ائتلاف به رهبری عربستان سعودی ره گیری موشک بیش از ریاض, Jizan

عربستان سعودی دفاع هوایی را ره دو موشک های بالستیک فوق پادشاهی پایتخت ریاض و جنوب شهر جیزان به گفته یک سخنگوی ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در جنگ یمن است.

ترکی al-ملکی گفت: این موشک ها نابود شدند حدود 23:23 (20:23 به وقت تهران) در روز شنبه. در بیانیه ای به نقل از این مقام وزارت امور خارجه مطبوعاتی آژانس سرهنگ سرزنش خنثی ضرب و جرح در گرامیداشت و گفت: هیچ تلفات ثبت شده تا کنون.

بیشتر:

وجود دارد هیچ ادعای فوری مسئولیت ،

Al-ملکی گفت: رهگیری این موشک تا به حال منجر به “باقی مانده پراکندگی در برخی از مناطق مسکونی” در ریاض و Jizan. ساکنان در ریاض گزارش داد حداقل سه انفجار در اواخر شنبه شب به دنبال وسیله نقلیه اورژانس آژیر در برخی از مناطق شمالی.

عربستان متعلق به تابناک تلویزیون گفت ما دفاع موشکی پاتریوت سیستم های مورد استفاده در رهگیری.

یمن و ایران-تراز وسط قرار دارد, مبارزه با داعش ائتلاف به رهبری عربستان سعودی راه اندازی صدها موشک و هواپیماهای بدون سرنشین در سراسر مرز عمدتا در نزدیکی نظامی و غیر نظامی اهداف بلکه در ریاض.

این شهر در حدود 1000 کیلومتر (620 مایل) در شمال مرز با یمن و آخرین اقدام به حمله در پایتخت در ماه ژوئن سال 2018 است.

آخرین حمله موشکی می آید پس از همه طرف ها در یمن را جنگ ارائه پشتیبانی در روز پنج شنبه از سازمان ملل متحد خواهان آتش بس برای حفاظت از غیرنظامیان از رمان coronavirus بیماری همه گیر. تماس همزمان با پنجمین سالگرد دخالت نظامی عربستان در یمن جنگ داخلی در راس یک ائتلاف نظامی حمایت بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت در برابر شورشیان.

در بیانیه خود, al-ملکی گفت که شلیک موشک در این زمان توسط حوثیها و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان داد که تهدید واقعی این گروه و دولت ایران در حمایت از آن در برخواهد داشت.

وی افزود: “این افزایش توسط حوثی ها منعکس نمی کند آن اعلام پذیرش آتش بس و د تشدید و نه هر جدیت در درگیر شدن در اعتماد سازی اقدامات و رسیدن به توافق جامع راه حل سیاسی با دولت یمن برای پایان دادن به کودتا.”

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی مداخله در یمن جنگ داخلی در سال 2015 به تلاش برای بازگرداندن سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت از رئیس جمهور عبد Rabbu منصور هادی مخلوع توسط حوثیها در سال 2014. این درگیری به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر توسط عربستان در حملات هوایی به رهبری. آن را نیز ایجاد بدترین بحران انسانی ترک میلیون ها نفر مبتلا به مواد غذایی و پزشکی کمبود.

این طرف متخاصم قبلا نشان داده شده است علاقه de-تشدید تنش با عربستان رسمی گفت: در ماه نوامبر که ریاض تا به حال یک “کانال های باز” با شورشیان با هدف پایان دادن به جنگ.

حوثیها نیز ارائه شده برای توقف همه موشک و حملات هواپیماهای بدون سرنشین در عربستان سعودی بعد از حمله به آن روغن تاسیسات سپتامبر گذشته. ریاض b که ادعا شده توسط گروه مسلح اما به طور گسترده ای سرزنش در ایران با وجود آن انکار.

اما اين تلاش ها به نظر می رسد که هم پاشید. ناظران می گویند شورشیان ممکن است با استفاده از این آرامش برای تقویت قابلیت های نظامی خود.

سامی Hamdi, editor-in-chief انگلستان-بین المللی بر اساس منافع مجله هم مقصر روز شنبه در حمله موشکی در این کشور خواستار آن یک “شیرین کاری روابط عمومی” توسط شورشیان با هدف “ظاهر می شود قوی تر از آنها هستند”.

ذکر این کشور برای حمایت از آتش بس و همچنین به عنوان یک پیشنهاد در هفته گذشته توسط گروهی به انتشار عربستان اسیران در ازای فلسطینی حماس و اعضای Hamdi در این باره گفت: “این بخشی از یک روابط عمومی توهین آمیز به پیروزی گسترده تر عرب و افکار عمومی خارج شدند. آنها می دانستند که موشک نمی تواند هر گونه آسیب به Riyadh. آنها می دانستند که موشک های خود را از هر گونه تاثیر نظامی علیه عربستان سعودی اما هدف این است که به جهان نشان می دهد ‘نگاه کنید که چگونه با حوثی ها در حال ارسال موشک به سوی عربستان سعودی.”

با تشدید اخیر در حمله به یمن بیش از 40 ، 000 نفر آواره شده اند از ژانویه اضافه کردن به حدود 3.6 میلیون که فرار کرده اند خانه های خود را پس از جنگ آغاز شد.

تعدادی از کسانی که در حال فرار در هفته های اخیر از جمله زنان و کودکان فرار با پای پیاده برای روز بدون آب و غذا در بیابان با توجه به بیانیه اخیر سازمان ملل متحد.

یمن را شکسته و سیستم بهداشت و درمان است که تا کنون ثبت شده یک مورد از COVID-19 بیماری اما به کمک گروه هشدار داده اند که هنگامی که آن ضربه اثر فاجعه بار خواهد بود که در یک کشور در حال حاضر به عنوان رو به بدترین بحران انسانی.

عربستان سعودی در تلاش برای محدود کردن گسترش این بیماری در خانه. پادشاهی را به وزارت بهداشت گزارش 1,203 coronavirus عفونت و چهار مرگ و میر ناشی از این بیماری تا کنون.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>