روسیه coronavirus عفونت تصویب 350,000: به روز رسانی زنده

 

  • موارد coronavirus در روسیه صعود به 353,427 با 8,946 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته.

  • ایالات متحده منع ورود از برزیل کشور دوم بالاترین تعداد موارد در جهان پس از ایالات متحده است.

  • پروازهای داخلی با توجه به رزومه در هند در روز دوشنبه یک روز پس از این کشور را تایید کرد یک رکورد 6,767 موارد جدیدی از کروناویروس.

  • بیش از 5.3 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند coronavirus تا به امروز با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 344,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از دو میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, مارس 25

08:15 GMT – گردشگران خارجی می توانید کتاب تعطیلات در اسپانیا از ماه جولای: وزیر

گردشگران خارجی می توانند کتاب تعطیلات در اسپانیا از ماه جولای به عنوان دو هفته خود به قرنطینه برای مسافران خارج از کشور است به احتمال زیاد به حالت تعلیق آن به وزیر گردشگری گفت.

یکی از بدترین آمار سازمان ملل در جهان از coronavirus گردشگری وابسته به کشور اسپانیا است که به تدریج کاهش سخت lockdown اگر آن را نگه داشته است یک قرنطینه برای بازدید کنندگان به طوری که برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

“این کاملا منسجم برای برنامه ریزی تعطیلات تابستان برای آمدن به اسپانیا در ماه جولای” ریس Maroto گفت: در مصاحبه با ایستگاه رادیویی محلی Onda Cero.

07:50 – روسیه coronavirus عفونت تصویب 350,000

موارد coronavirus در روسیه صعود به 353,427 داشتن افزایش یافته است 8,946 در 24 ساعت گذشته این کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت.

آن گفت: تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود 92 یک شبه مصرف کلی در سراسر کشور مرگ و میر از این ویروس به 3,633.

Coronavirus cases in Russia exceed 300 thousands

یک زن می پوشد یک ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus او به عنوان پیاده در Pyatnitskaya خیابانی در مسکو [سازمان حفاظت محیط زیست]

07:30 GMT – مجارستان بخشی از بازگشایی مرز با صربستان برای شهروندان محلی

مجارستان باز کرد خود را در مرز جنوبی برای شهروندان صربستان و مجارستان, مجارستانی, وزیر امور خارجه پیتر Szijjarto یک کنفرانس خبری گفت.

مجارستان تصمیم به مقابله به مثل مشابه اندازه گرفته شده توسط صربستان در روز جمعه Szijjarto گفت که رمان coronavirus همه گیر شد و تحت کنترل در هر دو کشور است که اجازه کاستن از محدودیت.

این حرکت به دنبال تدریجی بازگشایی محصور در خشکی مجارستان مرزهای دیگر که در حال حاضر اجازه می دهد برخی از جنبش اگر چه محدودیت شده اند به طور کامل برداشته.

07:00 – آلمان تایید coronavirus موارد افزایش 289 به 178,570

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش 289 به 178,570 داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد در روز دوشنبه.

گزارش مرگ و میر افزایش 10 به 8,257 داده ها نشان داد.

Germany

به گزارش coronavirus مربوط به مرگ و میر در آلمان افزایش 10 به 8,257 [سازمان حفاظت محیط زیست]

06:35 GMT – مجارستان 2021 بودجه شامل $9.3 میلیارد ضد همه گیر صندوق

مجارستان 2021 بودجه را شامل نزدیک به هزار میلیارد فورینت ($9.34 bn) ضد pandemic, صندوق, وزیر دارایی Mihaly Varga گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Facebook اضافه کرد که او ارائه بودجه به مجلس است.

مانند دیگر دولت مجارستان کابینه نعوظ کشیده یک بسته محرک اقتصادی در اوایل سال جاری برای مبارزه با خرید اینترنتی از رمان coronavirus بیماری همه گیر. دولت امیدوار است که یک بینی 3-به علاوه درصد رکود را به نوبه خود در اطراف در 2021.

06:10 GMT – تایلند گزارش دو مورد جدید, یک مرگ

تایلند تایید کرد دو coronavirus موارد و یکی اضافی مرگ یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت.

شماره های جدید به ارمغان آورد و تعداد کل موارد در جنوب شرقی آسیا کشور به 3,042 و مرگ و میر به 57 پس از شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شد گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی COVID-19 مدیریت مرکز.

بیش از 96 درصد از بیماران یا 2,928 مردم را بهبود, او گفت:.


سلام این Umut Uras در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry.

من توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه. قبل از من در اینجا یک یادآوری سریع از آنچه اتفاق می افتد شده است در گذشته چند ساعت. برای اولین بار آمریکا اضافه کرده است برزیل را به فهرست کشورهایی که با آن تحمیل ممنوعیت سفر. برزیل دوم بیشترین تعداد موارد در جهان پس از ایالات متحده است. در استرالیا که در آن شیوع بیماری تحت کنترل است کودکان در سراسر ولز جنوبی جدید را بازگشت به مدرسه در حالی که ژاپن در حال آماده سازی برای لغو وضعیت اضطراری در توکیو.


05:30 GMT – Duterte خواستار فیلیپین, دولت به کارگران خانه

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte داده است دولت خود را یک هفته به روند برخی از 24,000 عودت کارگران فیلیپینی گیر برای هفته ها در کشتی های کروز و یا در coronavirus قرنطینه به طوری که آنها در نهایت می تواند به خانه.

هزاران نفر را در داخل برخی از 29 عروق خاموش خلیج مانیل و یا گیر در هتل ها و شلوغ امکانات بهداشتی برخی از رشد نا امید داشتن آزمایش منفی برای coronavirus و تکمیل موظف 14 روز در قرنطینه.

در خارج از کشور کارگران فیلیپینی و یا OFWs هستند که نان آور و یک حمایت کلیدی پایه Duterte. خود را بیش از 30 میلیارد دلار سالانه حواله یک راننده کلیدی اقتصاد فیلیپین حمایت از میلیون ها نفر از اعضای خانواده.

“رئیس جمهور گفت: آنها می توانید استفاده از تمام منابع دولتی و با هر وسیله حمل و نقل – اتوبوس, هواپیما, کشتی – به OFWs صفحه اصلی” Duterte سخنگوی هری Roque روز دوشنبه گفت:.

05:05 GMT – نقاب ضد عفونی: چین باشگاه سعی کنید به عقب بر گردیم به شیار

کاباره ها شروع به بازگشایی در چین به عنوان coronavirus محدودیت ها کاسته.

همه مشتریان باید به نام خود و شماره قبل از ورود و رفتن را از طریق یک دما را بررسی کنید.

چارلز Guo صاحب 44KW در شانگهای به رویترز گفت که کسب و کار آهسته بود برای شروع چون مردم بودند “کاملا در مورد امنیت خود نگران” اما برداشت کرده بود تا پایان ماه گذشته.

همه کارکنان پوشیدن ماسک و دستکش در حالی که دستگیره درب توالت و دیگر سطوح ضد عفونی در هر ساعت. مشتریان ملزم به پوشیدن ماسک, اما دست santiser است آزادانه در دسترس و نوشیدنی ها در خدمت یکبار مصرف ،

China clubs

مردم پوشیدن ماسک صورت در یک کلوپ شبانه در شانگهای [Aly آهنگ/رویترز]

04:05 GMT – سنگاپوری آشپز تا عید جشن برای کارگران مهاجر

سنگاپوری Dushyant کومار و یک تیم از سرآشپزها پخته شده یک عید و جشن Briyani برای صدها نفر از کارگران مهاجر هزینه های این جشنواره در قرنطینه به دلیل شیوع کروناویروس در شهرستان دولت.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها دریافت نمی سمت چپ” کومار به رویترز گفت که او آماده مواد غذایی برای حدود 600 مردان است. “لبخند در چهره خود را به شما می دهد مقدار زیادی از رضایت.”

سنگاپور برخی از 300,000 کارگران مهاجر عمدتا از هند و بنگلادش و چین زندگی می کنند که در شلوغ خوابگاه تبدیل شده اند که در پی این حادثه طبیعی در این کشور شیوع کروناویروس.

کومار ابتکار بودجه عمومی کمکهای مالی و غیر دولتی. او نیز ارائه 1,000 وعده غذا در روز برای مردان است که در سخت قرنطینه از اوایل ماه آوریل است.

03:40 GMT – یک میلیون شغل از دست رفته: قیمت coronavirus در مکزیک

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador می گوید: رمان coronavirus می تواند هزینه تا یک میلیون شغل چرا که بسیاری از صنایع در نظر گرفته شود نه ضروری باقی می ماند بسته است.

“پیش بینی من این است که با کروناویروس یک میلیون شغل از دست خواهد رفت” لوپز Obrador گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در روز یکشنبه. او سپس وعده داده شده دولت را ایجاد دو میلیون شغل جدید است.

لوپز Obrador دولت بارها گفت آن است که شیوع بیماری تحت کنترل است اما پس از ارسال تعداد رکورد برای موارد جدید و مرگ و میر. اقتصاد مکزیک در حال حاضر در رکود اقتصادی قبل از همه گیر رخ داد و برخی بانک ها پیش بینی کرده اند که آن می تواند قرارداد 9 درصد این سال است. اینجا بیشتر بخوانید.

Mexico economy

کارگران در مهار سیم و کابل کارخانه در سیوداد خوارس ٬ چیئوائوا [فایل: خوزه لوئیس گونزالس/رویترز]

03:00 GMT – COVID-19 ظهور در مالزی مهاجرت بازداشتگاه

مالزی مدنی بنده در وزارت بهداشت است به نام برای مراقبت های پزشکی و آلودگی در این کشور مهاجرت بازداشتگاه پس از سه مشخص شد که موارد coronavirus.

Dr Noor هشام عبدالله که توسط دبیر کل در وزارت بهداشت وجود دارد گفت: باید ne هیچ تبعیض علیه غیر انتفاعی در برخورد با این ویروس.

“ما نیاز به افزایش فعال موارد تشخیص و جداسازی و درمان آن موارد مثبت بلافاصله” Dr Noor هشام نوشت: در Facebook صفحه. “قرنطینه کسانی که تماس نزدیک و ضدعفونی مربوطه مراکز. این ویروس می داند هیچ مرزهای و نه به نفع هر قومیت و موقعیت اجتماعی است.”

مالزی انجام یک سری از حملات در مستند نشده مهاجران در این کشور coronavirus مستند. وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد 115 موارد تایید شده در سراسر سه مراکز.

02:15 GMT – مد ژاپنی خرده فروش Uniqlo شروع به فروش ماسک صورت

ژاپنی, خرده فروش Uniqlo است که شروع به فروش ماسک در فروشگاه خود را برای دیدار با کروناویروس تقاضا است.

ماسک خواهد بود ساخته شده از همان مواد خشک شدن سریع به عنوان آن AIRism نام تجاری از لباس زیر برای کمک به پوشنده لباس را سرد و با توجه به شاخص Nikkei Asian Review.

02:00 GMT – ژاپن برای لغو وضعیت اضطراری برای توکیو

ژاپن است که انتظار می رود به لغو وضعیت اضطراری در توکیو و چهار دیگر مناطقی که هنوز تحت coronavirus محدودیت.

دولت به دنبال تصویب این طرح از کلیدی مشاوران در روز دوشنبه با نخست وزیر شینزو آبه با توجه به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 6pm (09:00 GMT)

توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: سرمایه خواهد حرکت به بازگشایی کتابخانه ها و موزه ها با لغو وضعیت اضطراری و اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن برای طولانی تر است. تئاتر, سینما و مکانهای دیگر خواهد بازگشایی در مرحله بعد.

01:20 GMT – کودکان در NSW بازگشت به کلاس به عنوان پدر و مادر به بازگشت به کار

Chlldren در تمام سنین در سراسر استرالیا ترین-پرجمعیت ایالت نیو ساوت ولز رفت و برگشت به کلاس روز دوشنبه به عنوان دفاتر شروع به بازگشایی شده است.

NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: رسانه ها تنها یک “بسیار کوچکی” از پدر و مادر انتخاب کرده بود به نگه داشتن فرزند خود را در خانه به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

Australia school

کودکان در سراسر ولز جنوبی جدید بازگشت به کلاس های درس خود را در روز دوشنبه به عنوان coromavirus محدودیت کاسته شد [Joel Carrett/سازمان حفاظت محیط زیست]

00:00 GMT آمریکا – ممنوعیت برزیل ورود به کروناویروس تلفات موج

ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه گفت که آن را منع همه سفر به آمریکا غیر شهروندان شده اند که در برزیل.

“ما امیدواریم که از آن خواهد شد به طور موقت اما به دلیل وضعیت در برزیل, ما در حال رفتن به هر مرحله لازم است برای محافظت از مردم آمریکا” مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: CBS چهره ملت برنامه.

برزیل ثبت شده 653 مرگ و میر در روز یکشنبه و اضافی 15,813 موارد آوردن مجموع به 363,211.

نوشتن در توییتر فیلیپ Martins, یک, امور خارجه, مشاور رئیس جمهور Jair Bolsonaro بازی پایین حرکت می کند گفت: این ممنوعیت بود “هیچ چیز خاص در برابر برزیل” و ما به دنبال “preciously تاسیس پارامترهای”.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (24 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>