روسیه گزارش ثبت افزایش coronavirus مرگ و میر: به روز رسانی زنده

  • روسیه اعلام کرده است که 232 نفر کشته شدند از coronavirus در 24 ساعت گذشته در یک رکورد در یک روز افزایش در کشور است.

  • هند coronavirus مرگ و مورد عوارض گذشت چین بعد از کشور ثبت شده 175 جدید مرگ و میر و 7,466 موارد جدید.

  • لیگ ایتالیا سری A در حال تنظیم رزومه کاری در ماه ژوئن پس از نزدیک به سه ماه تعلیق بیش از coronavirus نگرانی.

  • چین دوباره گزارش هیچ مورد جدید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید حملات در پکن بیش از coronavirus بیماری همه گیر. او به نام این ویروس “بسیار بد هدیه ای از چین”.

  • بیش از 5.8 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. برخی از 359,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از 2.4 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, آوریل 29

09:25 GMT – اندونزی گزارش 678 جدید کروناویروس موارد مرگ و میر 24

اندونزی گزارش شده 678 جدید کروناویروس عفونت در نظر گرفتن تعداد کل موارد در جنوب شرقی آسیا کشور به 25,216 به گفته وزارت بهداشت, رسمی, Achmad Yurianto.

Yurianto گزارش 24 جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 آوردن مجموع به 1,520 در حالی که 6,492 مردم بهبود یافته اند.

epa08440338 An health official wearing a protective suit checks the body temperatures of people before attending Eid al-Fitr prayers amid the coronavirus pandemic, at Al Mashun Grand Mosque in Medan,

اندونزی گزارش 24 جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 آوردن مجموع به 1,520 [سازمان حفاظت محیط زیست]

08:50 GMT – روسیه گزارش ثبت یک روز در افزایش مرگ و میر coronavirus

روسیه گزارش کرده 232 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید در 24 ساعت گذشته یک رکورد در یک روز مقدار تحت فشار قرار دادند که در سراسر کشور مرگ و میر به 4,374.

مقامات گفت: 8,572 جدید عفونت شده بود تایید آوردن ملی شمارش به 387,623 سوم-بالاترین گزارش کل در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است.

Coronavirus cases in Russia exceed 300 thousands

مقامات می گویند 8,572 عفونت های جدید تایید شد در روسیه آوردن ملی شمارش به 387,623 [Anadolu]

08:30 به وقت تهران – بلغارستان به پایان قرنطینه در سفر از بسیاری از اتحادیه اروپا

بلغارستان قصد دارد برای بلند کردن یک واجب 14 روز در قرنطینه از ژوئن 1 برای مسافران از برخی کشورهای اتحادیه اروپا اما این کشورها با بزرگترین شیوع کروناویروس ارشد بهداشت گفت.

قرنطینه باقی خواهد ماند واجب برای مسافران از سوئد بلژیک و ایرلند و پرتغال و اسپانیا و ایتالیا و مالت کشور رئیس بازرس بهداشت گفت: همچنین انگلستان است که در یک دوره گذار پس از خروج از اتحادیه اروپا.

وزیر بهداشت و درمان هنوز هم نیاز به تایید حرکت می کند. ممنوعیت ورود بازدید کنندگان از خارج از اتحادیه اروپا را در محل باقی می ماند.

08:15 GMT – کدام کشورها گزارش نشده اند هر coronavirus موارد ؟

جدید کروناویروس شده است برچسب یک بیماری همه گیر بوده و در حداقل 188 کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده.

با این حال تعداد انگشت شماری از کشورها هنوز گزارش هر مورد از این ویروس است.

پیدا کردن کسانی که در کشورهای در اینجا.

07:50 – تایلند به سهولت محدودیت کوتاه شدن حکومت نظامی ساعت

تایلند را در هفته آینده کوتاه شدن حکومت نظامی ساعت و سهولت محدودیت در کسب و کار بیشتر دولت گفت: در پاسخ به تعداد کم محلی منتقل موارد از رمان coronavirus.

با شروع از 1 ژوئن سینما و تئاتر می تواند بازگشایی اما با بیش از 200 نفر در یک زمان و با سخت اجتماعی فاصله اقدامات گفت: Somsak Roongsita, دبیر شورای امنیت ملی.

یک حکومت نظامی کوتاه خواهد شد توسط یک ساعت به گذشته از 11 شب به 3هستم به وقت محلی و مراکز خرید که بازگشایی در اوایل این ماه نیز اجازه داده می شود به گسترش خود عامل ساعت های او اضافه شده است.

The spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Bangkok

مراکز خرید در تایلند است که بازگشایی در اوایل این ماه اجازه خواهد داشت به گسترش خود عامل ساعت [ایسنا]

07:30 – انگلستان نیاز به شروع به کاهش تدریجی آن COVID کردند طرح: وزیر

انگلستان نمی تواند خود را اجرا COVID-19 شغل حفاظت از طرح به طور نامحدود و نیاز به شروع به کاهش تدریجی آن را به عنوان مردم به آرامی بازگشت به کار, وزیر محیط زیست جورج Eustice گفت.

“این کردند طرح شده است فوق العاده مهم در نظر نگه داشتن مردم در حالت آماده به کار و آماده برای بازگشت به کار” گفت که اخبار آسمان. “واضح است که ما شروع به ظهور از مستند و شروع به گرفتن اقتصاد ما به کار ما نمی تواند نگه داشتن مردم در آن کردند طرح به طور نامحدود.”

“ما نیاز به شروع به شناسایی راه های در حال حرکت آنها را خاموش کردند طرح و بازگشت به کار … ما نیاز به یک طرح کردند که می تواند مخروطی پایین به مردم بازگشت به کار.”

07:10 به وقت تهران – سنگاپور وزارت بهداشت تایید می کند 611 موارد جدید

سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: آن را تایید کرده 611 جدید کروناویروس موارد مصرف شهر دولت شمارش برای عفونت به 33,860.

کشور گزارش شده مرگ و میر 23 در مجموع.

singapore vending masks

ساکنان جمع آوری رایگان محافظ ماسک صورت از تلوان ماشین آلات در سنگاپور [ادگار سو/رویترز]

06:50 GMT – چین به گسترش محدودیت در پروازهای بین المللی تا 30 ژوئن: سفارت آمریکا

چینی هواپیمایی مقامات برنامه ریزی برای گسترش تا 30 ژوئن خود محدودیت در پروازهای بین المللی اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus سفارت ایالات متحده در پکن گفت: در سفر مشاوره.

چین به شدت کاهش چنین پروازها از ماه مارس برای کاستن از نگرانی بیش از عفونت به ارمغان آورد با ورود مسافران است. یک به اصطلاح “پنج و یک” سیاست اجازه می دهد تا به سرزمین اصلی حمل به پرواز فقط یک پرواز در هفته در یک مسیر به هر کشور خارجی و شرکت های هواپیمایی به این عمل فقط یک پرواز در هفته به چین است.

06:25 GMT – آلمان تایید coronavirus موارد افزایش 741: RKI

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش یافته است و 741 به 180,458 داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد.

گزارش مرگ و میر افزایش 39 به 8,450 با چوب خط نشان داد.

Hanau

گزارش مرگ و میر در آلمان افزایش یافته و به 8,450 [توماس Lohnes/گتی ایماژ]

06:00 GMT – تایلند گزارش 11 جدید کروناویروس موارد

تایلند تایید کرده است 11 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر در نظر گرفتن تعدادی از عفونت به 3,076.

این موارد جدید بودند تمام بیمارانی که تا به حال وارد شده از کویت بودند و در قرنطینه گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت در مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

رمان coronavirus کشته شدن 57 نفر در تایلند پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در ژانویه.


سلام این Umut Uras در دوحه مصرف بیش از این وبلاگ از همکار من Zaheena رشید.


05:41 GMT – کره جنوبی قصد دارد به منظور محدود کردن تعدادی از دانش آموزان از بازگشت به کلاس

کره جنوبی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است قصد دارد به منظور محدود کردن تعدادی از دانشجویان از حضور در کلاس در مدارس در سئول شهری در میان سنبله در جدید کروناویروس عفونت.

این حرکت تنها یک روز در کلاس های حضوری از سر گرفته و به عنوان بخشی از یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس.

این Yonhap به نقل از خبرگزاری پارک Baeg-beom, معاون وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت ابتدايی و راهنمايی می توانید تنها اجازه می دهد یک سوم از دانش آموزان به بازگشت به کلاس در حالی که مدارس تنها می تواند در دو سوم از دانش آموزان خود را.

South Korea students

دانش آموزان نشستن پشت محافظ صفحه نمایش به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 رمان coronavirus به عنوان آنها خوردن ناهار در یک دبیرستان در دأجئون کره جنوبی در مارس 20, 2020 [Yonhap / خبرگزاری فرانسه]

05:05 GMT – افزایش موارد به عنوان هند آماده برای بلند مستند

هند ثبت یک رکورد دیگر افزایش روزانه با 7,466 جدید کروناویروس موارد است.

وزارت بهداشت آمار و ارقام جدید در روز جمعه نشان می دهد هند در حال حاضر 165,799 موارد با 4,706 مرگ و میر است که هر دو در حال حاضر بیش از چین است.

هند در دو ماه مستند است به پایان روز یکشنبه. نخست وزیر نارندرا مودی انتظار می رود که دولت به صدور دستورالعمل های جدید در این آخر هفته احتمالا گسترش مستند در بدترین آمار مناطق آن را به عنوان ترویج فعالیت های اقتصادی.

04:49 GMT – برزیل گزارش ثبت موارد 1,000 مرگ و میر در 24 ساعت

برزیل ثبت یک رکورد جدید در COVID-19 مورد و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته با توجه به آمار و ارقام رسمی از روز شنبه.

این کشور آمریکای جنوبی جهان دوم-بیشترین تعداد تایید رمان coronavirus موارد – 438,238 – پس از ما. با توجه به وزارت بهداشت داده 26,417 مورد جدید تایید شد در یک 24 ساعت-پایان دوره اواخر روز پنج شنبه.

در همین دوره در برزیل تجربه سوم آن-کمترین تعداد مرگ و میر ویروس از زمان شروع این بیماری همه گیر: 1,156. آورده است که مجموع تلفات به 26,754 ششم بالاترین در جهان است.

04:23 GMT – کلمبیا گسترش ملی قرنطینه تا جولای

کلمبیا تمدید در سراسر کشور قرنطینه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus تا ژوئیه 1 در حالی که اجازه می دهد آزادی بیشتر حرکت در برخی از نقاط کشور است.

هزاران نفر از کسب و کار شروع به بازگشایی در آند کشور با پروتکل های ایمنی و کاهش کارکنان به عنوان یک مستند در محل پس از اواخر ماه مارس بود که با توجه به آسانسور در پایان ممکن است.

تحت دولت موظف به گسترش است که کسب و کار راه اندازی مجدد ادامه خواهد داد. آرایشگری و آرایشگران در میان کسب و کارهای مجاز به بازگشایی همراه با موزه ها و کتابخانه ها در اختیار شهرداران محلی.

اما دیگر محدودیت های گسترده در محل باقی می ماند. حمل و نقل عمومی بین شهرداری ها و پروازهای داخلی باقی خواهد ماند منع و در بسیاری از مناطق مردم ملزم به ماندن در خانه.

04:13 GMT – که به تجدید نظر در نقش چین مبتنی بر سفیر

سازمان بهداشت جهانی در حال بررسی موقعیت آن سفیر حسن نیت جیمز Chau بود که درگیر در پخش از اتهام مجبور به اعتراف چینی تلویزیون دولتی با توجه به بار مالی.

Chau, یک مجری تلویزیون با دولت چین پخش ارائه شده است یک برنامه ای است که در سال 2013 پخش اعتراف, انگلیسی, تاجر پیتر هامفری که ادعا می کند او فیلم برداری تحت فشار.

“این موضوع جدی گرفته شود, به عنوان هر گونه شکایت خواهد بود. آن است که در حال حاضر تحت بررسی داخلی و در نتیجه نمی توان اظهار نظر در” این است که در بیانیه ای گفت به بار مالی.

03:38 GMT – الجزایر گسترش جزئی مستند تا ژوئن 13

Abdelaziz Djerad نخست وزیر الجزایر افزایش یافته بخشی از مستند در اکثر کشور و استان برای 15 روز دیگر.

Djerad برداشته قرنطینه اقدامات تنها در چهار استان – سعیده, تندوف اليزي و تمنراست – “پس از نتایج مطلوب” ثبت شده وجود دارد و با توجه به الجزایر Presse خدمات.

03:21 GMT – AIIB تصویب $750 متر وام برای فیلیپین’ ویروس پاسخ

چین-حمایت بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی (AIIB) گفته است که تا به حال تصویب $750 متر وام به فیلیپین برای کمک به این کشور در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این پروژه خواهد شد که شرکت های تامین مالی شده توسط بانک توسعه آسیایی در نظر گرفته شده است برای افزایش تست ظرفیت حمایت از بخش های آسیب پذیر مانند کشاورزی و ارائه کمک های اضطراری به خانواده های فقیر, با توجه به بیانیه ای.

02:07 GMT – کره جنوبی گزارش 58 مورد

کره جنوبی گزارش 58 مورد جدید از coronavirus برای May 28, همه در پر جمعیت سئول شهری به عنوان مقامات درهم به بنیادی انتقالات مربوط به یک e-commerce انبار در نزدیکی پایتخت است.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun به نام برای مقامات به بررسی شرایط کار در انبارها از خرید آنلاین از شرکت های که دیده می شود سفارشات افزایش طول همه گیر و دیگر متراکم محل که در آن خطرات عفونت ممکن است بالا.

کره جنوبی گزارش کرده 177 جدید COVID-19 موارد بیش از سه روز گذشته یک تجدید حیات آن را تهدید می کند به پاک کردن برخی از آن سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس و بدتر یک شوک عظیم به تجارت در این کشور وابسته به اقتصاد است.

01:55 GMT – هند: تحت مستند

اجتماعی فاصله و بهداشت خوب ضروری سلاح در مبارزه با COVID-19.

اما چگونه می تواند به شما در حفظ اجتماعی فاصله در یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین? چگونه شما می توانید دستهای خود را به طور منظم زمانی که در حال اجرا وجود دارد ؟ و چه اتفاقی می افتد زمانی که میلیون ها نفر از افرادی که برای زنده ماندن در ناچیز دستمزد به طور ناگهانی و بدون کار و تلاش برای خوراک خود را ؟

اتمام این بررسی از 101 شرق چگونه هند را فقیر شانس در زیر بزرگترین مستند.

01:40 GMT – کریکت-Twenty20 برنامه جام جهانی تحت عنوان ‘خطر’

کریکت استرالیا, رئیس, Kevin رابرتز به عنوان چشم انداز جام جهانی Twenty20 پیش رفتن در سال 2020 گفت: اکتبر-نوامبر برنامه تحت “بسیار پرخطر” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بدیهی است که ما شده ایم امیدوار در تمام طول که می تواند صحنه در اکتبر-نوامبر اما شما می خواهم که به می گویند وجود یک خطر بسیار بالا در مورد چشم انداز است که اتفاق می افتد” رابرتز به خبرنگاران گفت: در یک تماس تصویری.

“در صورتی که اتفاق نمی افتد وجود دارد بالقوه ویندوز در فوریه-مارس دوره اکتبر تا نوامبر سال بعد.”

00:46 GMT – چین گزارش جدید کروناویروس موارد

مقامات بهداشتی چین در گزارش جدید تایید coronavirus موارد در سرزمین اصلی تا پایان مارس 28.

ملی کمیسیون بهداشت آیا تایید پنج جدید بدون علامت coronavirus موارد on May 28, از 23 روز زودتر.

نظارت در میان coronavirus شیوع (3:39)

00:28 GMT – استرالیا New South Wales دولت هشدار COVID-19 بودجه تلفات

استرالیا در ایالت نیو ساوت ولز گفت: coronavirus همه گیر می تواند هزینه آن را به اندازه 20 میلیارد دلار استرالیا ($13.3 میلیارد دلار) در درآمد از دست رفته در طول چهار سال آینده, تاکید ضرورت برای احیای این کشور لکنت زبان اقتصاد.

انتشار اولین برآورد از اثرات اقتصادی coronavirus NSW گفت: کسری بودجه در مجموع 10-20 میلیارد دلار استرالیا انتظار می رود بیش از چهار سال آینده یک far cry از برآورد قبلی خود را در دسامبر سال 2019 به طور متوسط بودجه مازاد از 1.9 میلیارد دلار استرالیا ($1.3 میلیارد دلار) بیش از چهار سال است.

“ما در مقابل این نوع از چالش اقتصادی دیده نمی شود در نسل شاید نه از مردم چکش آخرین پرچ به پل بندرگاه سیدنی در 1930s” گفت: NSW دولت خزانه دار Dominic Perrottet.

00:16 GMT – 14 میلیون اضافی می تواند مردم گرسنه در امریکا لاتین

این برنامه جهانی غذا گفت: برخی از 14 میلیون نفر در آمریکای لاتین و کارائیب می تواند تجربه شدید ناامنی غذایی در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“این بسیار حیاتی و فوری است که ما ارائه کمک های غذایی به تعداد فزاینده ای از مردم آسیب پذیر در منطقه و همچنین به عنوان کسانی که بستگی رسمی کار” گفت: میگوئل Barreto, WFP مدیر منطقه ای آمریکای لاتین و کارائیب.

“ما هنوز هم برای جلوگیری از COVID-19 همه گیر از تبدیل شدن به یک گرسنگی بیماری همه گیر.”


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 28 در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>