ساندرز برنده در نیوهمشایر دقت ضرب و شتم Buttigieg

کنکورد, نیوهمشایر, ایالات متحده – سناتور برنی ساندرز اعلام کرد پیروزی در نیوهمپشایر در سه شنبه شب پس از او امن باریک و سرب بیش از پیت Buttigieg در دولت دموکراتیک اولیه.

ساندرز که رهبری پای صندوق های رای رفتن به رای تا به حال 26 درصد با 94 درصد از حوزه گزارش.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار Buttigieg به دنبال با 24.4 درصد و مینه سوتا سناتور ctq به حال 19.7 درصد است.

بیشتر:

“به من اجازه دهید با تشکر از مردم نیوهمپشایر برای پیروزی امشب” ساندرز گفت: هواداران است.

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” این سناتور آمریکایی گفت: به عنوان جمعیت roared در حمایت از.

با وجود متوسط مشارکت ساندرز تولید شده به اندازه کافی رای دهندگان هیجان به ظهور به عنوان جدید حزب سوسیالیست دموکراتیک – با معاون رئیس جمهور جو بایدن خروج از حالت اولیه به کارولینای جنوبی است.

“شور و شوق برای برنی واقعی است” گفت: مرلین مارتین یک کمپین داوطلب در دولت سرمایه کنکورد.

مارتین توصیف کمپین بین المللی انرژی به عنوان “کاملا برقی” و گفت: New Hampshire گزاف گویی خواهد به سناتور ورمونت “حرکت به فشار رو به جلو”.

Pete Buttigieg

دموکراتیک آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند برای هواداران در نیوهمپشایر اولیه شب تجمع در Nashua, New Hampshire [برندان McDermid/رویترز]

Buttigieg تبریک گفت ساندرز خود را در “قوی نشان دادن”. اما او به هواداران: “بسیاری از شما تصمیم به دیدار با یک دوره جدید از چالش با نسل جدیدی از رهبری است.”

با شدت مستقل و آزادیخواه خم, New Hampshire فاقد تنوع نمونه ای از بسیاری از کشورهای که در آن مقدماتی به زودی می گیرد. برخی استدلال می کنند که کم جمعیت و همگن دولت است و نه نماینده کشور گفت: آن است که یک شاخص مهم و یا باید همچنان در آن bellwether نقش.

اما ساندرز حامیان امید به دریافت افزایش از vanquishing عمیق دموکراتیک زمینه کسب یک پیروزی نمادین در یک زمان انتخابات.

“وجود دارد یک ائتلاف است که [دعوت] ساختمان شده است در میان رای دهندگان لاتین, افریقایی رای دهندگان آمریکایی مسلمان رای دهندگان” مارتین گفت: Al Jazeera. “من کاملا مطمئنم که نیوهمپشایر است. او موفق به کسب آن بسیار مهم و حاشیه در سال 2016.”

Klobuchar

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq استقبال حامیان خود در خارج یک نیوهمپشایر اولیه رای گیری در محل [هالی Ramer/AP Photo]

برای او بخشی Klobuchar که تحلیلگران می گویند تا به حال به خصوص قوی نشان می دهند پس از یک standout عملکرد در روز جمعه بحث دموکراتیک گفت: کمپین “آمد و ما تحویل داده شود”.

“امریکا شایسته یک رئیس جمهور است که به عنوان انعطاف پذیر به عنوان مردم خود,” او گفت: حامیان در نیوهمپشایر.

سناتور الیزابت وارن از ماساچوست در ابتدا نظرسنجی های پیش رو در دولت قبل از دیدن بخت و اقبال خود را کاهش است. او در انتظار در جایگاه چهارم فقط جلوتر از بایدن. وارن و بایدن در حال انتظار نمی رود که به نفع هر نمایندگان در دولت است.

وارن نه در انتظار نتایج نهایی به رول در خطاب به هواداران تبریک گفت و ساندرز و Buttigieg خود را قوی نمایش آن در دولت است.

آنها هر دو “نامزد قوی”, او گفت:, اما وارن اضافه شده او هنوز هم بهترین نامزد برای متحد کردن حزب دموکرات است.

“مبارزه ما در مبارزه برای نجات دموکراسی ما یک نبرد دشوار اما مبارزه ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی و ما فقط شروع کار” وارن گفت.

Warren

دموکراتیک 2020 آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سناتور الیزابت وارن استقبال حامیان خود در خارج یک رای گیری سایت برای نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه در Nashua, New Hampshire [برایان اسنایدر/رویترز]

تاجر میلیاردر تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard به دنبال بایدن با سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک به مراتب پشت سر.

یانگ بنت رها کردن

لانگ شات نامزد اندرو یانگ یک کارآفرین بدون هیچ تجربه سیاسی به دست آورد اما برخی از سطح از محبوبیت شعار چه حامیان او در نظر گرفته می شود رمان, ایده, اعلام روز سه شنبه شب بود که او در پایان مبارزات انتخاباتی خود را. یانگ گفت: حامیان هر چند که خود را “جنبش آینده از حزب دموکرات”.

کلرادو, ایالات متحده سناتور مایکل بنت نیز به حالت تعلیق در پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری.

نیوهمپشایر اولیه صورت گرفت که تنها هشت روز پس از هرج و مرج آیووا قفقاز است که در آن هیچ نامزد برنده اعلام شد. ساندرز و Buttigieg عملا گره خورده است که دولت با هر دو نامزد خواستار recanvass از نتایج.

New Hampshire

یک مرد با پوشیدن یک ستاره و راه راه کلاه رای اولیه انتخابات در مرکز رای دهی در اپپینگ, New Hampshire [Kevin لمرقو/رویترز]

در حالی که مقدار زیادی از توجه در نیوهمپشایر بر دموکراتیک نژاد چیزی وجود دارد در طرف دیگر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنها با یک نام تجاری رقیب در سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش به آسانی برنده خواه اولیه اما نه نزدیک به حاشیه او لذت می برد در آیووا.

مغلوب ساختن پیشی جستن با دو رقیب در آیووا برنده بیش از 97 درصد از آرا وجود دارد. در نیوهمپشایر در مقابل او در مسیر پیروزی تنها 85 درصد از آرا. جوش متصلب تا حدود 10 درصد از شمارش و مانده از آرا رفت و به “دیگری”.

“عملکرد ضعیفی” بود صفت مورد استفاده توسط چندین صاحب نظران در آمریکا در کابل خبر به توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان میدهد.

جوش اذعان مبارزات انتخاباتی خود ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

“هر میانه از حزب دموکرات خواهد بود با من خوب” را در مغلوب ساختن پیشی جستن جوش الجزیره گفت: قبل از نظرسنجی بسته شده در روز سه شنبه.

نیوهمپشایر به تهمت خود را برای اولین بار اصلی پیروزی در انتخابات 2016. او به دقت از دست رفته به دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد کمپین تجمع در منچستر در شب دوشنبه به دنبال برجسته کردن اختلافات در درون حزب دموکرات است.

بعدی: Nevada, South Carolina

پس از نیوهمشایر اکثر نامزدها را به نوبه خود توجه خود را به نوادا است که برای برگزاری آن قفقاز در تاریخ 22 نوامبر. کارولینای جنوبی خواهد سر به نظر سنجی یک هفته بعد در فوریه 29 قبل از سه شنبه در مارس 3.

بایدن که به اذعان او نمی خواهد بالا رهبران در نیوهمپشایر است امید به سرمایه گذاری بر روی حمایت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی. او عملکرد ضعیف در آیووا و نیوهمشایر ارائه یک ضربه برای مبارزات انتخاباتی خود بود که به امید به دست آوردن شتاب پس از فرو بردن در پای صندوقهای رای است.

Joe Biden

بایدن صحبت می کند برای هواداران در یک مبارزه انتخاباتی در منچستر, New Hampshire [Carlos Barria/رویترز]

“ما فقط شنیده ام از دو ایالت” بایدن گفت: حامیان در کارولینای جنوبی “من از کجا آمده که فقط زنگ باز و نه بسته شدن بل.”

معاون سابق رئیس جمهور گفت: بسیاری از دموکرات ها نمی گوش دادن به رای دهندگان آمریکایی.

“من هرگز به شما گوش,” او گفت:. “شما نمی تواند دموکراتیک نامزد شما نمی توانید برنده شدن در یک انتخابات عمومی به عنوان یک دموکرات مگر اینکه حمایت قاطع از سیاه و قهوه ای و رای دهندگان.”

در نیوهمشایر ساندرز حامیان جشن قوی خود را نشان میدهد.

“من فقط با قدردانی از همه از سیستم عامل و او چگونه به نظر می رسد در ساختار قدرت نه فقط در مشکلات بر روی زمین” Savitri Horrigan الجزیره گفت: در ساندرز پیروزی تجمع در محوطه Southern New Hampshire University.

Austin مانی گفت که او خوشحال بود برای دیدن نامزد خود را برای دفاع از مزایای مدیکر برای همه و سبز قرارداد جدید که آدرس تغییر آب و هوا.

ساندرز است که “تنها کسی که می تواند به رفع این علم مبتنی بر مسائل مربوط به” مانی گفت: Al Jazeera.

“Congressionally آن را واقعا سخت به دریافت هر یک از این مسائل انجام می شود بنابراین شما نیاز به یک جنبش از مردم در پشت آن” او به الجزیره.

“برنی به طور کامل کوچک-دهنده پشتیبانی” مانی اضافه شده است. “شما باید به پوست در این بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>