سان فرانسیسکو باز اجتماعی فاصله بی خانمان چادر encampments

ABC News Corona Virus Government. Response

این جمعیت بی خانمان است که با ارائه امن مسکن.

بی خانمان encampments در حال افزایش در سان فرانسیسکو به خصوص در حال حاضر با رمان coronavirus همه گیر افزایش بیکاری و تهدید کننده پناهگاه فضا.

به منظور رسیدگی به موضوع شهر راه اندازی سایت به نام “ایمن خواب روستا” که در آن بی خانمان می توانید راه اندازی چادر در تعیین تمیز و امن منطقه است.

جدیدترین سایت اعلام شد برای منطقه Stanyan و Haight خیابان در شرق پارک گلدن گیت در یک استفاده نشده بسیاری متعلق به این شهرستان است. محل اعلام مارس 15, دوم امن خواب روستا به باز پس از این تلاش آغاز شد. برای اولین بار افتتاح شد در نزدیکی تالار شهر در اوایل این ماه.

این سایت خواهد بود نظارت 24/7 و اجرا اجتماعی فاصله با خطوط سفید برای هر چادر. حمام و سرویس بهداشتی دست شویی ایستگاه دوش و وعده های غذایی را نیز فراهم شود.

آخرین نقطه-در-زمان تعداد افراد بی خانمان در این شهر که تعداد کسانی که در پناهگاه و در خیابان شد و در ژانویه 2019 در بر داشت و 8,035 افراد دچار بی خانمانی.

دین پرستون, San Francisco منطقه 5 سرپرست گفت: بی خانمان مشکل در شهرستان واز خیلی بدتر در طول COVID-19 بحران است. پرستون نشان دهنده منطقه ای که در آن دوم امن خواب روستا افتتاح شد.

“این یک مبارزه در هر مرحله از راه به رهبران شهر برای حفاظت از افراد بی خانمان و گسترش COVID-19 در میان افراد بی خانمان” پرستون گفت: ABC News. “آن شده است واقعا یک فاجعه در مقابل به خوبی گام فعال برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

این شهرستان راه اندازی “جایگزین” مسکن برای شهروندان بی خانمان از جمله کسانی که با COVID-19 کسانی که بدون ویروس و کسانی که بهبود یافته اند از آن. وجود دارد در حال حاضر در مجموع از 1142 افراد بی خانمان در مسکن جایگزین که شامل هتل ها و تریلر ها و rv ها و جمع و مسکن با توجه به این شهر داده است. اکثر کسانی که در هتل های شهر گفت: بیش از 3000 اتاق هستند یا آماده یا به زودی خواهد شد. تا کنون بیش از 2000 نفر از کسانی که فعال هستند.

در سان فرانسیسکو بزرگترین پناهگاه بی خانمان, Saint Vincent De Paul جامعه چند مرکز خدمات جنوبی, 95 به افراد بی خانمان و 10 عضو هیات آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل ماه آوریل. مرکز بسته شد برای کمتر از دو هفته اما قرار گرفتند تمیز کردن عمیق و جدید به لحاظ اجتماعی فاصله تخت در محل.

امن خواب روستا تنها طراحی شده برای رفع موقت تا بهتر مسکن اجرا شده است.

پرستون گفت: ماموریت خود را برای دریافت این شهر در نهایت به ارائه بیشتر اتاق های هتل برای بی خانمان در طول بیماری همه گیر.

“این هتل به راه حل واضح در طول بحران از COVID-19” او گفت:. “هدف این است که این پروژه را به حرکت سریع تر و مردمی به امن تر تنظیم می باشد.”

ABC News’ Mark Osborne کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>