دوم سگ آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان صاحبان هشدار داد به رها کردن حیوانات خانگی

هنگ کنگ دولت به خواست مردم به رها کردن حیوانات خانگی خود را و برای جلوگیری از بوسیدن آنها پس از دوم سگ بارها و بارها آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

چوپان آلمانی زندگی در Pok فو لام منطقه در جزیره هنگ کنگ فرستاده شد برای قرنطینه همراه با دیگر مخلوط-سگ نژاد از همان اقامت در پنج شنبه پس از خود را مالک تایید شد به عنوان آلوده کشاورزی شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست (AFCD) در بیانیه ای گفت.

هیچ نتیجه مثبت به دست آمده از مخلوط سگ نژاد و “نه سگ نشان داده است هر گونه نشانه ای از بیماری” گروه گفت: با اضافه کردن آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر هر دو سگ و انجام تکرار آزمایش بر روی حیوانات است.

حیوانات-رفاه قدرت یادآوری صاحبان حیوان خانگی به استفاده از شیوه های بهداشت خوب و از آنها خواست برای جلوگیری از بوسیدن حیوانات خانگی خود را اما تاکید کرد که در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی می تواند یک منبع از ویروس و یا که آنها می توانند بیمار از آن است.

“تحت هیچ شرایطی نباید [صاحبان] رها کردن حیوانات خانگی خود را ،” AFCD گفت.

مورد جدید می آید پس از 17 سال سگ پشمالوی سیاه پومرانیا که تا به حال تست شده “ضعیف مثبت” در طول تکرار آزمایشات ویروس درگذشت دو روز پس از آن منتشر شد از قرنطینه ویروس رایگان. این AFCD گفت: صاحب سگ نبود مایل به اجازه می دهد یک کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ.

برخی از حیوانات-رفاه کارشناسان پیشنهاد کرده اند که سگ پشمالوی سیاه پومرانیا مرگ شده است می تواند ناشی از استرس بودن قرنطینه و جدا از صاحب آن است.

هر دو در پاریس مستقر در سازمان جهانی برای سلامت حیوانات و آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری باید گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی مانند گربه و سگ می تواند گسترش ویروس. “وجود دارد هیچ توجیهی در نظر گرفتن اقدامات در برابر حیوانات همدم که ممکن است سازش رفاه خود را,” حیوانات-سازمان بهداشت گفت.

دامپزشک تشخیصی شرکت IDEXX IDXX, -5.12% گفت: هزاران نفر از سگ ها و گربه ها تست شده اند برای Covid-19 و تا کنون هیچ یک آزمایش مثبت برای ویروس.

“ما حیوانات خانگی می تواند یک منبع از راحتی برای ما و نه منبع دیگری از نگرانی در طول این تحول Covid-19 محیط زیست گفت:” دکتر جیم Blacka یک دامپزشک با IDEXX همراه حیوانات تجاری کسب و کار. “داده ها از IDEXX نشان می دهد هیچ مورد تاریخ از رمان coronavirus در هزاران سگ و گربه نمونه تست شده است که خبر خوبی برای حیوانات خانگی و افرادی که مراقبت از آنها را,” او اضافه شده است.

این AFCD گفت: آن را “به شدت توصیه می کند” که پستانداران حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه از خانواده ها با افراد آلوده با Covid-19 یا کسانی که تا به حال تماس نزدیک با دیگران آلوده با این ویروس باید قرنطینه در دولت امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>