کره جنوبی مقامات چهره خشم بیش از coronavirus قرنطینه مراکز

عصبانی کره جنوبی volleyed تخم مرغ و ناسزاهای روز پنج شنبه در یک وزیر و مقامات در تلاش برای خنثی کردن خشم خود را بیش از برنامه به قرنطینه صدها نفر از شهروندان تنظیم می شود خانه پرواز از کانون جدید بیماری کروناویروس در چین است.

اول چهار تا پروازهای برنامه ریزی شده برای تخلیه کره جنوبی از ووهان درگذشتگان در پنج شنبه شب و حمل حدود 360 نفر پس از غیر منتظره ساعت-طولانی به تاخیر بیاندازد زیرا چین تا به حال تنها تصویب یک پرواز.

بیشتر:

کره جنوبی همچنین گزارش داد که پنجم و ششم تایید موارد این ویروس در روز پنج شنبه از جمله اولین بیمار آلوده در کره جنوبی. قبلی موارد تنها درگیر افرادی که تا به حال سفر به ووهان.

به عنوان کره جنوبی شد آماده سازی برای پرواز از ووهان معترضان در Asan و Jincheon شهرها حدود 80 کیلومتر (50 مایل) جنوب پایتخت سئول با استفاده از تراکتور برای جلوگیری از دسترسی به امکانات اختصاص داده شده برای مراکز قرنطینه.

200129233906291

در Asan, تظاهرکنندگان با پرتاب تخم مرغ و فریاد زد: ناسزاهای زمانی که چانه جوان وزیر کشور و ایمنی وارد به صحبت کردن با آنها را در روز پنج شنبه. پلیس برگزار شد تا چتر به عنوان یک سپر.

“اگر آن را بسیار امن چرا شما آنها را به خانه خود را?” یکی از معترضان فریاد زد در چانه.

وزیر گفت: او sympathised با نگرانی گفت: امکانات انتخاب شدند به عنوان تنها آنهایی که به اندازه کافی بزرگ به جای evacuees.

“کره جنوبی شهروندان در ووهان رنج می برند … بنابراین ما نیاز به آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است ،” او گفت:.

چانه برش های کوتاه دیدار با Jincheon ساکنان پس از قطع دو نفر که به او فریاد زد. برخی حتی دروغ را در مقابل یک ماشین بود که خروج از محل حمل او است.

دولت می خواهد برای منزوی کردن آسمان برای حداقل دو هفته در تاسیسات معمولا استفاده می شود به عنوان مراکز آموزشی برای مقامات دولتی برای رد کردن هر گونه علائم.

‘جعلی, اخبار’

رسانه های داخلی پخش ویدئوها از معترضان گرفتن مو از یک معاون وزیر بهداشت که در بازدید از اواخر روز چهارشنبه و قبل از هل دادن او و dousing او را با آب.

جلوتر از روز پنجشنبه پروازهای رئیس جمهور ماه Jae-in به نام برای آرام کردن و تقبیح “خبر جعلی” برای داشتن هم زده تا اضطراب بیش از حد.

“سلاح هایی که ما را از جدید کروناویروس در حال ترس و گریزی اما اعتماد و همکاری او گفت:” در یک سخنرانی در سئول.

پلیس سایبر واحد ایمنی کار با رگولاتور مخابراتی برای جلوگیری و یا حذف اطلاعات نادرست است که می تواند به تحریک “آشفتگی اجتماعی”, Yonhap news agency گفت.

200122194509687

حدود 700 کره جنوبی امضا کرده اند تا برای پروازهای چارتر اما معاون وزیر خارجه Lee Tae-ho گفت: در فرودگاه اینچئون قبل از اولین هواپیما خروج که سئول ممکن است به کاهش تعداد پروازها به یک یا دو و مذاکرات ادامه خواهد داد با پکن برای تضمین اولیه خود بازگشت.

“من یک مادر هستم سه ساله و چهار ساله گفت:” Jincheon ساکن Lee Ji-hyun بود که در میان یک تعداد انگشت شماری از معترضان خواستار مرکز قرنطینه در واقع دورتر از خانه ها و مدارس.

“من خیلی نگران من فرستاده و آنها را به ماندن با من در قوانین.”

دیگران گفت: آنها در زمان کودکان از مهد کودک و یا ارسال آنها را به بستگان خود در شهرهای دیگر.

“من نمی خواهم دوستان من که در سفر به ژاپن و یا چین چرا که آنها ممکن است حمل coronavirus” گفت: Song Ji-هو, یک دختر شش ساله به همراه مادر خود به اعتراض.

او غمگین بود قادر به بازی با دوستان خود را که تا به حال همه فرستاده شده است را به اقامت خود را با پدربزرگ و مادربزرگ او اضافه شده است.

در سخنرانی خود ماه تلاش برای اطمینان بخشیدن به شهروندان گفت: تنها کسانی که از علائم خواهد بود در میان اولیه evacuees و می توان در انزوا.

“دولت خواهد شد در نظر گرفتن هوا تنگ مراحل برای اطمینان از ساکنان … لازم نیست نگران,” او اضافه شده است.

این سویه جدید دارای یک زمان جوجه کشی اعم از یک تا 14 روز و قبل از علائم نشان می دهد پیچیده مرز غربالگری احتیاطی.

کره جنوبی گفت: آن را به چین کمک های اضطراری به ارزش $5 متر برای ماسک محافظ مناسب ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>