سیاتل کار می کنند به deescalate و از بین بردن ‘خرد’ خودمختار منطقه, شهردار می گوید

“وقت آن است برای مردم را به رفتن به خانه” سیاتل شهردار جنی Durkan گفت.

سیاتل شهردار جنی Durkan روز دوشنبه اعلام کرد که مقامات کار با رهبران جامعه و رهبری سازمان به صورت دوستانه از بین بردن تجمع اعتراضی اشغال خیابان در نزدیکی کال اندرسون پارک در شهر کاپیتول هیل محله.

منابع جامعه به جای اجرای قانون مستقر خواهد شد به deescalate موسوم به کاپیتول هیل سازمان یافته اعتراضی در منطقه شناخته شده به عنوان ریز ریز کردن و همچنین تشویق مردم به ترک داوطلبانه و حرکت افراد دچار بی خانمان به خدمات مورد نیاز با توجه به Durkan.

“آن زمان برای مردم به خانه بروم. این زمان برای ما برای بازگرداندن کال اندرسون و کاپیتول هیل بنابراین می توان آن را پر جنب و جوش بخشی از جامعه” شهردار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است. “ما هنوز هم می تواند جای افرادی که می خواهید به اعتراض مسالمت آمیز وجود آمده و جمع آوری شده است. اما این اثرات در کسب و کار و ساکنان و جامعه در حال حاضر بیش از حد.”

اداره پلیس سیاتل نیز بازگشت به شرق حوزه ساختمان در محدوده ریز ریز کردن منطقه که ماموران مجبور شدند برای رها اوایل این ماه پس از درگیری های خشونت آمیز با معترضان. Durkan گفت: ماموران را انجام خواهد داد “مسالمت آمیز و در آینده نزدیک” اما ارائه یک تاریخ خاص خود بازگشت.

این اطلاعیه به شرح زیر در یک آخر هفته خونین در منطقه که در آن سه نفر به ضرب گلوله کشته شدند در یک دوره 48 ساعته. یکی از قربانیان 19 سال از زخم فوت کرد, به گفته پلیس.

“به عنوان یک مادر 19 ساله پسر من نمی توانم تصور درد مادر او و خانواده اش” Durkan گفت. “ما باید بهتر انجام دهید.”

در حالی که شهردار اشاره کرد که اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات مسالمت آمیز است و قدرتمند او گفت: “اثرات تجمعی از تجمعات و تظاهرات و شب جو و خشونت منجر شده است به طور فزاینده ای دشوار است شرایط برای کسب و کار ما و ساکنان است.”

“تفنگ خشونت آشکار در شب است نه تنها اشتباه آن را نیز تضعیف و منحرف از پیام برای تغییر است که ما در حال شنیدن در خیابان و در بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز” او گفت:. “ما نمی توانیم اجازه اعمال خشونت تعریف این جنبش برای تغییر.”

Durkan گفت او در دیدار با رهبران جامعه محلی و سازمان های معترضان کسب و کار و ساکنان در هفته های اخیر و وجود خواهد داشت در ادامه گفت و گو در مورد نحوه reimagine پلیس خود را به عنوان به خوبی به عنوان “هر جزء از جامعه ما است.”

“نژادپرستی زندگی, تنفس, ارگانیسم,” او گفت:. “آن نفوذ جامعه ما در بسیاری از راه و ما فقط می توانید خنثیسازی نژادپرستی و شروع به خنثیسازی تروما و بی عدالتی واقعا محور صدای افرادی که مبتلا هستند.”

سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین توافق کردند که “کل ساختار و ماموریت از اداره پلیس سیاتل به reimagined و reenvisioned.”

“آن انجام خواهد شد با لينک مستقيم جامعه هدایت” بهترین گفت: در روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

با وجود تماس های از معترضان برای تبدیل دلار شرق حوزه ساختمان به یک مرکز جامعه رئیس پلیس گفت: ماموران “نیاز به عقب بر گردیم” در آن وجود دارد.

افسران ملاقات با یک “دشمن مردم” در درون ریز ریز کردن منطقه در شب شنبه که آنها مانع از رسیدن به قربانیان گلوله با توجه به بهترین.

“از آنجا که ما نمی تواند تضمین ایمنی برای اولین پاسخ را وارد کنید,” او گفت: “نه افسر و نه پزشکان قادر به گرفتن وجود دارد و درمان زخمی شدند.”

در علاوه بر این به حوادث رئیس پلیس گفته شده وجود دارد همچنین گزارش ها از تجاوز به عنف و تجاوز و دزدی و آتش سوزی و تخریب اموال.

“من این گزارش پلیس حق در اینجا” بهترین گفت: برگزاری مقالات. “ما نمی توانیم راه رفتن به دور از حقیقت آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>