سیاتل مقامات نذر برای از بین بردن CHOP ‘خودمختار منطقه’

مقامات در سیاتل, واشنگتن نگران دو آخر هفته در آمریکا و یک سوم در اوایل صبح روز سه شنبه برنامه ریزی برای شروع به از بین بردن شش بلوک از خیابان در یک شهر اشغال شده توسط فعالان که در حال اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در سراسر ایالات متحده است.

یک نوجوان کشته شد و حداقل دو نفر دیگر زخمی شدند که در آخر هفته در آمریکا در آنچه که به عنوان شناخته شده کاپیتول هیل برگزار شد (CHOP) منطقه. این منطقه نیز به عنوان CHAZ یا “کاپیتول هیل منطقه خودمختار”.

CHAZ Seattle

مردم ازدحام خیابان های به اصطلاح ریز ریز کردن منطقه شرق مرکز شهر سیاتل [ایان مورس/الجزیره]

سوم تیر اتفاق افتاد و حدود ساعت 5 صبح روز سه شنبه در همان محله در شرق مرکز شهر سیاتل. یک سخنگو در Harborview Medical Center گفت: قربانی زخم شد و نه تهدید کننده زندگی.

سیاتل شهردار جنی Durkan گفت که مقامات شهرستان مشغول به کار بودند را به ریز ریز کردن منطقه به پایان است و اداره پلیس سیاتل به زودی حرکت به عقب به یک حوزه ساختمان نیروهای خود را تا به حال تا حد زیادی رها شده در این منطقه است.

“SPD خواهد شد بازگشت به شرق حوزه. ما آن را انجام دهد مسالمت آمیز و در آینده نزدیک” Durkan گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

Durkan به خشونت در منطقه و نوشتن در توییتر که آن را “غیر قابل قبول” است که آن را پریشان از تظاهرکنندگان’ اظهار داشت: اهداف و خواستار برابری نژادی و پایان دادن به خشونت پلیس.

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: تظاهرات در سیاتل در اعتراض به منطقه در حال اجرا توسط “آنارشیست” و به شدت مورد انتقاد رهبران در شهر و ایالت واشنگتن برای اجازه دادن به ریز ریز کردن منطقه باقی بماند. او گفت: در یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما که ریز ریز کردن حوادث نشان دهنده “آنچه رادیکال چپ دموکرات ها را به کشور ما”.

در سیاتل یک ‘پروژه’ به سمت پلیس-رایگان دنیا (2:05)

در روز سه شنبه تهمت قول به تمبر از هر معترضان به دنبال ایجاد یک مشابه به اصطلاح “منطقه خودمختار” در پایتخت کشور انعکاس خشم محافظه کار بیش از چشم انداز پلیس-رایگان انکلاوها برداشت تا در شهرستانها عمده ما.

“وجود خواهد داشت هرگز یک “منطقه خودمختار’ در واشنگتن, DC, تا زمانی که من خود را رئیس جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “اگر آنها سعی می کنند آنها خواهد شد با نیروی جدی!”

اواخر روز سه شنبه توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر به عنوان تخطی از سیاست های خود در برابر سوء رفتار است.

در طول تظاهرات در واشنگتن در شب دوشنبه تظاهرکنندگان اسپری رنگ عبارت “BHAZ: خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه” بر روی یک تکه تخته سه لا در ثانیه و خیابان و در ستون سنت جان کلیسای اسقفی که در آن رئیس جمهور مطرح شده با یک کتاب مقدس در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>