ساندرز هشدار روسیه به اقامت در خارج از آمریکا انتخابات ریاست جمهوری

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز هشدار داد روسیه به اقامت در خارج از 2020 انتخابات ریاست جمهوری پس از مقامات آمریکایی به او گفته بود مسکو در تلاش بود برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.

“جامعه اطلاعاتی است که به ما گفتن آنها دخالت در این کمپین در حال حاضر در سال 2020 است. و آنچه من می گویم به آقای پوتین اگر رئیس جمهور منتخب به من اعتماد شما نمی خواهید به دخالت در انتخابات” ساندرز به خبرنگاران گفت: روز جمعه در بیکرزفیلد کالیفرنیا.

بیشتر:

Sanders, 78, خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی سناتور ورمونت در نظر گرفته شده است frontrunner برای نامزدی حزب دموکرات است و مورد علاقه را به نفع خود نوادا قفقاز در روز شنبه.

واشنگتن پست روز جمعه با استناد به افراد آشنا با این موضوع گفت: ما از مقامات گفته بود ساندرز در مورد روسیه تلاش کرده بود و همچنین به اطلاع رئیس جمهوری جمهوریخواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نمایندگان کنگره آمریکا.

معلوم نبود چه شکلی روسیه کمک گرفت کاغذ گفت.

ساندرز گفت که او در جریان حدود یک ماه پیش. مبارزات انتخاباتی خود با اشاره به جلسه طبقه بندی شد.

“به ما گفته شد که روسیه شاید کشورهای دیگر در حال رفتن به درگیر شدن در این کمپین” ساندرز به خبرنگاران گفت:. “نگاه در اینجا پیام: به روسیه و اقامت در خارج از آمریکا انتخابات است.”

“آنچه که آنها انجام می دهند, ضمنا, زشت ترین چیزی است که آنها انجام می دهند – و من دیده ام برخی از توییت های خود را و چیزهای – این است که آنها سعی می کنید برای تقسیم ما,” او گفت:. “آنها در حال تلاش برای ایجاد هرج و مرج است. آنها در حال تلاش برای ایجاد نفرت در آمریکا است.”

مسکو انکار

کرملین روز جمعه را تکذیب کرد روسیه به دخالت آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری برای افزایش تهمت انتخابات شانس, گزارش زیر که مقامات اطلاعاتی آمریکا هشدار داد کنگره در مورد انتخابات تهدید هفته گذشته است.

“این بیشتر پارانوئید اطلاعیه که برای ما پشیمانی را چند برابر به ما نزدیک به (ما) انتخابات” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت:. “آنها هیچ ربطی به حقیقت است.”

Facebook کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا آن را دیده است و هر گونه شواهد از روسیه کمک به ساندرز مبارزات انتخاباتی. در ماه اکتبر سال گذشته این شرکت در زمان و روسیه-حمایت حساب است که وانمود می شود از میدان نبرد سیاسی متحده است.

برخی از این حساب استفاده می شود Instagram به ستایش Sanders. یکی دیگر از استفاده از #BlackLivesMatter برچسب و گسله بایدن در مسابقه مسائل.

ما سازمان های اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که کرملین با استفاده از دروغ عملیات سایبری-حملات و روش های دیگر در آن 2016 عملیات در تلاش برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن در ریاست جمهوری خود را اجرا اتهام که روسیه را انکار می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن حساس به شک و تردید بیش از مشروعیت پیروزی خود را نیز مورد سوال است که پیدا کردن و بارها و بارها مورد انتقاد ما سازمان های اطلاعاتی.

روسیه را به اتهام دخالت موجب دو سال تحقیقات آمریکا به ریاست مشاور ویژه رابرت مولر.

مولر هیچ شواهد قطعی از هماهنگی بین روسیه و تهمت و مبارزه است. او همچنین اشاره کرد: در 10 نمونه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تلاش کرده اند تا مانع تحقیقات خود را به عنوان دموکرات ادعا اما در سمت چپ هر پیدا کردن انسداد به کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد دموکرات ها

از هشت رقیب هنوز هم به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری, Sanders, آگهی در رای گیری در نوادا و در سراسر کشور با حدود ده امتیاز دوم-جای جو بایدن.

سناتور الیزابت وارن که کمپین با رکود مواجه شده امیدوار است او standout عملکرد در چهار شنبه دموکراتیک بحث در لاس وگاس – که در آن او رفت و در حالت تهاجمی در برابر میلیاردر تازه وارد و شهردار سابق نیویورک مایکل بلومبرگ بیش از شرکت خود را با استفاده از عدم افشای توافق در موارد آزار و اذیت جنسی – را کسب احترام از Nevadans.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن بسیج هواداران خود در لاس وگاس جایی که او با حمله به “بیمار” و “رادیکال سوسیالیستی” رقیب برای کار خود را.

بلومبرگ در سمت چپ بود “برای نفس نفس نفس زدن” پس از بحث افتضاح مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به به سلامتی با صدای بلند.

ساندرز است که “دیوانه” وارن “یک ظرف غذا” بایدن بوده است “عصبانی” میلیاردر و فعال تام Steyer است “schmuck” رئیس جمهور اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن با این وجود به دنبال ایجاد شک و تردید در رای گیری.

“من شنیده ام رایانه های خود را در حال همه را خراب کرد درست مثل آیووا” گفت: راهپیمایی خود را با استناد به شواهد.

“آنها می گویند که آنها در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مشکلات فردا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>