دانشمندان آزمون که به صورت پوشش سبک بهترین محافظت در برابر coronavirus

ABC News Corona Virus Health and Science

محققان می گویند پوشش و اجتماعی فاصله کمک به جلوگیری از گسترش.

پوشش صورت برای COVID-19 حفاظت در همه اشکال و رنگ.

از bandanas و تبادل نظر ماسک ساخته شده از دستمال به سفارشی ساخته شده از پنبه ماسک خود را با تیم ورزشی مورد علاقه جسارت در مقابل کارشناسان بهداشت می گویند کسانی که پوشش بسیار مهم برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما نه همه پوشش صورت برابر خلق شده اند, با توجه به تحقیقات از دانشگاه فلوریدا آتلانتیک.

دانشمندان با قرار دادن چهار رایج تغییرات پوشش صورت — یک bandana یک دستمال ماسک های ضد مخروط سبک ماسک و یک لایه دو گلدوزي پنبه ماسک — تحت آزمایش برای دیدن آنهایی که مسدود قطرات است. گلدوزي پنبه ماسک تبدیل به پوشش که مسدود شده ترین قطرات با توجه به مطالعه است.

“ما اساسا به دنبال دو ویژگی اصلی برای ماسک. این نوع پارچه که ما استفاده می شود و دوم ساخت ماسک” سید Verma, دستیار استاد در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک بود که در بخشی از این مطالعه گفت: “صبح به خیر آمریکا”.

محققان با استفاده از یک مانکن است که شبیه سازی شده سرفه و عطسه توسط پاشش ذرات به هوا از دهان خود. دانشمندان گفت: ذرات سفر هشت پا از مانکن دهان هنگامی که آن را به حال هیچ صورت پوشش.

زمانی که مانکن صورت پوشیده شده بود با یک دستمال قطرات سفر بیش از سه فوت با توجه به مطالعه است. دستمال پوشش ساخته شده قطرات سفر بیش از یک پا را از مانکن دهان در حالی که مخروطی شکل ماسک مجاز ذرات به سفر هشت اینچ به دور از این محققان گفت.

گلدوزي پنبه ماسک مجاز قطرات به سفر دو و نیم اینچ از مانکن دهان این مطالعه گفت.

“حتی دستمال پارچه خواهد بود قادر به متوقف کردن بزرگترین قطرات اندازه” ورما گفت. “بنابراین اگر شما استفاده از یک بهتر است پارچه آن موثر تر خواهد بود.”

چندین شهر در سراسر کشور موظف اند صورت پوشش برای هر کسی که به سفر خارج از خانواده خود را به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش یافته است در نقاط مختلف کشور است.

ورما هشدار داد که مردم نیز باید پایبند به اجتماعی فاصله در علاوه بر این به صورت پوشش برای محافظت از خود را به طور کامل از ویروس.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>