عربستان سعودی خواستار آلمان برای لغو ممنوعیت صادرات اسلحه

وزیر امور خارجۀ عربستان سعودی گفته است که یک خبرگزاری که صادرات فعلی ممنوعیت رفت و در برابر “روابط خوب” بین کشورها است. در عین حال او همچنین هشدار داد که عربستان سعودی به دور از وابسته در آغوش.

وزیر امور خارجه عربستان شاهزاده فیصل بن فرحان آل سعود گفت که او انتظار دارد که آلمان به لغو آن ممنوعیت صادرات اسلحه به عربستان سعودی است.

“ما امیدواریم که آلمان می داند که ما نیاز به وسیله ای برای دفاع از خود را,” او گفت:, آلمانی, آژانس خبری DPA در مصاحبه ای در روز دوشنبه منتشر شد.

در دیدگاه او با اشاره به سال گذشته حملات عربستان تاسیسات نفتی که او مقصر ایران است. شاهزاده فیصل گفت: واقعیت این است که آلمان هنوز تایید نکرده صادرات اسلحه به عربستان سعودی با وجود ادامه تهدید از چنین حملات مطابقت نداشت “به چارچوب روابط خوب است که ما با آلمان است.”

بیشتر بخوانید: آلمان صادرات اسلحه — آنچه شما باید بدانید

 Prince Faisal bin Fahan Al Saud (picture-alliance/dpa/Bildfunk/K. Nietfeld)

شاهزاده فیصل در آلمان متولد شد و, شده است ایران به آن کشور

کیفیت ستایش

سخنان خود آمده شش هفته قبل از دولت آلمان است که با توجه به تصمیم گیری که آیا برای گسترش ممنوعیت یک بار دیگر فراتر از زمان پایان تاریخ 31 مارس سال 2020 است.

آلمان سوسیال دموکرات (SPD) و محافظه کار CDU/CSU بلوک توافق در ائتلاف قرارداد مارس 2018 به ممنوعیت صادرات اسلحه به همه کشورها “مستقیما” درگیر در یمن را به جنگ داخلی که شامل عربستان سعودی است.

این توافق شامل متعدد استثنا اجازه داده است که برخی از صادرات نظامی آلمان مواد به خلیج فارس وزارت امور خارجه. آن سوراخ وصل شد نیمی از یک سال بعد پس از قتل مخالف عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi در کنسولگری عربستان در استانبول. در حال حاضر ممنوعیت کامل تمدید شده است دو بار.

در DPA مصاحبه وزیر امور خارجه عربستان در ستایش با کیفیت از تجهیزات نظامی اما تاکید کرد که کشورش نه متکی بر آن: “وجود دارد منابع دیگر که در آن ما می توانید تهیه مواد. ما خرید آنچه ما نیاز داریم هر جا که ما می توانید آن را دریافت کنید.”

بیشتر بخوانید: عربستان سعودی: بین دین وابستگی به نفت و اصلاحات

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>