کره جنوبی می بیند بالاترین پرش در مواردی هفته: Coronavirus به روز رسانی

  • اسپانیا برای شروع 10 روز از عزاداری روز چهارشنبه در حافظه بیش از 27000 نفر که از دست داده اند زندگی خود را به کوروناویروس. پرچم را به پرواز در نیم ماست.
  • یک مطالعه جدید هشدار داده است که برزیل می تواند در مواجهه با مرگ و میر 125,000 مردم در اوایل ماه اوت در حالی که هشدار داد آمریکا در حال جدید epicentre.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تحت فشار قرار دادن آمریکا برای بازگشایی اقتصاد است.
  • نزدیک به 5.6 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 350000 نفر فوت کرده اند در حالی که نزدیک به 2.3 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, مارس 27

06:10 به وقت تهران – دبی برطرف مستند محدودیت

Cinemans ورزشگاه موسسات آموزشی و سرگرمی, جاذبه های شده اند مجاز به بازگشایی در دبی, روز پس از گسترش در سراسر کشور حکومت نظامی تحمیل شد در امارات متحده عربی.

خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در حرکت و یا عملیات کسب و کار بین 6 صبح و 11 شب به وقت محلی دبی رسانه گفت:, و اضافه کرد که اجتماعی فاصله قوانین باید رعایت شود.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry .

05:30 به وقت تهران –

من توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی.

یک بروز رسانی سریع در تحولات این صبح است. جهانی مرگ و میر افزایش یافته است بالاتر از 350 ، 000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در کره جنوبی دیده می شود بالاترین سنبله در موارد 49 روز با جدید خوشه در حال حاضر در حال ظهور در سراسر آنلاین تحویل انبار و ژاپن و اتحادیه اروپا در حال آماده سازی غول جدید بسته های مشوق برای coronavirus-آمار اقتصاد.

05:00 GMT – دولت پاکستان متعهد تمدید مستند اقدامات به عنوان موارد افزایش

دولت پاکستان این است که خانههای گلی خالی تجدید مستند پس از آن حرکت به رفع بسیاری از coronavirus محدودیت های بیش از دو هفته گذشته منجر به افزایش موارد جدید.

Defacto, وزیر بهداشت ظفر میرزا گفت: وجود داشته است “شدید راش” به بازار و مردم رفتار به عنوان اگر “این ویروس تا به حال ریشه کن شده است” از آنجا که محدودیت آرام شد.

04:45 GMT – اقتصادهای بزرگ آماده عظیم محرک اقتصادی جدید بسته

اتحادیه اروپا و ژاپن در حال آماده سازی عظیم محرک اقتصادی جدید بسته به اقتصاد خود در حال حرکت پس از هفته از coronavirus مستند.

ژاپن اقدامات با توجه به نهایی در جلسه هیئت دولت بعد از آن در روز چهارشنبه. این $1.1 تریلیون بسته شامل پول نقد برای کوچک و متوسط شرکت های پرداخت به کارکنان بهداشتی درمانی و همچنین بودجه برای توسعه واکسن و تجهیزات پزشکی و اجاره subisidies برای افراد و یا کسب و کار که در حال مبارزه.

27 کشور اتحادیه اروپا نیز با توجه به پرده آخرین آن طرح محرک اقتصادی در روز چهارشنبه. بیش از یک تریلیون یورو طرح شامل کمک های مالی و وام و تضمین می کند. برخی از بیشتر لحاظ مالی محافظه کار سازمان ملل ابراز نگرانی در مورد کمک های مالی از آنجا که آنها نیاز به پرداخت از طریق مشترک استقراض است که می تواند منجر به افزایش ملی کمک به بودجه اتحادیه اروپا.

04:20 GMT – کره جنوبی می بیند سنبله در موارد جدید خوشه در خرده فروشی ها مرکز تدارکات

کره جنوبی دیده می شود بزرگترین موج جدید کروناویروس موارد در 49 روز با یک کلاستر جدید در حال ظهور در خرده فروشی و تدارکات مرکز غرب سئول ،

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) می گوید آن را تایید 40 موارد جدید تا نیمه شب روز سه شنبه.

حداقل 36 موارد مرتبط شده اند به Coupang انبار که بسته شد برای ضد عفونی در روز دوشنبه. همه 3,600 افرادی که کار می کنند وجود دارد در حال آزمایش برای ویروس. Coupang لذت می برد و موجی از کسب و کار به عنوان کره جنوبی باقی ماند در داخل خانه اگر چه برخی از کارگران شکایت در مورد شرایط.

“ما بسیار عصبی در مورد جامعه عفونت و ما در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی وضعیت” معاون وزیر بهداشت Kim Kang-لب گفت: در یک جلسه.

Korea Coupang

Coupang کارگران خود را متمایز آبی سلطنتی لباس در تدارکات مرکز [Kim Hong-Ji/رویترز]

04:15 GMT – ‘من استفاده از آن به عنوان پروفیلاکسی’: ال سالوادور رهبر سیاهی هیدروکسی کلروکین

ال سالوادور را نایب Bukele اتحاد پیوست ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به ستودن مزایای هیدروکسی کلروکین.

Bukele گفت که او ترویج آن به عنوان یک درمان coronavirus – با توجه به نگرانی در مورد استفاده از آن – اما به عنوان یک اقدام پیشگیرانه.

“من با استفاده از آن به عنوان پروفیلاکسی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن از آن به عنوان پیشگیری بسیاری از رهبران جهان استفاده از آن به عنوان پیشگیری” او ادعا کرد.

در صورتی که شما تعجب در مورد مواد مخدر خواندن آنچه ما ساکن دکتر تا به حال به می گویند در مورد آن را در اینجا. وجود دارد برخی بسیار تند و زننده عوارض جانبی.

که تعلیق کارآزمایی بالینی از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19

04:00 GMT – نیوزیلند انتظار سفر ایمن طرح با استرالیا در ماه ژوئن

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio انتظار است پیش نویس یک طرح برای از سرگیری سفر بین دو کشور آماده خواهد شد در اوایل ماه ژوئن است.

“ما در حال کار برای حرکت در این عنوان به سرعت به عنوان ما می تواند” protocol wine studio به خبرنگاران گفت: امروز صبح. “ما هر دو بسیار مشتاق آن … در سراسر هر دو طرف خندق.”

ایده این است برای ایجاد یک سفر حباب است که اجازه می دهد استرالیا و زلاند نو به سفر به هر یک از دیگر کشورهای بدون نیاز به 14 روز coronavirus قرنطینه.

03:25 GMT – سنگاپور مجموعه ماشین آلات برای ماسک

سنگاپور راه اندازی ماشین آلات در جامعه مراکز در اطراف جزیره به توزیع رایگان resuable ماسک صورت.

شهر-دولت ساخته شده ماسک صورت اجباری در آوریل 14 و به ماسک رایگان برای هر خانواده.

02:05 GMT – استرالیا رکورد جوانترین coronavirus مرگ

A 30-year-old man با شرایط بهداشتی اساسی درگذشت در کوئینزلند شدن جوانترین قربانی coronavirus در استرالیا.

مقامات در حال ردیابی یک پیوند ممکن است بین مرد و روبی شاهزاده کشتی کروز که باعث بزرگترین خوشه ای از موارد در کشور پس از آن از منوی view در سیدنی در ماه مارس است. شریک زندگی خود را نیز نشان علائم این بیماری است.

برخی از 103 نفر در استرالیا در حال حاضر از درگذشت coronavirus.

01:30 به وقت تهران – جهانی مرگ و میر بیش از 350,000: دانشگاه جانز هاپکینز

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که تایید مرگ و میر از coronavirus در سراسر جهان در حال حاضر 350,417 با حدود 28 درصد از این مرگ و میر در ایالات متحده است. واقعی تلفات می تواند بسیار بالاتر است.

  • ما – 98,902
  • بریتانیا – 37,130
  • ایتالیا – 32,955
  • فرانسه – 28,533
  • اسپانیا – 27,117

چین که در آن بیماری برای اولین بار ثبت شده در اواخر سال گذشته تایید کرده 4,638 مرگ و میر.

ما تلاش کرده اند به سند برخی از این زندگی از دست رفته در طول چند ماه گذشته.

شما می توانید جزئیات بیشتر در برخی از قربانیان در اینجا. اگر کسی به شما می خواهم به پرداخت ادای احترام به, لطفا در تماس گرفتن.

00:00 GMT – اسپانیا برای شروع 10 روز ماتم ملی

اسپانیا یکی از کشورهای بدترین ضربه coronavirus آغاز خواهد شد و 10 روز ماتم ملی در روز شنبه را به یاد داشته باشید بیش از 27000 نفر که از دست داده اند زندگی خود به این بیماری است.

پرچم خواهد بود پرواز نیمه افراشته در هزاران ساختمان های عمومی در سراسر کشور و همچنین در کشتی های نیروی دریایی اسپانیایی.

در پایان سوگواری در ژوئن 5, پادشاه Felipe VI نیز منجر به یک مراسم رسمی در یاد مرده.

23:30 GMT (سه شنبه) – پلیس در برزیل, حمله خانه Bolsonaro رقیب در coronavirus پروب

پلیس فدرال برزیل روز سه شنبه حمله به خانه های ریو دو ژانیرو فرماندار Wilson Witzel به عنوان بخشی از یک COVID-19 فساد بررسی است.

Witzel یک رقیب سیاسی از جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro.

پلیس فدرال گفت: جستجو در حکم بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام فساد مربوط به استفاده از پول اختصاص داده شده برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. جزئیات بیشتر در مورد که داستان در اینجا.

Demonstrators take part in a protest against Rio de Janeiro Governor Wilson Witzel's measures on the coronavirus disease (COVID-19) outbreak and in support of Brazil's President Jair Bolsonaro, in Rio

حامیان رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro که رد coronavirus به عنوان یک “کمی آنفولانزا’ اعتراض Rio de Janeiro فرماندار Wilson Witzel اقدامات برای مبارزه با شیوع. Witzel در حال حاضر هدف از پلیس پروب به استفاده از coronavirus بودجه [لوکاس لاندو/رویترز]

23:00 GMT (سه شنبه) – هنوز هم شتاب’ – هشدار در کروناویروس در آمریکا

که منطقه ای آمریکای لاتین اقتدار بهداشت هشدار داده است که جدید کروناویروس است “هنوز هم شتاب” در برزیل, پرو, شیلی, السالوادور گواتمالا و نیکاراگوئه با آمریکا و تبدیل شدن به جدید کانون جهانی همه گیر.

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور. خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (26 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>