عربستان سعودی برای پایان دادن به حکومت نظامی در 21 ژوئن به جز در مکه

عربستان سعودی شروع خواهد شد آرامش بخش coronavirus محدودیت در حرکت این هفته و محدودیتهای سراسر کشور به غیر از شهر مقدس مکه از ژوئن 21, گزارش خبرگزاری دولت در بیانیه ای در اوایل روز سه شنبه.

در مرحله اول که شروع می شود در روز پنج شنبه 24 ساعت منع رفت و آمد خواهد شد تجدید نظر به 3 بعدازظهر-6در (12:00-03:00 GMT) با ممنوعیت مسافرت داخلی, برگزاری نماز در مساجد و محل کار خود حضور در هر دو دولت و بخش خصوصی برداشته از 31 ماه مه در بیانیه ای گفت:.

بیشتر:

دور ساعت منع رفت و آمد را در نیروی باقی می ماند در مکه است و تنها انتظار کاهش از ژوئن 21, زمانی که حکومت نظامی زمان تغییر خواهد کرد 3pm-6در (12:00-03:00 GMT) و نماز را اجازه داده می شود در مساجد.

حج و عمره و زیارت که معمولا جذب میلیون ها نفر از سراسر جهان به حالت تعلیق باقی خواهد ماند.

با توجه به دولت, فیزیکی, فاصله دستورالعمل هنوز هم مورد نیاز در حالی که تجمع بیش از 50 نفر باقی خواهد ماند و ممنوع است.

اقتصادی و فعالیت های تجاری نیز اجازه داده می شود از جمله کسانی که در عمده فروشی و خرده فروشی مغازه ها و همچنین مراکز خرید و کافه ها.

اما کسب و کارهای دیگر مانند سالن زیبایی, آرایشگاه, ورزش و سلامت باشگاه های تفریحی و مراکز سینما باقی خواهد ماند و بسته به دلیل مشکل در اعمال فیزیکی فاصله قوانین.

عربستان سعودی برای اولین بار تحمیل موقت مستند در اوایل ماه مارس در شرق آن منطقه قطیف به بزرگ شیعه جمعیت مسلمان برای جلوگیری از گسترش coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

بی سابقه مستند بعدها گسترش یافت و به دیگر نقاط کشور از جمله دو جنش سایت اسلام است.

عربستان سعودی اعلام کرد در ماه آوریل که دو مسجد مقدس در مکه و مدینه باقی خواهد ماند بسته در طول ماه رمضان به پایان رسید که در روز شنبه.

ماه رمضان اعجاب ماه برای مسلمانان است که در آن آنها سریع در طول ساعات روشنایی روز جمع برای نماز و به اشتراک گذاری وعده های غذایی به عنوان یک جامعه است.

اما به دلیل coronavirus تقریبا همه با اکثریت مسلمان کشور بسته اند مساجد و خواسته مردم را به دعا در خانه علاوه بر اعمال حکومت برای محدود کردن گسترش ویروس مرگبار است.

کامل مستند نیز اعمال شده از مارس 23 تا 27 در طول عید فطر که نشان از پایان روزه داری در ماه است.

پادشاه اردن هشدار داده بود از یک “سخت تر” مبارزه پیش رو در برابر COVID-19 به عنوان پادشاهی چهره دو ضربه از ویروس-چراغ خاموش شدن ناگهانی و توفنده قیمت نفت است.

عربستان سعودی تایید کرده است تقریبا 75,000 موارد coronavirus با 399 مرگ و میر.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>