روسیه آرا: اصلاحات می تواند در حفظ و پوتین در قدرت تا وقتی که 2036

روس ها شروع رای گیری در هفت روز همه پرسی اصلاحات قانون اساسی که اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای اجرای مجدد انتخابات دو بار بیشتر و به طور بالقوه باقی می ماند در بالای کار برای بعد از 16 سال است.

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان گفت: آنها باز شد پای صندوقهای رای در روز پنج شنبه در سراسر کشور قبل از رسمی جولای 1 رای برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد است که می تواند گسترش عفونت کروناویروس.

ماسک و ژل ضد عفونی کننده هستند که در دسترس ساخته شده به 110 میلیون رای دهندگان در سراسر 10 ساعت در مناطق از کالینینگراد exclave در دریای بالتیک به Petropavlovsk-Kamchatsky در اقیانوس آرام است.

کرملین با اکراه تعویق رای گیری برای برنامه ریزی مارس 22 به عنوان COVID-19 عفونت افزایش یافته و مقامات محدودیت های تحمیل شده به سرعت همه گیر.

پوتین که در حال حاضر در قدرت به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر در 20 سال گذشته معرفی اصلاحات به سال 1993 قانون اساسی در ماه ژانویه این سال و آنها با عجله تصویب شده توسط هر دو مجلس پارلمان منطقه ای و قانونگذاران.

او اصرار داشت که روس ها با رای خود در این تغییرات حتی اگر یک رفراندوم است و نه از نظر قانونی مورد نیاز این استدلال که یک همه پرسی خواهد به آنها مشروعیت.

بازنشانی ساعت

در میان دیگر تغییرات و اصلاحات را تنظیم مجدد پوتین به ریاست جمهوری به مدت محدود ساعت به صفر اجازه می دهد او را به اجرای دو بار و به طور بالقوه ماندن در کرملین تا 2036.

تحت قوانین فعلی, 67 ساله پوتین را در ترم جاری در کرملین خواهد رسید در سال 2024.

پوتین کشت شهرت به عنوان یک ضامن از دولت ثبات در مقایسه با آشوب های پس از فروپاشی شوروی در دهه 1990 قبل از او به قدرت رسید.

اگر چه خود را تایید امتیاز کاهش یافته است و به یک رکورد شخصی پایین به روسیه مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس پوتین هنوز هم حفظ گسترده ای پشتیبانی می کند.

حدود 59 درصد از روس, بزرگسالان تایید پوتین را به عنوان رئیس جمهور با توجه به یک نظرسنجی در سراسر کشور در ماه گذشته توسط بزرگترین کشور مستقل ناظر انتخابات, Levada مرکز.

رهبر مخالفان پوتین به ناودان رای به عنوان پوپولیستی شگرد طراحی شده به پوتین حق بود “رئیس جمهور برای زندگی”است.

“این یک نقض اساسی یک کودتا او گفت:” در این ماه در رسانه های اجتماعی.

مخالفان را به مبارزه علیه اصلاحات شکست خورده برای به دست آوردن شتاب.

تظاهرات برنامه ریزی شده در پایتخت روسیه مسکو در مارس محروم شدند تحت ویروس محدودیت در برابر مجامع عمومی.

“هیچ” در سایت است که جمع آوری امضا از روس ها مخالف اصلاحات مسدود شده بود توسط یک دادگاه مسکو را وادار به آن را به مجلس تحت نام دامنه دیگری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>