روسیه S 400 موشک تحویل به هند تا پایان سال 2021: رسمی

روسیه آغاز خواهد شد تحویل S-400 surface-to-air missile systems به هند تا پایان سال 2021 دولتی ریا نووستی, خبرگزاری به نقل از یک مقام عنوان کرد و گفت در روز چهارشنبه.

هند امضا $5bn معامله برای S-400 موشک در سال 2018 نقاشی از هشدارهای ایالات متحده آمریکا است که چنین کسب خواهد ماشه تحریم ها به عنوان بخشی از یک گسترده تر از برنامه در برابر روسیه است.

بیشتر:

“این قرارداد در حال اجرا در برنامه. اول حمل و نقل است که به علت پایان 2021,” معاون مدیر سرویس فدرال برای همکاری های نظامی فنی (FSMTC) ولادیمیر Drozhzhov گفت: در دفاع Expo 2020 در لکنو هند با توجه به ریا.

S-400 موشک سیستم دولت از هنر سلاح های پلت فرم با حداکثر طیف وسیعی از 400 کیلومتر (249 کیلومتر) و در نظر گرفته شده است یکی از بهترین سیستم های دفاع در وجود است.

در ماه نوامبر همان آژانس اشاره کرد مدیر کل امور خارجه روسیه سلاح های صادر کننده Rosoboronexport الکساندر neil & tonic عنوان کرد و گفت تحویل خواهد شروع در ماه سپتامبر 2021.

Sergey Chemezov, رئیس, روسی کنگلومرا Rostec, گفت: در ماه نوامبر گذشته دهلی نو ساخته شده است یک پیش پرداخت از $800 متر برای ضد هوایی سیستم های موشکی.

مسکو شده است تامین کننده اصلی تجهیزات نظامی به هند – حسابداری 62 درصد از کل واردات سلاح در طول پنج سال گذشته با توجه به تحقیقات صلح استکهلم موسسه.

در سه سال گذشته دهلی نو خریده روسی اسلحه به ارزش $15bn با توجه به معاون مدیر خدمات فدرال روسیه برای همکاری های نظامی فنی ولادیمیر Drozhzhov.

“منظور نمونه کارها بیش از حد $15bn بیش از سه سال گذشته است. اگر ما صحبت در مورد حجم قرارداد محصولات است که از سال 1991 این حجم به مبلغ حدود 70bn,” او گفت:.

اما در سال های اخیر دهلی نو است inched نزدیک به آمریکا و اسرائیل برای سلاح های عرضه.

آمریکا هشدار داده است که هند می تواند در صورت تحریم اگر آن پیش می رود با S-400 معامله آن را صادر کرده است مشابه تهدید برای ترکیه بیش از یک خرید برنامه ریزی شده از سیستم دفاع ضد موشکی.

تحت قانون ایالات متحده شناخته شده به عنوان مقابله با امریکا دشمنان از طریق تحریم ها عمل می کنند (CAATSA) خرید دفاع تجهیزات از روسیه می تواند موضوع را به تحریم. رئیس جمهور می تواند انتخاب کردن برای موضوع چشم پوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>