روسیه-افغانستان: مقامات کاخ سفید می دانستند در سال 2019 – گزارش

مقامات در کاخ سفید آگاه بودند در اوایل سال 2019 طبقه بندی شده هوش نشان می دهد روسیه مخفیانه ارائه مستقیم به طالبان برای قتل آمریکایی ها یک سال زودتر از قبلا گزارش شده است با توجه به ایالات متحده مقامات مستقیم با دانش و هوش.

اطلاعات بیرون آمد و یک شبه از مقامات کاخ سفید تصریح کرد که رئیس جمهور بی اطلاع بود با توجه به آسوشیتد پرس نیوز (AP) است.

ارزیابی گنجانده شد در حداقل یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته روزانه هوش جلسات در آن زمان با توجه به مقامات. سپس-مشاور امنیت ملی جان بولتون همچنین گفت: همکاران در این زمان است که او در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در ارزیابی هوش در مارس 2019.

‘طرد همه چیز’

کاخ سفید گفته است تهمت نبود – و هنوز هم نشده است – جریان در هوش ارزیابی زیرا آنها نشده اند به طور کامل تایید نشده است. اما این نادر است برای هوش به تایید بدون سایه شک قبل از آن ارائه شده است به مقامات بالا.

بولتون کاهش یافته است به نظر در روز دوشنبه هنگامی که پرسیده شده توسط AP اگر او تا به حال در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این موضوع در سال 2019. روز یکشنبه او پیشنهاد کرد به NBC که تهمت بود ادعا جهل روسیه اقدامات تحریک آمیز را توجیه دولت را عدم پاسخ.

“او می تواند طرد همه چیز اگر هیچ کس تا کنون گفت: او در مورد آن” بولتون گفت.

نیویورک تایمز گزارش داد که مقامات ارائه کتبی جلسه در اواخر فوریه به ناروا تخمگذاری خود نتیجه رسیدند که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات ارائه شده و پرداخت مستقیم به طالبان وابسته به داعش برای کشتن ما و نیروهای ائتلاف در افغانستان است.

آیات بازیگران جدید شک در کاخ سفید را به تلاش برای فاصله مغلوب ساختن پیشی جستن از هوش ارزیابی. AP گزارش روز یکشنبه که نگرانی ها در مورد روسیه نعمت نیز در دوم نوشته شده ریاست جمهوری جلسه توجیهی روزانه در این سال و در آن زمان مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین تا به حال موضوع مورد بحث با مغلوب ساختن پیشی جستن. اوبراین را انکار می کند و انجام آن است.

روز دوشنبه اوبراین گفت که در حالی که هوش مورد ارزیابی روسی نعمت “را نه تأیید شده است” به دولت “است که آماده شدن باید وضعیت حکم عمل”.

روسیه روابط

قانونگذاران دموکرات بودند که در جریان این موضوع روز سه شنبه در کاخ سفید آمده از این جلسه خواستار تحریم های جدید علیه روسیه برای جلوگیری از آنچه که آنها به نام “malign” فعالیت.

Congressman Adam Schiff رئیس مجلس کمیته اطلاعات گفت: تهمت نباید معاشرت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با دعوت او به یک گروه هفت (G7) نشست پیشرو صنعتی ملل بلکه باید به تحمیل هزینه ها در مسکو است.

“رئیس جمهور ایالات متحده نباید دعوت روسیه به G7 یا G8. ما باید با توجه به چه تحریم ها مناسب برای بیشتر جلوگیری از روسیه بدگویی فعالیت های” او به خبرنگاران گفت: پس از جلسه کاخ سفید.

دولت زودتر آگاهی از تلاش های روسیه را افزایش می دهد سوال اضافی در مورد اینکه چرا تهمت را ندارد اقدام تنبیهی علیه مسکو در تلاش است که با قرار دادن زندگی آمریکایی خدمات اعضای در معرض خطر است.

مقامات گفته اند که نمی در نظر گرفتن هوش ارزیابی در سال 2019 به ویژه فوری داده روسی دخالت در افغانستان است شعلهور شود.

مقامات با آگاهی از بولتون آشکار توجیهی برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از آن موجود نیست “عملی هوش” به معنی جامعه اطلاعاتی را به اندازه کافی اطلاعات را به شکل یک طرح استراتژیک و یا پاسخ. این طبقه بندی ارزیابی روسی از نعمت بود و تنها هدف از این نشست است.

اطلاعاتی که ظاهر در اوایل سال 2019 نشان داد روسیه عملیات تا به حال تبدیل شدن به تهاجمی تر در تمایل خود را برای عقد قرارداد با طالبان و اعضای شبکه حقانی یک گروه شبه نظامی در تراز وسط قرار دارد با طالبان در افغانستان و تعیین یک “خارجی سازمان تروریستی” در سال 2012 در دولت رئیس جمهور باراک اوباما.

کنگره آمریکا رهبران: آیا تهمت می دانم که در مورد روسیه و طالبان

در اواخر روز دوشنبه پنتاگون با صدور بیانیه ای گفت این بود ارزیابی هوش اما تا کنون به حال “هیچ همخوانی شواهد به اعتبار اتهامات اخیر”.

“ما همیشه به ایمنی و امنیت از نیروهای ما در افغانستان و سراسر جهان – به طور جدی و در نتیجه به طور مداوم اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از آسیب از تهدیدات بالقوه” گفت: پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن.

نعمت

نگرانی ها در مورد روسیه نعمت هایش دوباره در این سال پس از اعضای نخبگان Naval Special Warfare Development Group, شناخته شده به عنوان مهر تیم شش یورش طالبان به پاسگاه و بهبود حدود 500,000 دلار آمریکا ارز. بودجه تقویت سوء ظن جامعه اطلاعاتی ایالات متحده که روسها تا به حال ارائه پول به طالبان و مرتبط با انجمن.

کاخ سفید معتقد رئيس جمهور بود غافل از این توسعه بیش از حد.

مقامات گفت: AP حرفه ای که مقامات دولتی توسعه بالقوه گزینه برای کاخ سفید در پاسخ به این کشور در افغانستان که برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز. اما برگ برنده دولت هنوز اجازه هر گونه اقدام است.

US marines

US Marines ایستاده در طول یک تغییر فرماندهی مراسم در نیروی کار جنوب غربی میدان نظامی در Shorab اردوگاه نظامی در ولایت هلمند افغانستان [فایل: Massoud Hossaini/AP Photo]

اطلاعاتی در 2019 و 2020 اطراف روسی نعمت مشتق شده بود در بخشی از debriefings اسیر طالبان. مقامات با آگاهی از این موضوع گفت: AP که طالبان از فعالان مخالف در این کشور و از قبایل جداگانه ارائه شده مشابه حساب.

سخنگوی پوتین دیمیتری Peskov رد افسران اطلاعاتی روسیه تا به حال ارائه شده پرداخت به طالبان در ازای هدف قرار دادن آمریکا و نیروهای ائتلاف.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo خطاب به طالبان مذاکره کننده ارشد یک سخنگوی شورشیان گفت: اما آن ناشناخته بود که آیا وجود دارد هر ذکر است در طول مکالمه خود را از اتهامات در مورد روسیه گرفته شده است. Pompeo فشرده شورشیان برای کاهش خشونت در افغانستان و در مورد راه های پیشرفت آمریکا-طالبان توافق صلح امضا شده در فوریه طالبان سخنگوی توییتی.

ایالات متحده در حال بررسی است که آیا آمریکایی درگذشت از آنجا که از روسیه گرفته شده است. مقامات متمرکز در یک آوریل 2019 حمله به یک کاروان ما. سه تفنگداران دریایی آمریکا کشته شدند پس از یک اتومبیل تقلب با مواد منفجره حامل خود را در نزدیکی وسایل نقلیه زره پوش به عنوان آنها بازگشت به پایگاه هوایی بگرام که بزرگترین ما نصب نظامی در افغانستان است.

An Afghan boy watches a U.S. soldier on patrol in Zharay district in Kandahar province, southern Afghanistan

افغان, پسر بچه و یک سرباز آمریکایی از 5-20 پیاده نظام متصل به 82 هوابرد در حال گشت زنی در Zharay منطقه در استان قندهار افغانستان [Baz رتنر/رویترز]

سه نفر دیگر از اعضای خدمات و افغانستان پیمانکار زخمی شدند در این حمله. به عنوان از آوریل 2019 در حمله جداگانه ای بررسی ربطی به روسیه گرفته شده است.

مقامات صحبت کرد که به AP نیز گفت: آنها به دنبال از نزدیک در حملات خودی از 2019 به تعیین اگر آنها در ارتباط بودند به روسیه گرفته شده است.

“خصمانه آمریکا استفاده از پروکسی در مناطق جنگی به تحمیل خسارت بر ما منافع و نیروهای ثابت دیرینه نگرانی است. [این] سازمان سیا همچنان به دنبال هر سرب; تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری می کنیم با انتقادی, هدف, چشم; و مختصر اطلاعات قابل اعتماد برای محافظت از نیروهای آمریکایی مستقر در سراسر جهان” مدیر سازمان سیا Gina Haspel در بیانیه ای گفت که انتقاد از نشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>