روسی دادستان به دنبال 18 سال حبس برای ex-دریایی Whelan

Whelan برگزار شده است پس از سال 2018 اتهام جاسوسی او را انکار می کند.

محاکمه پل Whelan سابق ایالات متحده در مراسمی روسیه به اتهام جاسوسی پیچیده در یک دادگاه مسکو روز دوشنبه با وکلای خود بسته شدن و استدلال و دادستان درخواست از دادگاه به حکم Whelan به 18 سال در زندان های روسیه مستعمره — نزدیک به حداکثر ممکن حکم برای جاسوسی است.

قاضی است که انتظار می رود به یک حکم در ژوئن 15 جلسه.

“دادستان خواسته بسیار سختی مجازات 18 سال به بالا-امنیت زندان” Whelan را وکیل ولادیمیر Zherebenkov گفت: پس از این جلسه در روز دوشنبه.

Whelan, امنیت, مدیر برای آمریکا تامین کننده قطعات خودرو BorgWarner دستگیر شد در اتاق هتل خود را در اواخر ماه دسامبر سال 2018 با روسیه FSB داخلی سرویس اطلاعاتی در حالی که او در بازدید از مسکو برای عروسی یکی از دوستان.

از آن پس او برگزار شده است در شهر Lefortovo زندان که در خانه های مشکوک جاسوسان و مشخصات بالا زندانیان.

Whelan خانواده و وکلای او اصرار داشت که او و جاسوسی متهم کرده اند روسیه از فریم 50 سال به منظور استفاده از او به عنوان یک تراشه چانه زنی های سیاسی.

Whelan را به صورت طبقه بندی شده به عنوان راز و مقامات روسی را هرگز علنا توصیف آنچه که او متهم است. محاکمه آغاز شد و در اواسط ماه آوریل شده است و پشت درهای بسته برگزار شد. Coronavirus مستند مانع از روزنامه نگاران حتی در حال حاضر در ساختمان دادگاه.

اما تشریح این پرونده پدید آمده از Whelan وکلا و از طریق نشت به رسانه های روسی. به گفته آنها Whelan است که متهم به دریافت طبقه بندی مواد از دیرین روسیه دوست به نمایندگی از ایالات متحده هوش.

Whelan وکلا باید گفت: در حقیقت کسانی که اتهامات بر اساس اطراف خام قاب های راه اندازی شده توسط Whelan را که مشغول به کار بود با FSB.

دوستان گفتند به ارمغان آورد یک کارت حافظه به Whelan هتل در دسامبر 2018 بازدید که Whelan تا به حال بر این باور می باشد عکس هایی از یک سفر دو گرفته بود زمستان قبلی به یک صومعه در نزدیکی شهر مسکو.

به جای ناشناخته به Whelan آن شامل طبقه بندی مواد و دقیقه پس از آن به او داده شد FSB عوامل پشت سر هم و او را بازداشت کردند.

در روز قبل از نیش دوستان تا به حال به طور غیر منتظره برداشت Whelan در فرودگاه هنگامی که او وارد Zherebenkov گفت و تا به حال plied او را با ویسکی. او مخفیانه ضبط شده Whelan در حالی که در تلاش به او منجر می گویند متهم چیز وکیل گفت.

وکلا باید نام نه دوستان با توجه به این محاکمه محرمانه بودن قوانین و گفت که او با این نسخهها کار در خدمات امنیتی روسیه. اما Whelan, اعضای خانواده باید نام او را به عنوان ایلیا Yatsenko کسی Whelan تا به حال شناخته شده برای 10 سال. هفته گذشته روزنامه روسی کومرسانت گزارش داد او عمده در FSB را گروه ‘K’, قدرتمند واحد مسئول مبارزه با جرایم اقتصادی است.

Yatsenko تا شهادت دو بار در دادگاه. هفته گذشته Whelan شهادت داد که او معتقد است که دوست خود را با انگیزه بود به او خیانت در بخشی چون او بدهکار Whelan بیش از 1000 $برای دو اپل او برای خریداری او Zherebenkov گفت.

Whelan که در سمت چپ تفنگداران دریایی در بد انجام تخلیه در سال 2007 is a self-توصیف Russophile که تا به حال در سفر به روسیه در تعطیلات و تا به حال بسیاری از دوستان ساخته شده به گفته خانواده اش. در علاوه بر این به ایالات متحده او همچنین دارای ایرلندی انگلیسی و شهروندی کانادا.

در بیانیه پایانی خود در روز دوشنبه Whelan گفت: قضاوت او به شدت مورد احترام روسی فرهنگ و هرگز انجام هر گونه جاسوسی فعالیت Zherebenkov گفت.

ایالات متحده در ماه های اخیر بارها به نام روسیه به انتشار Whelan گفت: هرگز ارائه هر گونه مدرکی برای حمایت از او بازداشت.

سابق آمریکا مقامات امنیتی گفته اند Whelan مناسب نیست مشخصات یک جاسوس آمریکایی و باید گفت او در مورد شباهت دارد که از کلاسیک KGB نیش در دوران جنگ سرد.

شده است وجود دارد حدس و گمان است که روسیه ممکن است کشف و ضبط Whelan با امید تبادل او را برای روس ها زندانی در آمریکا در محکومیت های کیفری. در سال گذشته ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه علنا تکذیب کرد روسیه درگیر در گروگان گیری اما پس از آن اشاره کرد که هر ارز تنها می تواند یک بار ممکن است Whelan محکوم شد.

Whelan دیگر وکیل روسی اولگا Karlova گفت: ABC اخبار هفته گذشته که Whelan امیدوار است آمریکا به دنبال به سرعت در حال تجارت او پس از محکومیت خود را. اما او گفت: هیچ نشانه ای که اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>