عربستان ائتلاف شاخه های پایین حوثی ها موشک های بالستیک و هواپیماهای بدون سرنشین

عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی گفت: آن ره و نابود هواپیماهای بدون سرنشین و موشک های راه اندازی در برابر پادشاهی توسط شورشیان حوثی در یمن از جمله اخراج به سمت پایتخت ریاض شد.

ایران-تراز وسط قرار دارد داعش گفت: آنها اعلام جزئیات “داعش” در عربستان سعودی در Al مسیره تلویزیون در میان جنگ جاری در یمن که شورشیان در زمان کنترل از استان های شمالی از Al-Jawf در اوایل این سال است.

بیشتر:

“مشترک نیروهای ائتلاف موفق … به رهگیری و نابود کردن موشک های بالستیک راه اندازی شده توسط تروریستی حوثی ها از صنعا به سوی ریاض در عمدی خصمانه عملیات” سخنگوی ائتلاف ترکی المالکی گفت: در دولت رسانه ها.

نظامی عربستان گفت: آن را نیز پایین آورده “هشت بمب گذاری شده هواپیماهای بدون سرنشین برای هدف قرار دادن اشیاء غیر نظامی و غیر نظامی در این کشور پادشاهی” و همچنین “سه بالستیک موشک از استان صعده به سوی پادشاهی”.

این حمله پس از عربستان سعودی اعلام کرد در روز دوشنبه که یمن جنوبی جدایی طلبان – حمایت امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و این کشور در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت – توافق آتش بس پس از چند ماه از اختلافات.

این توافقنامه با هدف نزدیک کردن شکاف بین عربستان سعودی و امارات متحده عربی اسمی متفقین در جنگ علیه داعش.

موشک ها و حملات هوایی

خشونت بین عربستان سعودی و حوثی ها در یمن اتحاد رسید و پس از انقضاء ماه گذشته از شش هفته آتش بس باعث بیماری همه گیر کوروناویروس با داعش پرتاب موشک و هواپیماهای بدون سرنشین به سوی عربستان شهرستانها و ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در پاسخ با حملات هوایی.

عربستان سعودی هدف قرار داده بود با ده ها تن از حملات با استفاده از موشک های بالستیک و یا هواپیماهای بدون سرنشین در سال گذشته از جمله ویرانگر حمله به غول نفتی آرامکو امکانات که به طور موقت زدم نیمی از پادشاهی خام خروجی.

حمله شد و ادعا کرد که توسط حوثیها اما ایالات متحده گفت: آن درگیر موشک های کروز نشات گرفته از ایران است.

یمن قفل شده در درگیری های پس از سال 2014 زمانی که حوثیها توانستند کنترل پایتخت یمن و در ادامه برای به دست گرفتن مقدار از شمال.

بحران تشدید زمانی که عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی مداخله برای حمایت بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است.

دهها هزار نفر از مردم عمدتا غیرنظامیان کشته شده اند و میلیون ها نفر آواره در چه سازمان ملل متحد به نام بدترین فاجعه انسانی قرار دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>