‘شیطان پرست’ کانزاس سرباز پنجه نرم می کند گناه به بمب طرح اتهامات

یک زن 24 ساله یک سرباز پیاده نظام ارتش التماس کرد گناه به توزیع اطلاعات از طریق رسانه های اجتماعی در مورد ساخت یک بمب و ناپالم

TOPEKA کن. — یک زن 24 ساله یک سرباز پیاده نظام ارتش توضیح داده شده توسط دادستان به عنوان یک شیطان پرست که امیدوار به سرنگونی دولت ایالات متحده مجرم دوشنبه به توزیع اطلاعات از طریق رسانه های اجتماعی در مورد ساخت یک بمب و ناپالم.

جارت ویلیام اسمیت خصوصی کلاس اول مستقر در فورت رایلی کانزاس و قبلا در فورت بلیس تگزاس بستری شده در طول یک جلسه دادگاه برای ارائه اطلاعات در مورد مواد منفجره در ماه سپتامبر به یک مخفی FBI agent.

اسمیت امضا رسمی درخواست توافق با دادستان فدرال و سپس وارد خود درخواست شفاهی در طول نیم ساعت جلسه دادگاه قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی دانیل Crabtree. او عینک یک پرتقال زندان jumpsuit سیاه و کفش های ورزشی و جایگزین بین “بله” و “بله قربان” در پاسخ دادن به سوالات از Crabtree.

“آیا شما با ارائه این اطلاعات با این قصد که فرد از آن استفاده کنید؟” Crabtree از او پرسید.

اسمیت گفت: “بله.”

اسمیت نیز تا به حال با آن مواجه سوم جرم اتهام تهدید به سوزاندن خانه یک دور به سمت چپ متمایل “antifa” عضو در میشیگان اما این اتهام است اخراج شود زیر مورد درخواست. دو اتهام دیگر برخورد با اسمیت اقدامات در حالی که مستقر در فورت رایلی با شروع در ماه جولای سال 2019.

اسمیت در ابتدا التماس کرد گناه نیست به هر سه اتهام در سپتامبر اما اطلاع Crabtree ماه گذشته که او را به تغییر تقاضای خود را. دو تا از اتهامات که به او التماس کرد گناه حمل حداکثر مجازات 20 سال زندان و یک 250.000 دلار خوب است. Crabtree مجموعه خود را از صدور حکم برای مارس 18.

یک وکیل برای اسمیت فدرال مدافع غنی فدریکو نیست بلافاصله پس از بازگشت از یک تلفن پیام به دنبال نظر روز پس از شنیدن.

در مورد درخواست اسمیت اعتراف کرد که او “منتشر راهنمایی به دیگران” از طریق رسانه های اجتماعی در مورد چگونه به ساخت دستگاه های منفجره دست ساز و که او را به صحبت دیگران در مورد تمایل خود برای سفر به اوکراین برای مبارزه با “خشونت راست ترین گروه شبه نظامی.”

دستیار آمریکا وکیل آنتونی Mattivi گفت: در طول یک جلسه دادگاه در ماه سپتامبر که اسمیت برنامه ریزی برای سرنگونی دولت با حمله به یک سازمان خبری را به عنوان یک گام اول است. FBI استشهاد گفت: اسمیت پیشنهاد کرد به undercover agent هدف قرار دادن ناشناس عمده اخبار سازمان با یک خودرو بمب و سی ان ان گزارش داد که این هدف با استناد به دو منبع آشنا با تحقیقات.

استشهاد گفت: عامل مخفی FBI خواسته اسمیت اگر وجود دارد هر کسی که در تگزاس به هدف “آتش تخریب و مرگ” و اسمیت ذکر “بتو” اشاره آشکار به سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke که در حال اجرا بود در آن زمان برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

استشهاد گفت که اسمیت گفت: یکی دیگر از FBI agent قبل از دستگیری او که هدف او این بود برای ایجاد “هرج و مرج است.” Mattivi گفت: در ماه سپتامبر که اسمیت گفت: عامل او در توزیع مواد منفجره اطلاعات “برای جلال خود را شیطان پرست دین” اگر او ارائه چند جزئیات دیگر, دیگر از گفت که اسمیت دوست “بلک متال” موسیقی طراحی شده برای جذب مردم به شیطان.

Mattivi کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در دوشنبه.

FBI استشهاد در ماه سپتامبر ادعا شده که اسمیت مورد بحث برنامه ریزی برای کشتن “antifa” فعالان و توضیح می دهد که چگونه برای ساخت یک بمب است که می توان با تماس یک تلفن همراه. استشهاد شناسایی اوکراین گروه شبه نظامی به عنوان گردان آزوف و گفت: اسمیت مربی توسط کسی که تا به حال مبارزه با یک گروه مشابه وجود دارد, حق بخش.

آنلاین: به دنبال جان هانا در توییتر https://twitter.com/apjdhanna

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>