ساندرز Buttigieg در آیووا مرده گرما با 100 ٪ از نتایج در

ما دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg و برنی ساندرز بودند گردن و گردن اواخر روز پنج شنبه با 100 درصد از حوزه گزارش در هرج و مرج آیووا قفقاز.

شمارش می آید ساعت پس از حزب دموکرات رئیس دستور بررسی نتایج زیر فن آوری مشکلات در ایالات متحده اولین نامزدی مسابقه و برخی از شک و تردید مطرح شد در مورد دقت و صحت روند.

بیشتر:

ساندرز مترقی سناتور ورمونت و Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, از هم جدا شده توسط یک تیغ نازک حاشیه در آخرین دسته ای از نتایج.

حزب دموکرات رئیس تام پرز با این حال پا در اوایل روز پنج شنبه خواستار بررسی نتایج از روز دوشنبه قفقاز.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” پرز گفت در توییتر. “به منظور اطمینان از اعتماد عمومی به این نتایج من هستم و خواستار آیووا حزب دموکرات به بلافاصله شروع یک recanvass.”

با بازده از همه 1,765 حوزه در آیووا Buttigieg بود منجر 26.2 درصد به ساندرز را 26.1 درصد در نماینده بالغ.

ماساچوست مترقی سناتور الیزابت وارن بعدی با 18.0 درصد و به دنبال آن توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن با 15.8 درصد و مینه سوتا سناتور ctq با 12.3 درصد است.

Buttigieg Sanders خود را اعلام برندگان

پیش از آن در روز Buttigieg خود را اعلام برنده بر اساس تعدادی از نمایندگان از میانه دولت که ارسال خواهد شد به کنوانسیون دموکراتیک در ماه جولای در حالی که ساندرز ادعا کرد پیروزی بر اساس رای مردم.

“از آن شده است یک هفته فوق العاده ای است و ما کاملا هیجانی … با اعتبار فوق العاده ای از این کمپین چشم انداز است که ما در آیووا” Buttigieg گفت: جانبازان نظامی و سایر رای دهندگان در روز پنج شنبه در American Legion Post 98 در Merrimack, New Hampshire.

او همچنین تبدیل یک چشم نسبت به حالت اولیه رای گیری برگزار می شود در روز سه شنبه.

“بنابراین من می دانم که در روزهای منتهی به اصل مطلب بعد آن است که مسئولیت من به دنبال به دست آوردن هر رای در یک دولت است که معروف برای خود فکر می کند در یک کشور زندگی می کند که با شعار ‘Live Free or Die’.”

Buttigieg

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند در طول یک کمپین توقف در جامعه فر در همپتون, New Hampshire [برندان McDermid/رویترز]

Sanders, صحبت های روز پنج شنبه در نزدیکی منچستر با اشاره به سرب خود را در آیووا واقعی مجموع رای.

“به عبارت دیگر برخی از 6000 بیشتر مردم آیووا نمایندگان شان بیرون آمد و در جلسه شب برای حمایت از ما از نامزدی انتخابات از هر کس دیگری,” او گفت:.

“از جایی که من از کسی که بیشترین آرا برنده” ساندرز گفت: این استدلال که تاکید بیش از حد بود که قرار بر نماینده بالغ.

در پایان روز او گفت: این انجمن سیستم “خیلی بیش از حد پیچیده است” و این یک اشتباه بود برای دولت به “تکیه بر تکنولوژی تست نشده”.

مقامات حزب را سرزنش ویژگی های بحران در یک “برنامه نویسی خطا”.

Bernie Sanders

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع [Steven Senne/AP Photo]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن pounced در افتضاح در اول-در-این-ملت مسابقه به تصمیم می گیرید که چهره حزب دموکرات او در ماه نوامبر.

“از حزب دموکرات داده است تا در شمارش آرا در آیووا. به نظر می رسد مانند آن را تمام کردم کامپیوتر ‘سرخ’,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه.

“آیووا و نیوهمپشایر را نمی توان منتقل شده از اولیه برنامه تا زمانی که من رئیس جمهور افزود:” ظاهرا اشاره به رشد خواستار برنامه به تنظیم شود به طوری که یک دولتی است که نماینده بیشتر از ما لگد کردن نامزدی مسابقات.

“سنت بزرگ” او گفت:.

Buttigieg به نظر می رسد به گرفتن جستن از او قوی آیووا عملکرد به عنوان آخرین نیوهمپشایر نظرسنجی نشان داد که نامزد میانه رو در جایگاه دوم در دولت است.

بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/بازرگانی Suffolk دانشگاه های نظرسنجی ها تا به حال ساندرز که برنده مقدماتی نیوهمپشایر چهار سال پیش قبل از اینکه در نهایت از دست دادن نامزدی هیلاری کلینتون با شکوه این زمینه با 25 درصد است.

Buttigieg حمایت رسید به 19 درصد از 12 درصد در روز دوشنبه با توجه به نظرسنجی در حالی که بایدن را دیدم او حمایت اسلاید بیش از مدت مشابه.

ساندرز Buttigieg بایدن Warren Klobuchar تاجر تام Steyer و کارآفرین اندرو یانگ را در بحث مرحله در نیوهمپشایر در شب جمعه.

‘روده پانچ’

بایدن ملی حزب سوسیالیست که توصیف او به احتمال زیاد جایگاه چهارم پایان در آیووا به عنوان یک “فروشي” ملاقات مشاوران او در روز پنج شنبه به نقشه استراتژی.

“من انتظار می رود برای انجام بهتر” بایدن 77 گفت: به عنوان او راه اندازی حملات رقبا.

“اگر سناتور ساندرز است که نامزد این حزب و هر حزب دموکرات در امریکا … باید به همراه برچسب سناتور سندرز انتخاب کرده است برای خود” بایدن گفت: از خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

بایدن که به خدمت در سنا برای 36 سال قبل از تبدیل شدن به باراک اوباما گفت که 38 ساله Buttigieg عدم تجربه بود “خطر” برای دموکرات ها.

Sanders, کمپین اعلام کرد که آن را مطرح کرده بود $25m در ژانویه بزرگترین جمع آوری کمک های مردمی در ماه است.

پس از نیوهمشایر نامزدها به نوبه خود مناظر خود را در نوادا در فوریه 22, South Carolina در فوریه 29 و سپس در مارس 3 “سه شنبه”, هنگامی که 14 متحده برگزاری مقدماتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>