روسیه مجموعه تاریخ برای رفراندوم است که می تواند گسترش پوتین قانون

رای گیری برای 22 آوریل سالگرد 150 از ولادیمیر لنین تولد.

روسیه اعلام کرده است که تاریخ یک رفراندوم ملی در تغییر قانون اساسی است که می تواند اجازه می دهد ولادیمیر پوتین در حال حاضر 67 به گسترش زمان خود را در اتاق.

در حالی که پوتین در قدرت باقی یا به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر و از سال 1999 زمان قوانین منع رئیس جمهور روسیه از به دنبال واژه دیگری جلوگیری از او را از خدمت گذشته 2024.

تغییرات پیشنهادی در قانون اساسی می تواند کاهش قدرت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری در حالی که تقویت آن از نخست وزیر یک موقعیت پوتین برگزار می شود از سال 2008 تا 2012 در بین دوم و سوم نظر به عنوان رئيس جمهور.

این تغییرات به طور گسترده ای دیده می شود که تلاش های پوتین برای باقی می ماند در دفتر گذشته 2024 بالقوه beefing تا اقتدار غیر ریاست جمهوری نقش.

برخی از ناظران معتقدند که این تغییرات می تواند اجازه می دهد پوتین تصادفی بین این کشور رهبری بالای پست ها, به عنوان او در سال 2008. یکی دیگر از پیشرو نظریه نشان می دهد پوتین می تواند وصله پینه کردن مبهم, دولتی, دولت, شورای, که پوتین گفت: در حال حاضر باید یک نقش جدید.

کرملین پیشنهاد تغییر قانون اساسی در ژانویه تحریک استعفای پوتین زمان نخست وزیر و دیمیتری مدودف. پس از آن پارلمان این کشور کار کرده است به سرعت به پیش نویس رهبر پیشنهادی اصلاحات.

روسی قانونگذاران در حال مرتب سازی از طریق آن از نزدیک به 1000 اصلاحات پیشنهاد شده به نظر می رسد باید در آینده همه پرسی در حال حاضر مجموعه ای برای مارس 22. انتخاب تاریخ 150 سالگرد تولد ولادیمیر لنین در اتحاد جماهیر شوروی اولین رهبر.

برخی از ناظران باید انتقاد منطقی برای چیدن اعضای گروه کاری موظف به تهیه پیش نویس تغییر قانون اساسی. یکی از اعضای این کمیته دو زمان المپیک قطب-خرک قهرمان بستری برای پوتین است که او تا به حال نه در قانون اساسی قبل از انتصاب به این گروه است.

این انتخابات خواهد بود روسیه اولین همه پرسی پس از آن به تصویب رسید و قانون اساسی آن در سال 1993.

ABC News’ پاتریک Reevell کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>