روس ها ارائه شده طالبان نعمت برای کشتن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا: ارتش رسمی

بیش از 2.300 سربازان آمریکایی کشته شده در افغانستان در 18 سال جنگ.

روسی ماموران ارائه شده به پرداخت طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان طی سال گذشته در بحبوحه مذاکرات صلح برای پایان دادن به 18 سال جنگ وجود دارد یک نظامی رسمی تایید به ABC News در روز یکشنبه.

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی مرتبط تلاش به واحد اطلاعات مظنون به اقدام پنهان و ترور تلاش در اروپا, با توجه به, نیویورک تایمز, که برای اولین بار گزارش اطلاعات یافته شده اند ارائه شده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس است.

در سال گذشته 23 نیروهای ایالات متحده درگذشت در افغانستان اما آیا هر هدف قرار گرفتند توسط طالبان پرداخت توسط فعالان شناخته شده نیست, مقام نظامی گفت. رسمی نمی دانم که آیا تهمت بود اما در جریان گفت ارشد دیگر مقامات ایالات متحده آموخته از عملیات “ماه پیش.”

“هیچ راهی وجود دارد واقعا تایید اگر آن را در واقع کار می کرد” این مقام نظامی که مجاز به صحبت در مورد این مسائل گفت: ABC News.

یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد صحت اطلاعات گزارش را تکذیب کرد اما تهمت مطلع شد در ماه مارس ،

“در حالی که کاخ سفید نمی کند به طور معمول دیدگاهها برای اتهام هوش یا داخلی مشورت, سازمان سیا, مدیر, مشاور امنیت ملی و رئیس ستاد می تواند همه تایید می کنند که نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور در جریان شدند ادعا روسی فضل هوش. این صحبت نمی کنم به شایستگی از اتهام هوش اما به دقت از نیویورک تایمز داستان اشتباه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت بود در جریان این موضوع” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تکذیب کرد همیشه در حال جریان در یک توییت منتشر شده در اوایل صبح روز یکشنبه و افزود که “هیچ کس نمی شده است سخت تر در روسیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

وجود دارد مورد 8600 نیروهای ایالات متحده هنوز هم در افغانستان — بسیاری از آنها نیروهای عملیات ویژه-اما منابع گفت: ABC اخبار آن را روشن نیست که نیروهای روس ها می خواست طالبان برای کشتن.

نیویورک تایمز گزارش همچنین گفت که هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند در داخل کاخ سفید برای هر نوع پاسخ.

علاوه بر مذاکرات صلح که منجر به توافق رسیده Feb. 29 بین آمریکا و طالبان که مجموعه شرایط را برای خروج به جنگ که آغاز شد و پس از القاعده مرتکب گردید. 11, 2001, حملات آمریکا در رابطه با روسیه آمد تا در مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات بهار گذشته و پس از به هوش ارزیابی گردش در داخل دولت.

“ما باید این دوستی. و توسط راه همراه شدن با روسیه است که یک چیز بزرگ شدن همراه با [رئیس جمهور] پوتین و روسیه است که یک چیز بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 8 مه.

رئیس جمهور همچنین نقل مکان کرد و در ماه گذشته به تعویق انداختن G7 و گفت که او می خواهد به دعوت روسیه برای دوباره پیوستن به.

“روسیه یک دشمن ایالات متحده است. ما آنها را شناسایی و به عنوان مثل ما در استراتژی امنیت ملی, اما درمان آنها را به عنوان اگر آنها هستند. چه دلیل دیگری می تواند ما هل دادن را شامل یک کشور در G7 که حمله به یک کشور دیگر است و در حال حاضر کشتن سربازان ما گفت:” میک Mulroy یک ABC News مشارکت کننده که در خدمت به عنوان یک افسر سازمان سیا و معاون دستیار وزیر دفاع برای خاورمیانه است.

پس از جنگ در افغانستان در سال 2001 آغاز شد, حداقل 2,310 دفاع کرد گرفته شد نیروهای آمریکایی کشته شده اند.

این نخستین بار نیست که نیروهای آمریکایی باید ضربه در برابر ارتش روسیه. آمریکا نیروهای ویژه را حتی مواجه سربازان روسی در افغانستان در کمتر شناخته شده حوادث.

کماندوهای آمریکایی نیز اغلب مواجه می شوند در عربستان پیچیده سوریه نبرد فضایی و آمریکا جنگنده ره گیری از روسیه هواپیماهای نظامی skirting آمریکا حریم هوایی شده اند مکرر این سال است.

در سال 2018 روسیه مزدوران از واگنر گروه راه اندازی کامل بر روی تانک و توپخانه اعتصاب در یک عملیات ویژه ایالات متحده پاسگاه در Dar al Zour سوریه و ایالات متحده آمریکا حملات هوایی منجر به صدها نفر از تلفات در میان نیروهای مهاجم است. ABC اخبار گزارش شده در آن زمان است که واگنر در پشت این حمله است و با بودجه دولتی توسط یک متحد نزدیک پوتین یوگنی Progozhin-شناخته شده به عنوان “پوتین آشپز” — که او نیز زد “ترول مزرعه” متهم کرد آمریکا از دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“ما نمی خواهیم جنگ با روسیه و ما نمی خواهید برای شروع به کشتن یکدیگر را با سربازان اما وجود دارد برخی از اقدامات شما نمی توانید قبول” Mulroy گفت. “اگر ما شواهد که این کار در حال انجام است و نیروهای ما کشته می شوند دستکش باید هدف قرار دادن کف.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>