روسیه و انگلستان و حرکت به سهولت coronavirus مستندات: به روز رسانی زنده

  • ساکنان مسکو اجازه خواهد داشت به بیرون رفتن برای یک پیاده روی برای اولین بار در بیش از دو ماه – روز دوشنبه در حالی که انگلستان نیز در حال آماده شدن برای استراحت خود را مستند به رغم نگرانی ها در میان دولت های علمی مشاوره بدن.
  • آمریکای لاتین تلفات در حال حاضر بیش از 50000 تا با برخی از یک میلیون مورد گزارش شده در سراسر منطقه است.

  • بسیاری از مرگ و میر شده است در برزیل که در آن حامیان رئیس جمهور Jair Bolsonaro به نظر می رسد در یک تجمع روز یکشنبه در مقابل این کشور دادگاه که در حال بررسی جناح راست رهبر.

  • بیش از 6.17 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 372,000 مردم فوت کرده اند, از جمله بیش از 104,000 در ایالات متحده است. حداقل 2.64 میلیون بازیافت در سطح جهان است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, ژوئن 1

08:45 GMT – ترکیه رزومه پروازهای داخلی

ترکیه از سر گرفته است و پروازهای داخلی به عنوان آن را برطرف محدودیت در محل پس از مارس شامل رمان coronavirus.

اولین هواپیمای مسافربری در زمان خاموش از استانبول برای سرمایه آنکارا حمل و نقل و زیرساخت های وزیر Adil Karaismailoglu بود که در هیئت مدیره گفت: در توییتر.

وجود دارد در مجموع 156 مسافر در خطوط هوایی ترکیه, هواپیما, وزارت امور خارجه خبرگزاری “آناتولی” گزارش داد.

تنها تعداد محدودی از پروازها در حال راه اندازی مجدد در حال حاضر از استانبول به اژه شهر ازمیر مدیترانه رفت و آمد مکرر شهر آنتالیا و شهرستان دریای سیاه از ترابزون.

08:30 GMT – یونان آسانسور مستند در هتل ها و مدارس ابتدایی

یونان برداشته مستند محدودیت برای هتل ها در فضای باز, سینما, دوره های گلف و استخر شنا به عنوان کشور ramped تا آماده سازی برای این مهم گردشگری تابستان فصل برای شروع در دو هفته. کودکان دبستانی نیز بازگشت به کلاس.

سخت عمومی اقدامات ایمنی نگه داشته یونان COVID-19 عفونت نرخ پایین با 2,917 موارد است. این کشور دیده می شود تنها 175 ویروس های مربوط به مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت.

پروازهای بین المللی با روش های غربالگری را بازگشت به آتن و یونان دومین شهر تسالونیکی شروع در ژوئن 15, خواهد شد و گسترش به سایر نقاط کشور در ژوئیه 1.

Greece schools

کلاس خواهد شد که بیش از 15 کودک در حالی که سال تحصیلی به پایان خواهد رسید و روز جمعه, ژوئن 26 [Thanassis Stavrakis/AP]

08:15 GMT – چین ایران و آمریکا معتاد به ترک’ بیش از که طرح

چین گفت که ایالات متحده “معتاد به ترک” زیر واشنگتن تصمیم به ترک سازمان بهداشت جهانی (WHO) و گفت: خروج را نشان می دهد پیگیری از قدرت سیاسی و unilateralism.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه است که جامعه بین المللی در مخالفت با او گفت: این رفتار خودخواهانه از ما.

روز جمعه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ما خواهد بود فسخ رابطه آن با, که, گفته, آن را تا به حال موفق به اندازه کافی پاسخ به coronavirus چون چین “کل” کنترل بیش از آن.

08:00 GMT – ژاپنی MotoGP دور لغو شد با توجه به همه گیر

ژاپن نمی خواهد که یک MotoGP دور برای اولین بار از سال 1986 پس از برگزارکنندگان لغو شد اکتبر 18 مسابقه در متگی با توجه به COVID-19 همه گیر است که برای نگه داشتن این سری در اروپا تا اواسط نوامبر.

این مسابقه توسط خانه یکی از قهرمانان هوندا و همچنین تولید کنندگان یاماها و سوزوکی. آن است که ششم در سال 2020 تقویم برای لغو شود این سال است.

خوانده شده در اینجا برای پیدا کردن که دیگر رویدادهای ورزشی, لغو شده اند, به دلیل همه گیر.

Yamaha MotoGP rider Lorenzo of Spain jumps into the air as he celebrates winning the Japanese Grand Prix next to Honda MotoGP rider Marquez of Spain and Pedrosa of Spain on the podium in Motegi

MotoGP امیدوار است برای شروع مسابقه در اسپانیا که معمولا میزبان چهار دور از مسابقات در جنوب جرز مدار در جولای [فایل: Toru Hanai/رویترز]

07:45 GMT – آخرین coronavirus ارقام

روسیه: 414,878 موارد (9,035), 4,855 مرگ و میر (162)

سنگاپور: 35,292 موارد (408), 23 میر (0)

آلمان: 181,815 (333), 8,511 مرگ و میر (11)

07:30 GMT – بریتانیا بازگشایی بازار و برخی از مدارس

زبان انگلیسی مدارس بازگشایی برای اولین بار از آنها بسته 10 هفته پیش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما بسیاری از والدین برنامه ریزی شده برای حفظ کودکان در خانه و در میان ترس وزیران در حال حرکت بودند بیش از حد سریع است.

تسهیل اقدامات سختگیرانه به این معنی کلاس را راه اندازی مجدد برای برخی از کودکان تا شش نفر می تواند در دیدار خارج از خانه در انگلستان بازار می تواند بازگشایی نخبگان ورزش های رقابتی می توانند رزومه کاری بدون تماشاگر و بیش از دو میلیون نفر از آسیب پذیر ترین در حال حاضر خواهد شد مجاز به صرف زمان در خارج از منزل.

انگلستان دانشمندان هشدار می دهند در برابر لغو مستند بیش از حد به زودی

07:00 GMT – ارمنستان PM آزمایش مثبت برای COVID-19

ارمنستان نخست وزیر Nikol Pashinyan نشان داده است که او و خانواده اش را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“من نمی باید هر گونه علائم من تصمیم به گرفتن یک تست بود که من برنامه ریزی برای بازدید از خط مقدم او گفت:” در طول یک Facebook ویدئو زندگی می کنند و اضافه کرد که تمام خانواده خود آلوده شد.

ارمنستان با جمعیت 3 میلیون نفر تا کنون ثبت نام 9,402 تایید موارد coronavirus و 139 مرگ و میر.

Armenia

Pashinyan حضور در نشست سران کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) در سنت پترزبورگ روسیه در ماه دسامبر 2019 [فایل: اسپوتنیک/میخائیل Klimentyev/کرملین از طریق رادیو فردا]

06:40 GMT – آفریقای جنوبی تا حدودی آسانسور مستند, مدارس بازگشایی به تعویق افتاد

آفریقای جنوبی تا حدودی برداشته دو ماهه coronavirus مستند اجازه دادن به مردم برای کار و عبادت, ورزش, یا, خرید, و اجازه می دهد معادن و کارخانه ها به اجرا در ظرفیت کامل به تلاش برای احیای اقتصاد است.

دولت امیدوار است روز دوشنبه حرکت به “سطح 3” مستند را با خشم ادا کردن کسب و کار برای یک شروع است.

اما بازگشایی مدارس برای سال گذشته از اولیه و ثانویه شده و به تعویق افتاد, یک هفته پس از نگرانی های مطرح شده توسط اساتيد اتحادیه کافی در مورد تجهیزات حفاظتی.

زیمبابوه مستند: مادربزرگ ارائه رایگان درمانی

06:30 GMT – Primark برای باز کردن تمام فروشگاه ها در انگلستان در ژوئن 15

مد خرده فروش Primark است که تلاش برای بازگشایی آن 153 فروشگاه در انگلستان در ژوئن 15, در خط با این کشور را کاهش coronavirus مستند محدودیت صاحب آن در ارتباط با انگلیسی, غذاهای گفت.

Primark در حال حاضر تجارت از 112 فروشگاه در سراسر اروپا و ایالات متحده به نمایندگی از 34 درصد از کل فروش فضا. در ماه ژوئن آن است که برنامه ریزی برای 281 فروشگاه های باز یا 79 درصد از فروش فضا.

06:20 به وقت تهران هند – صعود به 7th, بزرگترین شیوع در جهان

هند ثبت شده 230 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع آن به 5,394 به عنوان کشور آغاز می شود که سه مرحله بازگشایی در روز دوشنبه.

این مستند توسط کاسته شود در اکثر نقاط به جز برای مهار مناطق در حال حاضر جدا شده با توجه به شیوع کروناویروس.

India

مردم با پوشیدن محافظ سپر چهره های پیاده روی در داخل پارک بعد از چند محدودیت برداشته شد در طول توسعه یافته در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش این بیماری کروناویروس در دهلی نو [muralidharan/رویترز]

وزارت بهداشت و درمان گفت: هند به 190,535 موارد است که هفتم ترین در سراسر جهان بیش از آلمان و فرانسه است.

بیش از 60 درصد از هند COVID-19 مرگ و میر رخ داده است تنها در دو ایالت ماهاراشترا مالی توپی و مرکز سرگرمی از هند و گجرات زمان دولت نارندرا نخست وزیر.


سلام این Saba عزیز در دوحه مصرف بیش وبلاگ از همکار من کیت Mayberry.


05:30 به وقت تهران –

من توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه. روکش سریع از تحولات بیش از گذشته چند ساعت به عنوان تعدادی از اماکن – از استرالیا به روسیه و انگلستان – شل مستندات خود را بیشتر.

چین شاهد بزرگترین افزایش موارد در سه هفته – مرتبط با مردم از بازگشت به خانه در یک پرواز از مصر – در حالی که دلار هنگ کنگ توانسته محلی به دست آورد موارد در دو هفته. ژاپن, در ضمن با توجه به اجازه می دهد اتباع برخی از کشورها برای بازدید ارائه آنها دنبال شرایط سخت.

05:10 GMT – پاکستان رهبری در دیدار coronavirus موارد سنبله

ملی پاکستان کمیته هماهنگی در Coronavirus به ریاست نخست وزیر عمران خان است که با توجه به دیدار روز دوشنبه به ترش کردن یک طرح برای مقابله با افزایش شدید موارد و مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به الجزیره خبرنگار اسد هاشم.

موارد افزایش بیش از 2900 روز یکشنبه با اضافی 62 مرگ و میر در نظر گرفتن مرگ و میر به 1,579 دفاع کرد گرفته شد.

شده است وجود دارد افزایش در coronavirus مرگ و میر در هفته گذشته با موارد افزایش در افزایش روزانه نرخ پس از بیشترین محدودیت برداشته شد پیش از عید فطر در این کشور مهم ترین تعطیلات.

05:00 GMT – غذا خوردن پشت در منو در ترکیه به عنوان مستند کاسته بیشتر

رستوران ها و کافه ها و موزه ها و سواحل و استخرها با توجه به بازگشایی در ترکیه به عنوان دولت بیشتر شل شدن آن مستند.

بیش از 4500 نفر کشته شده اند از این ویروس در ترکیه اما مقامات می گویند که شیوع این بیماری در حال حاضر تحت کنترل است. محدودیت در حرکت برای افراد بالای 65 سال و زیر 18 سال در نیروی باقی خواهد ماند.

04:05 GMT – ژاپن در نظر اجازه می دهد بازدید کنندگان از تعداد انگشت شماری از کشورها

ژاپن ممکن است بازگشایی مرزهای خود به بازدید کنندگان از کشورهای با سطوح پایین coronavirus عفونت از جمله استرالیا و تایلند و ویتنام و نیوزیلند رسانه های محلی گزارش روز دوشنبه.

The Asahi Shimbun گفت: مسافران کسب و کار از چهار کشور خواهد بود اجازه ورود ارائه آنها آزمایش منفی برای COVID-19 قبل از خروج و ورود. حرکات خود را یک بار در ژاپن نیز شدیدا محدود شده است.

Japan Tokyo

یک نزدیکی-ترک فرودگاه ناریتا در توکیو به عنوان coronavirus گسترش در اوایل ماه مارس [Hannibal Hanschke/رویترز]

03:50 GMT – هنگ کنگ اعلام کرد برای اولین بار به صورت محلی منتقل موارد در دو هفته

هنگ کنگ مرکز بهداشت حفاظت (CHP) در حال بررسی دو به صورت محلی منتقل موارد coronavirus – 34 سال و 56 ساله ،

پخش عمومی RTHK می گوید که این زن با این نسخهها کار در یک انبار تدارکات برچسب مواد غذایی وارداتی از انگلستان است. دو نفر وجود تست مثبت برای این ویروس یک ماه پیش.

این موارد جدید را به مجموع تعداد موارد در قلمرو 1,085 با چهار مرگ و میر.

03:15 GMT – Muscovites را وادار به بیرون رفتن برای پیاده روی دوباره به عنوان مستند کمی کاسته

مردم در پایتخت روسیه اجازه خواهد داشت به بیرون رفتن برای پیاده روی یا دویدن, و برخی از مغازه ها را بازگشایی به مسکو حرکت می کند به شل یک مستند است که در نیروی از اواخر ماه مارس است.

ساکنان اجازه خواهد داشت برای پیاده روی سه بار در هفته در برنامه مربوط به جایی که آنها زندگی می کنند. مردم نیز خواهد بود قادر به رفتن برای اجرا در بین ساعت 5 صبح و 9 صبح تا به عنوان پارک باز کردن دروازه های خود را دوباره.

مراکز خرید و همچنین به عنوان اتومبیل, نمایشگاه, خشک, پاک کننده کتابفروشیها و laundrettes نیز برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.

Russia Moscow

یک دستیار فروشگاه آماده یک فروشگاه پوشاک کودکان برای باز کردن در مسکو پس از شهردار سرگئی سوبیانین تصمیم به استراحت coronavirus محدودیت از ژوئن 1 [یوری Kochetkov/سازمان حفاظت محیط زیست]

هزاران نفر از موارد هنوز در حال گزارش شده در سراسر روسیه 11 مناطق اما در مراتب سطح پایین تر از قبلا. روسیه سوم-بیشترین تعداد موارد تایید شده در جهان است.

03:00 GMT – کره شمالی به آغاز بازگشایی مدارس پس از coronavirus تاخیر در اصطلاح

کره شمالی شروع خواهد شد بازگشایی مدارس در فازهای از این ماه ارائه سخت ضد coronavirus اقدامات در محل هستند.

رسانه های دولتی می گوید: دماسنج و دست sanitiser نیاز به ارائه در مدرسه دروازه و همچنین در کلاس های درس و دفاتر اداری با توجه به کره جنوبی Yonhap news agency.

اولویت داده خواهد شد برای تست کودکان در مهد کودک و کودکستان و همچنین به عنوان مواد ضد عفونی کننده از ساختمان است.

کره شمالی گفته است که هیچ مورد از coronavirus.

بیشتر:

02:30 GMT – تشویق کاهش بار ویروسی در تجربی S, کره ای, مواد مخدر

کره جنوبی Celltrion Inc می گوید: خود را درمان تجربی برای COVID-19 نشان داده است 100 برابر کاهش بار ویروسی از بیماری در حیوانات آزمایش.

قبل از مطالعه بالینی دارو نشان داد بهبود بازیابی در آبریزش بینی و سرفه و بدن درد بعد از روز اول درمان و پاکسازی ریه و التهاب در ظرف شش ماه این شرکت در بیانیه ای گفت.

Celltrion دارای تجربه تحقیقاتی با انواع دیگر از coronavirus شرایط مانند سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). آن امید به شروع اولین انسان آزمایش های بالینی برای COVID-19 درمان در ماه ژوئیه گفت: Kwon Ki-سونگ, رئیس شرکت واحد تحقیق و توسعه.

“(Celltrion) قابلیت رول تولید انبوه درمانی آنتی بادی درمانی پس از آن آماده است” Kwon گفت.

می خواهم به دانستن بیشتر در مورد ویروسی بار ما به عنوان خوانده شده توجه داشته باشید دکتر از دکتر سارا Kayat.

02:00 GMT – چین coronavirus موارد بالاترین سطح خود در سه هفته

چین گزارش کرده است که بالاترین تعداد coronavirus موارد در سه هفته پس از یک تعداد موارد یافت شد در میان مردم بودند در بازگشت از مصر است.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش 16 مورد جدید را در افرادی که از خارج از کشور.

چینی تلویزیون دولتی گفت: 11 نفر که وارد سیچوان در یک پرواز از مصر تا به حال آزمایش مثبت در حالی که بیشتر از شش موارد بدون علامت نیز یافت می شود.

00:50 GMT – استرالیا, باغ وحش, موزه بازگشایی به عنوان محدودیت کاسته بیشتر

باغ وحش, موزه ها و دیگر جاذبه های شروع به بازگشایی در بخش هایی از استرالیا برای اولین بار در بیش از دو ماه.

در ولز جنوبی جدید دولت که در آن بسیاری از استرالیایی ها زنده کافه ها و رستوران ها نیز مجاز به خوش آمدید به عنوان بسیاری از 50 نفر در یک زمان.

23:30 به وقت تهران (31 مه) – برزیل سوابق 480 جدید مرگ و میر در روز یکشنبه

برزیل گزارش 480 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در یکشنبه آوردن آن مرگ و میر به 29,314 وزارت بهداشت گفت.

بیش از نیم میلیون نفر در کشور را در حال حاضر تایید شده است که یک ویروس که با حضور رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro است را رد کرد و به عنوان یک “کمی آنفولانزا”.

Bolsonaro بود سوار بر اسب در یکشنبه, تبریک, هواداران در یک تظاهرات علیه این کشور دادگاه که در حال بررسی جناح راست رهبر.

برزیل دوم-بیشترین تعداد از موارد در جهان پس از ایالات متحده و چهارم-بالاترین مرگ و میر پس از ایالات متحده و بریتانیا و ایتالیا.

23:00 GMT (31 مه) – ما می فرستد 2 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین به برزیل

به ما تحویل داده شده و دو میلیون دوز از داروی ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین به برزیل برای مبارزه با COVID-19 کاخ سفید گفت: حتی اگر این دارو ثابت نشده است موثر در برابر coronavirus.

“HCQ استفاده خواهد شد به عنوان یک پیشگیری برای کمک به دفاع از برزیل پرستاران و پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در برابر ویروس. آن را نیز می توان به عنوان یک درمان برای درمان برزیلی که آلوده” یک بیانیه گفت: در مرجع به دارو.

آن گفت: ما نیز ارسال 1,000 هواکش به برزیل, مرکز آمریکای جنوبی است شیوع.

“ما همچنین اعلام مشترک ایالات متحده آمریکا-برزیل پژوهش تلاش خواهد شد که شامل بالینی تصادفی کنترل” آن اضافه شده است.

هیدروکسی کلروکین برای درمان مالاریا و همچنین اختلالات خود ایمنی لوپوس و آرتریت روماتوئید. که به تازگی به حالت تعلیق محاکمات به مواد مخدر به دلیل نگرانی در مورد عوارض جانبی.

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (31 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>