روسیه حساب های رسانه های اجتماعی ایجاد ما انتخابات اختلاف – دوباره

چهار سال پس از روسیه وابسته به گروه دامن زده بخش در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری در رسانه های اجتماعی سیستم عامل یک گزارش جدید نشان می دهد که مسکو کمپین نه اجازه دهید به بالا و تبدیل شدن به سخت تر برای تشخیص.

گزارش از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون استاد جوان Mie کیم یافت که روسیه مرتبط حساب های رسانه های اجتماعی مورد ارسال همان تفرقه مسائل – روابط تفنگ قوانین و مهاجرت – به عنوان آنها در سال 2016 زمانی که کرملین آلوده ما رای دهندگان تغذیه با پیام ها در مورد انتخابات ریاست جمهوری.

بیشتر:

پس از آن اما روس ها شده اند بهتر است در تقلید ما مبارزات سیاسی و فن صفحات آنلاین گفت: کیم که مورد تجزیه و تحلیل هزاران نفر از پست. او مورد مطالعه بیش از پنج میلیون Facebook تبلیغات در طول سال 2016 انتخابات شناسایی روسیه اثر انگشت بر روی برخی از پیام های از طریق آگهی-پیگیری برنامه های نصب شده بر روی داوطلبان در کامپیوتر شما ،

او بررسی co-منتشر شده توسط Brennan Center for Justice قانون و سیاست های موسسه که در آن او یک محقق است.

های اخیر پیشرفت های آن را سخت تر برای رای دهندگان و سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای شناسایی دخالت خارجی کیم گفت.

“برای کاربران عادی از آن است که بیش از حد ظریف به تشخیص تفاوت” کیم گفت. “با تقلید داخلی بازیگران با شبیه آرم [و] نام مشابه آنها در حال تلاش برای جلوگیری از تایید.”

کیم گزارش می آید هفته پس از آژانس اطلاعاتی آمریکا در جریان قانونگذاران در تلاش برای به هم بزنید هرج و مرج در سیاست آمریکا و تضعیف اعتماد عمومی در این سال انتخابات است. طبقه بندی شده جلسه مفصل تلاش های روسیه برای افزایش کاخ سفید مناقصه از هر دو حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات سناتور برنی ساندرز.

روسیه عضو شورای گسترش دولت تبلیغات (2:22)

Facebook, که تا به حال دیده نشده کیم گزارش تا به حال هیچ اظهار نظر فوری هر چند شرکت اصرار داشت که آن را در حال بهتر شدن است در پاسخ به در حال تکامل تاکتیک های داخلی و خارجی ، بازیگران.

پس از گرفتار کردن گارد با روسیه سال 2016 انتخابات دخالت تلاش, Facebook, Google, Twitter و دیگران قرار داده پادمان در محل برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره. این اقدامات شامل به دست گرفتن پست های گروه ها و حساب های آن شرکت در “هماهنگ اصیل رفتار” و تقویت تایید روش برای تبلیغات سیاسی.

سیندی اوتیس یک دروغ متخصص و افسر سابق سازمان سیا بود که درگیر در تحقیق گفت که در حالی که دروغ پیام تغییر زیادی نکرده این فن آوری استفاده می شود برای انتشار اطلاعات بد است در حال تحول و بهبود است.

“قطعا با روس ها می دانند که چه نوع از روایت کار در آمریکا” اوتیس گفت. “کل سیستم از دروغ بسیار موثر است و آنها می دانند که در آن است.”

کیم گزارش می کشد پشت پرده در برخی از تکنیک های روسیه در حال حاضر استفاده می شود در این سال ما در انتخابات ریاست جمهوری.

او بررسی شناسایی هزاران پست در سال گذشته از بیش از 30 Instagram حساب که Facebook را از سایت حذف شده و در ماه اکتبر پس از انعقاد است که منشأ آنها از روسیه و لینک به اینترنت تحقیقات آژانس یک عملیات که هدف ما مخاطبان در سال 2016. Facebook صاحب Instagram. تجزیه و تحلیل از Graphika یک دروغ شرکت امنیتی همچنین به این نتیجه رسیدند در این زمان است که حساب رفت و به “طول های بزرگ برای پنهان کردن ریشه های خود را”.

کیم تجزیه و تحلیل یافت این حساب به نظر می رسد به تقلید موجود سیاسی آنهایی که از جمله یکی به نام “برنی.2020_” استفاده می شود که کمپین آرم به نظر می رسد مانند آن را متصل به ساندرز مبارزات انتخاباتی و یا یک صفحه فن برای طرفداران کیم گفت.

برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیز مورد هدف قرار گرفتند به طور مستقیم.

Russian Trolls Shift Strategy

یک فرد با استفاده از یک کامپیوتر لپ تاپ با روشن زبان انگلیسی و روسی سیریلیک کلید شخصیت در این, مرتب, عکس, در, مسکو, روسیه [فایل: آندره Rudakov/بلومبرگ موضوعات]

یک حساب کاربری به نام متوقف شود.Trump2020 ارسال شده ضد مغلوب ساختن پیشی جستن محتوا. دیگر Instagram حساب تحت فشار قرار دادند و پیام های منفی در مورد دموکرات جو بایدن.

“برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 گفت:” یک الگوی رفتاری شامل یک عکس پرتره از مغلوب ساختن پیشی جستن و یک عکس از بایدن. “نادیده گرفتن بایدن برای سال 2020 است.”

آن نوشته شده بود توسط یک Instagram حساب به نام آیووا.Patriot یکی از چندین حساب است که هدف خاص جوامع در مهم نوسان متحده مانند میشیگان و اوهایو ” و “آیووا” با پیام.

حساب نیز به نظر می رسد برای سرمایه گذاری در دیگر تفرقه ما مسائل پدید آمده است که پس از انتخابات 2016.

برخی Instagram حساب وانمود به لیبرال فمینیستی گروه های مرتبط با #MeToo جنبش که در معرض سوء رفتار جنسی اتهامات علیه بالا-مشخصات عمومی ، دیگر حساب های هدفمند محافظه کار زنان با پست که انتقاد سقط جنین.

“من لازم نیست فمینیسم به دلیل واقعی فمینیسم در مورد فرصت های برابر و احترام به زنان است. نه در مورد سقط جنین رایگان کنترل تولد ….” یک الگوی رفتاری در یک حساب به عنوان خوانده شده.

حساب های متنوع در اغلب آنها نوشته شده و اندازه خود را زیر و کشش پست دریافت کرده است. اما انجام آنها نشانه های از روسیه حمایت آنلاین کمپین دروغ کیم گفت.

“آنها به وضوح تطبیق با امور جاری” کیم گفت. “هدف قرار دادن هر دو طرف با پیام های بسیار منحصر به فرد است به روسیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>