روسی فلزی غول اذعان آلودگی در قطب شمال تندرا

یک معدن غول پیکر پشت عظیم قطب شمال نشت سوخت در ماه گذشته گفت: آن را به حال تعلیق کارگران در فلزات گیاه که مسئول پمپاژ فاضلاب به نزدیکی تندرا.

نوریلسک نیکل ذکر یک “تخلف آشکار از قوانین عامل” در بیانیه ای در روز یکشنبه اعلام آن را به حال تعلیق کارکنان مسئول برای آزادسازی فاضلاب از یک خطرناکی کامل مخزن به حیات وحش است.

حادثه رخ داده در Talnakh کارخانه غنی سازی در نزدیکی قطب شمال شهر نوریلسک این شرکت گفت: یک ماه پس از بی سابقه نشت سوخت به رهبری رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به اعلام یک وضعیت اضطراری است.

بیش از 21,000 تن دیزل به بیرون درز از یک سوخت مخزن ذخیره سازی در یکی از شرکت های فرعی گیاهان در نزدیکی نوریلسک. سوخت چشمانداز به خاک و رنگ در نزدیکی آبراه قرمز روشن.

یک منبع گفت: “روسی اینترفاکس خبرگزاری در روز یکشنبه که در مورد اخیر حدود 6,000 متر مکعب مایع مورد استفاده برای پردازش مواد معدنی در تاسیسات ریخته شده بود و این ترشحات تا به حال به طول انجامید “چند ساعت”.

آن را غیر ممکن است برای تعیین اینکه تا چه حد فاضلاب به حال پراکنده این منبع گفت.

مستقل روزنامه نوایا گازتا در فیلم منتشر شده از صحنه نمایش بزرگ فلزی لوله های حامل فاضلاب از مخزن و آزادسازی فوم مایع به اطراف درختان.

روزنامه نگاران ادعا کارخانه عمدا funnelled فاضلاب به حیات وحش مناطق و با عجله خود را برداشته و لوله هنگامی که محققان و خدمات اورژانس در صحنه وارد شدند.

کمیته تحقیقاتی که پروب جرائم جدی گفت: آن را تا به حال دریافت گزارش از “غیر مجاز آزادسازی زباله های مایع به تندرا” در سایت از امکانات و باز کرده بود یک پرس و جو.

ماشین آلات سنگین استفاده می شود برای پاک کردن لوله ها خرد شده یک ماشین تحویل مقامات به صحنه ملی نوایا گازتا روزنامه گزارش شده است.

بدون آسیب

اینترفاکس گفت: هیچ کس مجروح شد در این حادثه که همچنین در حال جستوجو کرد.

نوریلسک نیکل سخنگوی تاتیانا Egorova اوایل روز یکشنبه گفت: AFP news agency که کارکنان این کارخانه تا به حال پمپ کردن “آب خالص” و این که تحقیقات داخلی در راه است. >

200604160109675

روسیه منابع طبیعی سازمان گفت: تصمیم گیری برای حذف آب از مخزن گرفته شد برای جلوگیری از اورژانس پس از باران های سنگین و آزمایشات اخیر باعث شده بود تا سطح آب به طور چشمگیری افزایش دهد.

محلی خدمات اورژانس در بیانیه ای گفت: فاضلاب بعید است که برای رسیدن به نزدیکی Kharayelakh رودخانه.

عظیم سوخت نشت ماه گذشته صورت گرفت در یک کارخانه متعلق به یک شرکت تابعه از نوریلسک نیکل که گفته بود مخزن سوخت سقوط کرده بود یا غرق به دلیل ذوب شدن پرمافراست با توجه به تغییر آب و هوا.

پوتین اعلام وضعیت اضطراری پس از حادثه و سر از نوریلسک نیکل oligarch ولادیمیر Potanin وعده داده شده به پرداخت هزینه های تمیز کردن.

مقامات روسی گفت: در اوایل این ماه که تا به حال پاک کردن لکه نفتی از سطح رودخانه اما کامل پاک کردن می تواند سال ها طول بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>