ترس و در معرض: افزایش ویروس موارد میان چین پزشکان

چنگدو چین – کار طولانی و شدید ساعت لیو یکی از اولین کارکنان بهداشتی درمانی برای آمدن به خط مقدم به مبارزه با شیوع کروناویروس که به کشته شدن حداقل 1,770 مردم و آلوده 70,548 دیگران در سرزمین اصلی چین است.

برای روز او کمک کرد تا توزیع دارو و تجویز داخل وریدی درمان به بیماران آلوده در یک بیمارستان شلوغ در ووهان مرکز از این بیماری همه گیر.

بیشتر:

سپس در ژانویه 26, تنها سه روز پس از ووهان شد قرار داده شده در زیر یک مستند او یک سرفه خشک و شروع به دریافت یک تب.

لیو نمی تواند به یاد داشته باشید دقیقا چگونه و زمانی که او قرارداد ممکن است ویروس. اما در زمان او تا به حال موفق به دریافت نتایج آزمون درجه حرارت بدن او بوده است معلق در هوا در بالای 38.5 درجه سانتیگراد (101.3 فارنهایت) برای بیش از چهار روز.

“زمانی که من بستری در بیمارستان همکار معدن به اشک پشت سر هم و گفت: او خیلی ترسیده بود و خیلی خسته گفت:” لیو که خواسته الجزیره به شناسایی او را تنها با نام خانوادگی او.

“در آن زمان ما در حال حاضر حداقل 150 همکاران که تا به حال یا تایید و یا مشکوک به آلوده شده اند – ما همه بسیار می ترسم.

“هر بار که کسی می آید به این بخش من می خواهم سعی کنید به نگه داشتن نفسم و بحث نیست چون من می ترسم که این ویروس گسترش خواهد که راه” گفت: لیو.

“گرفتن آنها آلوده است آخرین چیزی که من می خواهم به انجام در حال حاضر است.”

1,716 سلامت کارگران آلوده

برای اولین بار از زمان آغاز شیوع کروناویروس چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده در فوریه 14, که حداقل 1,716 سلامت کارگران تا به حال آلوده شده است در حالی که در درمان بیماران مبتلا به ویروس است. این نگرانی در مورد توانایی دولت برای حفاظت از مراقبان در تماس مستقیم با مبتلا.

Zeng Yixin معاون مدیر چین کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه که آلوده کارگران پزشکی شامل 3.8 درصد از تمام کسانی که قرارداد این ویروس در سراسر کشور است.

او گفت: عمومی تعداد خواهد نمی رود که چین در حال افزایش تلاش های خود را به اطمینان حاصل شود که منابع از تجهیزات حفاظتی برای پزشکان خواهد بود کافی است. اما تعداد بالایی از coronavirus مرگ و میر در چین در حال حاضر تنظیم کردن زنگ هشدار در جامعه پزشکی است.

Coronavirus China

یک پرستار طول می کشد یک استراحت را در برابر یک دیوار در یک COVID-19 بخش در یک بیمارستان در ووهان در روز یکشنبه [Stringer/سازمان حفاظت محیط زیست]

“1,700 که تعداد بسیار زیادی را نشان می دهد و مراقبت های بهداشتی کارگران در حذف خطر عفونت در جای دیگر در چین و در سطح جهانی” تام Inglesby مدیر جانز هاپکینز SPH مرکز سلامت و امنیت نوشت: در رسانه های اجتماعی.

“بیمارستان ها نیاز به مدیریت کنترل, مهندسی کنترل و لوازم و تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بهداشتی درمانی مراقبت از بيماران مبتلا به COVID-19.”

اما این اولین بار نیست که کارگران پزشکی در چین شده اند در سمت چپ آسیب پذیر قبل از.

در طول سندرم حاد تنفسی بیماری همه گیر در سال 2002 و 2003 قابل توجهی از مراقبت های بهداشتی کارگران در سرزمین اصلی چین نیز در برابر ویروس ها با حدود 20 درصد از آنها پیمانکاری سارس.

‘در biohazard محیط زیست’

“اگر ما نمی تواند محافظت از کسانی که در حال کمک به ما در به معنای واقعی کلمه بدترین محل ممکن است در طول این نبرد پس چه خوب هستیم ؟” یکی netizen نوشت: در Weibo چین معادل توییتر پس از شماره بیرون آمد.

با وجود گزارش هایی که از تامین کنندگان تجهیزات پزشکی را از سر گرفته و کار برای کمک به دولت در مبارزه با این بیماری پزشکان و پرستاران همچنان به گزارش کمبود شدید تجهیزات پزشکی به خصوص ماسک و منطبق مناسب.

دکتر که تا به حال قرارداد این ویروس و 11 ماه پیش و با این نسخهها کار در ووهان بیمارستان مرکزی در این باره گفت که پزشکان و پرستاران در بیمارستان فاقد بسیاری از این دنده محافظ مورد نیاز است.

“ما تقریبا ‘داغ’ در biohazard محیط زیست” دکتر که نخواست نامش فاش شود گفت. “این بهتر از چند روز اول, البته, اما نیاز به تجهیزات پزشکی هنوز هم در کمبود.”

به دلیل مستند کل کشور آورده شده است به نزدیک وقفه با تحویل کالا و تجهیزات پزشکی به ووهان نیز تحت تاثیر قرار.

ساعت های طولانی در محل کار

داوطلبان باید همچنین با بیان نا امیدی بیش از کمک های مالی خود را گرفتن نیست به هوبئی.

به عنوان یک نتیجه, پزشکی کارگران در معرض بیشتر خطر آلوده شدن به دلیل عدم دنده محافظ.

“اولیه پوشش از شیوع بیماری توسط دولت چین به طور مستقیم کمک به تعداد زیادی از کارکنان بهداشتی درمانی آلوده” Yanzhong هوانگ یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی.

“همراه با کمبود تجهیزات پزشکی ما باید تاسف تعداد زیادی از پزشکان در حال آلوده شدن است.”

Coronavirus China

وجود دارد بیش از 170,000 بهداشت و درمان کارگران از جمله 20,000 پزشکان مبارزه با شیوع کروناویروس در چین [Stringer/سازمان حفاظت محیط زیست]

Li Wenliang یکی از خبرچین که مرگ برانگیخته ملی و اندوه و خشم به عنوان مثال قرارداد این ویروس در حالی که او در درمان و سپس آلوده به گلوکوم بیمار در حالی که با پوشیدن هر دنده محافظ.

علاوه بر این عدم استراحت و ساعت های طولانی در حال قرار دادن سلامت از این کارکنان بیمارستان در معرض خطر است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 170,000 بهداشت و درمان کارگران مبارزه با شیوع کروناویروس, از جمله بیش از 20 ، 000 پزشکان و پرستاران ارسال شده از سراسر کشور به هوبئی.

پزشکی کارگران جان خود را به خطر می اندازند

و بهداشت کارگران در ووهان در حال پیدا کردن آن دشوار است برای مقابله با مطلق اعداد به عنوان موارد رشد نمایی.

“مردم سیستم ایمنی بدن خواهد شد به خطر بیافتد اگر بدن است به خوبی استراحت و رک و پوست کنده اکثریت پزشکی کارگران در حال کار بیش از حد برای آنها را قادر به مقابله با چنین سطح بالایی از شدت مراقبت های پزشکی” ژو Liqiang یک پزشک در اولین تابعه بیمارستان های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گفت.

خط مقدم بهداشت و درمان کارگران نیز به طور جدی جداسازی خود از خانواده خود را برای ترس از گسترش ویروس.

وو پرستار دیگر که با این نسخهها کار در همان بیمارستان به عنوان پرستار آلوده لیو و نیز کمک به درمان او همکار الجزیره گفت: که او رفته بود در بازگشت به خانه برای بیش از دو هفته در حال حاضر.

“من در حال حاضر زندگی می کنند در یک هتل نزدیک به بیمارستان به دلیل من نمی توانم در وجدان خوب به خانه برگشت و خطر گسترش این ویروس به دو سال از پدر” وو گفت: در تلفن قبل از نیاز به قطع درمان بیمار دیگر.

“با تشکر از سخاوت صاحب هتل من لازم نیست که به پرداخت هزینه برای مسکن گفت:” وو که او نیز خواسته است که او بود که تنها با نام خانوادگی او.

“البته من از دست من و ما سعی می کنیم برای چت تصویری هر شب” وو بعد گفت: در یک پیام به صورت متن.

“اما من در نظر گرفتن مراقبت های بسیار خوبی از او و من مطمئن هستم که آنها هر دو درک این تصمیم را گرفتم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>