نمرات مجروح به عنوان تندروها استانبول باند فرودگاه

یک هواپیمای در حال پرواز به استانبول سابیها گوچن فرودگاه بین المللی است skidded کردن باند پس از فرود و سقوط مجروح شدن حداقل 120 مردم ترکیه, مقامات گفت.

سقوط هواپیما به یک میدان و شکست را به سه قطعه در روز چهارشنبه. مسافران دیده می شد تخلیه از طریق ترک در هواپیما.

بوئینگ 737 توسط ترکیه کم هزینه حامل هواپیمایی پگاسوس پرواز کرده بود به استانبول فرودگاه سابیها گوچن از اژه شهرستان بندر ازمیر تلویزیونی NTV گزارش شده است.

هواپیما ظاهرا گشته توسط بادهای قوی و بارش باران و شلاق استانبول بزرگترین شهر.

“در حال حاضر 120 نفر بودند که مجروح شده به بیمارستان منتقل شد” گفت: فرماندار علی Yerlikaya اضافه کرد که بسیاری از آنها “به خوبی انجام می دهند گذشته از یک یا دو نفر است.” وجود دارد هیچ مرگ و میر.

“برخی از مسافران تخلیه هواپیما توسط خود بلکه دیگران گیر کرده در داخل و ما امدادگران در حال کار به آنها” وزیر حمل و نقل Mehmet Cahit Turhan گفت: در CNN-Turk تلویزیون.

این هواپیما حامل 171 مسافر و شش خدمه فرماندار گفت: در حالی که رسانه های ترکیه گزارش دادند 12 کودکان در هیئت مدیره.

فرماندار Yerlikaya گفت: این هواپیما “تضعیف برخی از 60 متر” پس از لغزیدن کردن باند فرودگاه و پس از آن “کاهش یافت و در حدود 30-40 متر” پایین یک بانک.

این حادثه که او نسبت به بد آب و هوا “می توانست تا به حال بیشتر عواقب جدی” او گفت:.

NTV نشان داد تصاویر از شدت آسیب دیده هواپیما و شعله های آتش در داخل که بعد از خاموش کردن آتش.

“Pegasus شناخته شده برای خود را در قیمت های پایین کرایه اما این امر می تواند غیر منصفانه به نام تجاری آنها را به عنوان ناامن فقط به این دلیل آنها را بسیار رقابتی فارس گفت: حمل و نقل هوایی متخصص Alex Macheras.

“اما وجود خواهد داشت جدی سوال پرسید اکنون که این خطوط هوایی رنج می برد آنچه که در حال حاضر باند دوم آن قیمتها فقط در چهار هفته در این نقطه است.”

پس از تاریکی سقوط کرد ، تلویزیون فیلم نشان داد که ده ها تن از کارگران نجات در بالا دید کت اطراف هواپیما با چراغ قوه.

برخی از اسپری جت آب بر روی بدن قطع این هواپیما در حالی که دیگران می تواند دیده می شود بالا رفتن بر روی هواپیما به شانه را از طریق کابین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>