مدرسه درس تاریخ مقایسه مغلوب ساختن پیشی جستن به نازی ها کمونیست ها

قانونگذاران جمهوری خواه در ایالت مریلند در حال انتقاد از یک درس تاریخ در دبیرستان در نزدیکی بالتیمور که در مقایسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نازی ها و کمونیست ها

TOWSON, Md. — قانونگذاران جمهوری خواه در ایالت مریلند در حال انتقاد از یک درس تاریخ در دبیرستان در نزدیکی بالتیمور که در مقایسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نازی ها و کمونیست ها.

یک اسلاید در مورد استفاده از پیشرفته قرار دادن کلاس تاریخ در دریاچه کلاغ سیاه دبیرستان در تاوسن نشان می دهد یک عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن بالا تصاویر صلیب شکسته نازی ها و پرچم اتحاد جماهیر شوروی. دو نوشتن شرح تصاویر و به عنوان خوانده شده “می خواهد به دور از یک گروه از مردم و ساخت دیوار بزرگ” و “آه است و به همین دلیل آن را برای تلفن های موبایل بسیار آشنا!”

The Baltimore Sun گزارش داد که وزارت امور خارجه دلم. کتی Szeliga چیده شده برای نسخه هایی از اسلاید و سیستم مدرسه پاسخ به فرستاده او همکار Baltimore County داشتند ، او همچنین ارسال تصویر بر روی Facebook.

“این وحشتناک است. آن است که تخلفات آموزشی,” Szeliga روز جمعه گفت در جلسه این شهرستان را اعلام کرد.

Baltimore County عضو شورای وید Kach آن را به نام “قطعه ای از تبلیغات” که تعلق ندارد در یک کلاس درس.

سیستم مدرسه گفت: اسلاید بود و بخشی از منابع آن را فراهم می کند برای AP تاریخچه معلمان است.

چارلز هرندون سخنگوی Baltimore County مدارس گفت: دانش آموزان در پیشرفته دبیرستان کلاس ها “تشخیص هوشمند دانش آموزانی که در حال رفتن به قادر به خود را در قرعه کشی استنتاج و نتیجه گیری خود را.”

“موضوعات مورد بحث در کلاس شامل جنگ های جهانی و تلاش های برخی از رهبران در طول تاریخ برای محدود کردن و یا جلوگیری از مهاجرت به برخی کشورهای خاص باشد. در انزوا و خارج از چارچوب با درس تصویر می تواند اشتباه” مدرسه منطقه در بیانیه ای گفت.

سیستم مدرسه گفت: این موضوع در حال تبدیل شدن به یک پرسنل ماده “خواهد شد که مناسب خطاب توسط مدیریت مدرسه است و نه موضوع برای روشن شدن بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>