S Korea, آمریکا نشان می دهد جبهه متحد 70 سال پس از شروع جنگ کره

کره جنوبی و ایالات متحده در روز پنج شنبه مجددا بر تعهد خود به دفاع از “سخت مبارزه صلح” در تقسیم شبه جزیره به عنوان متحدان مشخص شده 70 سالگرد وقوع جنگ کره.

کمونیست کره شمالی حمله مورد حمایت آمریکا جنوبی در 25 ژوئن سال 1950 راه اندازی سه سال جنگ که به کشته شدن میلیون ها نفر.

جنگ به پایان رسید و با یک آتش بس است که هرگز جایگزین پیمان صلح ترک شبه جزیره تقسیم یک منطقه غیرنظامی (DMZ) و دو کره هنوز هم از لحاظ فنی در جنگ.

“در این روز در سال 1950 آمریکا-ROK اتحاد نظامی متولد شد و از ضرورت و جعلی در خون” وزیر دفاع علامت Esper و کره جنوبی با همتای Jeong Kyeong-doo گفت: در یک بیانیه مشترک با استفاده از مخفف جمهوری کره, کره جنوبی نام رسمی.

دو ادای احترام به “فداکاری شجاعت و میراث از کسانی که گذاشته جان خود را در دفاع از رایگان دموکراتیک و مرفه” در جنوب این بیانیه را بخوانید.

سئول وزارت دفاع قرار می دهد درگیری نظامی و میر در 520,000 کره شمالی, 137,000 کره جنوبی نیروهای نظامی و 37,000 آمریکایی است.

Korean War 1950

سربازان آمریکایی در اقدام علیه کره شمالی مهاجمان جایی در کره جنوبی در ماه جولای سال 1950. جنگ کشیده و به مدت سه سال و بدون رسمی پیمان صلح تا کنون امضا شده است [فایل: AP Photo]

سئول روابط با واشنگتن تیره و تار شده است در سال های اخیر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته است که آن را پرداخت بیشتر نسبت به هزینه نگهداری 28,500 نیروهای نظامی آمریکا در شبه جزیره برای محافظت از جنوب از هسته ای مسلح می داند.

اما متحدان “بصورتی پایدار و محکم باقی می ماند متعهد به دفاع از سخت مبارزه صلح در شبه جزیره کره” در این بیانیه اضافه شده است.

اخیر تنش

سالگرد همراه با اینتر-کره ای روابط نامشخص است.

سریع بهبود روابط در سال 2018 آورده است که سه اجلاس بین رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و جنوبی از رئیس جمهور مون جائه در سخت کرده است با Pyonygang نا امید در جنوب ناتوانی به وعده های خود ارائه و دریافت ما به توافق به تحریم ها آرامش.

جنگ کره: به مناسبت سالگرد 70

تشدید تنش آغاز شد که زمانی که شمال افزایش تنش با تخریب این دو کشور مشترک دفتر رابط در آن طرف مرز کاسته روز چهارشنبه پس از کیم به حالت تعلیق برنامه های نظامی حرکت هدف در جنوب.

حوادث اخیر نشان داد که بین کره ای روابط “می تواند تبدیل به یک خانه از کارت در هر زمان” جنوبی JoongAng Daily گفت: در سرمقاله روز شنبه در سالگرد.

کره جنوبی دولت “مصرانه چشم” به پیونگ یانگ را تحریک کرده و گفته است ” و در نتیجه “كساد احساس امنیت”.

“وجود دارد هیچ free ride در حفظ صلح” سرمقاله ادامه اضافه کرد: “ما امیدواریم که دولت و وزارت دفاع عمیقا تأمل در این درس از 70 سال پیش است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>