صلاح لیورپول برای تصمیم گیری در المپیک شرکت: مصر مربی

Mohamed Salah پتانسیل مشارکت برای کشور خود در توکیو بازی های المپیک خواهد بود یک تصمیم برای فوتبال بازیکن و باشگاه لیورپول مصر المپیک مربی گفت.

گزارش های رسانه ها در صلاح ورود در موقت 50-تیم ملی منجر به حدس و گمان است که لیورپول می تواند بدون صلاح برای شروع بعدی لیگ برتر فصل.

بیشتر:

اما مصر المپیک مربی تیم Shawky غریب گفت: آنها نمی تواند به زور بازیکن درگیر شود.

“صلاح مشارکت با فراعنه تیم در توکیو است که یک تصمیم گرفته شود تنها با صلاح خود را در باشگاه لیورپول و مربی یورگن Klopp,” غریب گفته خبرگزاری رویترز.

“ما نمی توانیم نیروی صلاح به شرکت با ما به دلیل مقررات فیفا نیست او را وادار به شرکت” او اضافه شده است.

مسابقات المپیک است که به صورت زیر 23 تیم اما سه بر-سن بازیکنان مجاز در هر تیم. فیفا به مدت طولانی اذعان کرد که باشگاه ها موظف به انتشار بیش از سن بازیکنان برای بازی.

صلاح بخشی از لیورپول تیم است که برنده لیگ قهرمانان در فصل گذشته و آنها در حال حاضر فراری رهبران در لیگ برتر مصر خود را به عنوان بهترین گلزن با 14 گل.

در پاسخ به صلاح ورود در تیم ملی بازیکن, عامل, Ramy عباس ارسال شده در توییتر که “هیچ تصمیمی گرفته نشده” و غریب گفت که به نظر درست بود.

“عامل را در نظر توهین نه هر کسی .. چه او گفت همان حقیقت” گفت و اشاره کرد که زیدان بود و نه حکومت و یا حمایت او بازیکن برجسته در توکیو.

اما قريب به وضوح امید یک راه می تواند برای مهاجم, موفق ترین بازیکن در مصر تولید شده است به انجام برای کشور خود در این مسابقات در زنجان برگزار می شود از تاریخ 22 اوت 8.

“صلاح یکی از سه بازیکن در جهان است و هر تیم امید به یک بازیکن از توانایی های خود و مهارت های خود در تیم ملی … من را انتخاب کرده اند و صلاح در گسترش فهرست 50 بازیکن را به انتخاب 18 بازیکن از رفتن به توکیو,” او گفت:.

“فهرست نهایی که شامل 18 بازیکن فرستاده خواهد شد بعدی در ماه ژوئن پس از آن خیلی زود به بحث در مورد اسامی 18 بازیکن است.”

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>