عربستان جت جنگنده سعودی در شمال یمن را, al-Jawf استان

عربستان سعودی-امارات متحده عربی-رهبری ائتلاف مبارزه با حوثی های یمن تایید کرده است که یکی از آن جت های جنگنده رفت و در این کشور جنگ زده.

سلطنتی عربستان نیروی هوایی گردباد هواپیما “سقوط” در شمال al-Jawf استان طی یک عملیات برای حمایت از دولت یمن و نیروهای ائتلاف در بیانیه ای گفت انجام شده توسط رسمی ایران-آژانس در روز شنبه.

بیشتر:

آن را پس از یک سخنگوی حوثیها sکمک به این گروه از مبارزان بود ازطریق یک گردباد جت متعلق به “نیروهای دشمن” در همان استان با توجه به بیانیه ای انجام شده توسط خود پخش Al مسیره تلویزیون در روز جمعه.

یحیی Saria نیز گفت: این هواپیما بود ازطریق با پیشرفته هوا به زمین موشک.

Marwan Bishara, Al Jazeera ارشد تحلیلگر سیاسی گفت: این امر می تواند “بسیار مهم” توسعه در ایران طولانی مدت جنگ اگر حوثی ها در یمن به ضرب گلوله جت.

“اگر آنها را چنین قابلیت موشکی باتری و یا زمین به هوا ظرفیت در برابر عربستان نیروی هوایی است که در واقع یک تعویض بازی,” او گفت:.

گزارش ها از حملات هوایی مرگبار

به طور جداگانه در شنبه Al مسیره تلویزیون به نقل از حوثی مقامات بهداشت عنوان کرد و گفت که حداقل 30 تن در ائتلاف حملات هوایی در همان منطقه ای که هواپیما رفته بود پایین.

مرگ و میر نمی تواند به طور مستقل تایید نشده است.

الجزیره محمد Attab گزارش از حوثی-برگزار پایتخت یمن گفت: “عربستان جت های جنگنده باید خود را تشدید حملات هوایی” در منطقه است.

Youssef al-Hadiri یک سخنگوی حوثی ها وزارت بهداشت را متهم به عربستان-امارات-ائتلاف به رهبری مانع از عملیات نجات در صحنه ادعا اعتصاب در al-Jawf بغداد Masloub.

“آن [ائتلاف] در ادامه به انجام حملات هوایی وجود دارد,” al-Hadiri گفت: dpa آژانس خبری بدون ارائه جزئیات بیشتر.

عربستان سعودی-امارات متحده عربی-رهبری ائتلاف نظامی مداخله در یمن درگیری در سال 2015 در حمایت از نیروهای وفادار به رئیس جمهور عبد Rabbu منصور هادی که مجبور شده بودند که توسط حوثی ها باشد.

یک افزایش شدید در مبارزه بین طرف متخاصم پس از ماه گذشته را تشدید کرده است این کشور در طولانی مدت در جنگ و بیشتر پیچیده شکننده صلح.

برای ماه پشت کانال مذاکرات در عمان بین سعودی و حوثیها هم زده متوسط امید به آشتی. اما به شدت افزایش خشونت قرار گرفته و به روند سیاسی بر زمین لرزان.

هر دو طرف متمرکز شده اند نیروهای خود را در سه حوزه اصلی: Nehm نیم ساعت رانندگی از صنعا; al-Jawf های کوهستانی منطقه شمال و مأرب غربی استان که شاهد یکی از مرگبارترین حوادث در ژانویه هنگامی که یک حمله موشکی در یک دولت نظامی اردوگاه کشته شدن بیش از 100 نفر است.

پس از آغاز درگیری دهها هزار نفر از مردم کشته شده اند و میلیون ها رانده شده به آستانه قحطی در چه سازمان ملل متحد جهان را بدترین بحران انسانی.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>