رسوایی زخمی ویرجینیا نماینده مجلس در حال حاضر به دنبال عدالت اصلاحات

RICHMOND, Va. — فقط چند سال پیش جو Morrissey فعالیت های سیاسی به نظر می رسد بیش از.

سابق دادستان-تبدیل-وکیل مدافع تحت فشار به استعفا از ویرجینیا مجلس نمایندگان پس از او به اتهام داشتن رابطه جنسی با یک دختر 17 ساله منشی در شرکت حقوقی.

اما Morrissey که در تماس خود را “مبارزه جو” تحت فشار قرار دادند تا راه خود را به عقب به ویرجینیا سیاسی, برابر, افزایش, جدید دموکراتیک اکثریت در مجلس قانونگذاری ایالتی و قوی اشتها برای عدالت کیفری اصلاح در میان خود همکار دموکرات.

Morrissey برنده خارجه سنا صندلی در ماه نوامبر به عنوان دموکرات کشف و ضبط کنترل قوه مقننه برای اولین بار در دو دهه. در حال حاضر یک حزب است که پس از دوری او استقبال کرده خود را مترقی اصلاحات به عنوان دموکرات بازسازی ویرجینیا ،

در سنا Morrissey شده است یکی از پرکار ترین حامیان عدالت کیفری اصلاح صورتحساب بسیاری از آنها با هدف پایان دادن به درمان متفاوت از آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر اقلیت ها و گروه ها که خود را در میان بزرگترین حامیان.

اما Morrissey هم زده تا جنجال دوباره در پایان جلسه قانونی هنگامی که او در دفاع از رژیم صهیونیستی است. سرهنگ جاستین فیرفکس در برابر تجاوز اتهامات ساخته شده توسط دو زن است.

در طول یک رادیو های محلی نشان می دهد Morrissey گفت: Fairfax رد شد به دلیل روند پس از زنان رفت و با اتهامات آنها در سال گذشته در زمانی که وجود دارد گسترده calls برای رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم به استعفا در طول یک blackface رسوایی و آن را به نظر می رسد فیرفکس می تواند بالا به فرمانداری. Morrissey همچنین گفت که او باور نمی کند این زنان است.

Alexsis راجرز ایالت ویرجینیا مدیر مراقبت در عمل خواستار یک عذرخواهی از Morrissey و شهرستان گفت: هر دو مردان ساخته شده بود اظهارات تحقیر در مورد فیرفکس را به شاکیان.

اما قانونی در مقابل Morrissey برنده سپاس از همکار خود را دموکرات و حتی برخی از جمهوری خواهان.

“شما در حال تغییر سیستم عدالت کیفری در سال اول خود را” دل. مایکل Mullin یک دموکرات گفت Morrissey در طول سال های اخیر شنیدن.

چند اسکناس اسپانسر شده از طرف Morrissey انتظار می رود که به قانون امضا شده توسط نرتهم از جمله یکی که ایجاد دادگاه های تخصصی دفتر ثبت دعاوی حقوقی به ارائه درمان مانیتورینگ و نظارت از متهمان با بیماری های روانی.

Morrissey پیشرو در حمایت از لایحه ای است که به گسترش واجد شرایط آزادی مشروط به زندانیان محکوم شدند در طول یک دوره پنج ساله زمانی که داوران نمی شد گفت: آزادی مشروط شده بود را لغو کرد در ویرجینیا یک حذف منتقدان می گویند منجر به بیش از حد سخت مجازات به دلیل منصفه اعتقاد متهمان خدمت می کنند تنها بخشی از جملات خود را.

Morrissey که کاتولیک است همچنین برنده ستایش زمانی که او را شکست از حزب او رای دادند و با جمهوری خواهان در برابر یک لایحه که سهولت محدودیت در دسترسی به سقط جنین. این لایحه حذف خواهد شد زمان 24 ساعت مدت زمان انتظار قبل از سقط جنین و نیاز است که زنان تحت سونوگرافی و مشاوره.

جمهوری خواه ایالت لایحه استنلی گفت: Morrissey موفق به ایجاد روابط با همکاران در هر دو طرف سیاسی راهرو.

“مردم نمی دانند چه نوع جو Morrissey رفتن آنها به در سنا تا زمانی که او وارد شدند و من فکر می کنم جهانی, همه غافلگیر و خوشحال و چگونه با او رفتار خود را در اینجا در اتاق” استنلی گفت.

فقط چند سال پیش Morrissey سیاسی مطرود پس از یک سری از حرفه ای و شخصی رسوایی.

در حالی که او رئیس تعقیب وکیل در ریچموند او را به یک fistfight با یک وکیل مدافع در دادگاه راهرو در سال 1991. او نیز تجمع دو بار.

در سال 2007 انتخاب شد و به مجلس نمایندگان و انتخاب خواهد شد به سه نظر. او استعفا داد صندلی خود را در ماه دسامبر 2014 پس از اینکه به جرم کمک به بزهکاری جزئی, منشی خود را. او برنده انتخاب مجدد به عنوان مستقل در انتخابات ویژه یک ماه بعد. برای دو ماه آینده او روز خود را صرف کار در مجمع عمومی اما شب خود را در زندان به او خدمت کار-انتشار حکم به اتهام.

در مارس 2015 او استعفا داد صندلی خود را در خانه به اجرا ایالت ویرجینیا در سنای اما موفق به واجد شرایط برای دموکراتیک اولیه رای گیری.

Morrissey بعد از ازدواج, منشی خود را و زن و شوهر در حال حاضر دارای سه فرزند با هم.

در سال 2016 انجام شد و حزب سوسیالیست در ریچموند شهردار مسابقه تا زمانی که یک مشتری حقوقی متهم او را از پیشرفت های جنسی ناخواسته و ارسال او هرزه پیام های متنی.

سه سال بعد او را شکست داد دموکراتیک بهداشت ، روزالین در اولیه انتخابات و در ادامه به پیروزی در انتخابات عمومی ،

Morrissey در حال حاضر 62 می گوید او احساس عاشقانه است که مردم ساخته اند که اشتباهات می خواهید برای انجام بهتر و اذعان دارد که بخشی از درایو خود را برای کمک به دیگران بنیادی ممکن است از کاستی های خود.

“قطعا وجود دارد احتمال این که آنها می توانند — اگر با توجه به شانس دوم — خود را از گرو در اوردن. اجازه دهید اجازه دهید آنها را انجام دهد که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>