روستایی ما بیمارستان ها مبارزه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس سرخی نزدیک

Carter County, Missouri, ندارد تنها, بیمارستان تخت بیمارستان یا ونتیلاتور برای هر یک از آن 6,200 ساکنان. از شش شهرستان در مرزهای خود تنها یک Butler County – هر واحد مراقبت های ویژه (ICU) تخت. پنج دیگر هیچ تخت بیمارستان و در همه.

“نزدیکترین بیمارستان است 45 دقیقه دور گفت:” میشل واکر مدیر در Carter County مرکز بهداشت و یک مرکز سرپایی “اما من نمی توانستم بگویم که چگونه بسیاری از تخت ICU وجود دارد وجود دارد.”

ترس از قریب الوقوع بحران بهداشتی برای مناطق روستایی ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس گذاشته است برهنه در کارتر شهرستان و ده ها اگر نه صدها نفر از شهرستانها در موقعیت های مشابه در سراسر کشور است.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکا گسترش یافته است سریعترین در مراکز شهری کشور در مناطق روستايی به نظر می رسد به طور کامل آمادگی برای مقیاس بزرگ در یک اورژانس پزشکی است. سی و هشت درصد از شهرستانهای کانزاس در هیچ بیمارستان و در حالی که بیش از نیمی هیچ ICU تخت با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها توسط قیصر سلامت نیوز. بیش از 100 ، 000 ساکنان آیداهو بدون تخت بیمارستان در شهرستانهای استان است.

حدود 60 میلیون آمریکایی – تقریبا 20 درصد از جمعیت ایالات متحده زندگی می کنند در مناطق روستايی.

بیمارستان های روستایی گذاشته شده اند understaffed و تحت ذوات پس از مدتها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس وارد شده است. یک گزارش منتشر شده در ماه فوریه توسط Chartis مرکز بهداشت روستایی یک گروه تحقیقاتی دریافتند که 120 rurally مبتنی بر بیمارستان های بسته بیش از دهه گذشته با 2019 دیدن بالاترین تعداد در 19 تعطیلی.

“متحده در جنوب و پایین دشت بزرگ را متحمل فشار از بسته شدن بحران” در این گزارش می یابد. تقریبا یک چهارم هنوز هم در معرض خطر بسته شدن. بسیاری از آنها می گوید که تصمیم به گسترش مدیکید برنامه ای است که تاریخ از دوران باراک اوباما – ابتکار تقریبا به طور کامل پرداخت شده توسط دولت فدرال است. بیشتر چه عمدتا روستایی متحده مانند مین, آلاسکا, وایومینگ و ورمونت باید برای مقابله با برخی از بالاترین ماهانه حق بیمه بهداشت و درمان در کشور است.

Rural hospitals

یک خودرو می کشد تا به یک ثبت نام جدول در یک درایو-از طریق coronavirus تست ایستگاه راه اندازی ماشین از Taos دبیرستان, New Mexico [اندرو هی/رویترز]

“ساکنان روستایی نیز ممکن است بیشتر احتمال دارد به شغل بدون پرداخت بیمار یا به خود اشتغالی که ممکن است با افزایش فشار به کار هنگامی که وجود ندارد پناه سفارشات در محل می گوید:” اریکا Ziller مدیر مین بهداشت روستایی و مرکز تحقیقات در دانشگاه جنوبی ایالت مین است.

هر چند کم جمعیت ایالت گسترده شده است, گزارش کاهش میزان عفونت تا به حال آنها نیز باید برخی از ضعیف ترین زیرساخت های بهداشت و درمان. میسوری را Carter County مرکز بهداشت متکی بر یک هیات از پنج نفر از کارگران از جمله میشل واکر و سه پاره وقت کارکنان. به عنوان در مارس 31, فقط 25 نفر تا به حال تست شده وجود دارد برای COVID-19 با سه نتایج آزمون بازگشت مثبت است. آخر هفته گذشته در این شهرستان گزارش اول خود را coronavirus مربوط به مرگ است. واکر ترجیح داده به اظهار نظر در مورد آنچه که او فکر می کند این دولت و یا دولت های فدرال باید انجام شود برای کمک به تحت ذوات کشورهایی مانند او, اما او اشاره کرد که بزرگترین چالش سلامت کارگران روبرو هستند این است که ساکنان محلی نمی گرفتن فیزیکی جدایی جدی است.

Rural hospitals

یک کارمند در Maupin در بازار کوچک Maupin, اورگان, دستمال مرطوب, کردن بستنی مورد برای محافظت از مشتریان جدید کروناویروس [جیلیان Flaccus/AP Photo]

صفحه اصلی به حدود 10 ، 000 مردم گسترش بیش از یک منطقه بزرگتر از جزیره قبرس Sublette شهرستان در غرب وایومینگ گزارش فقط یک COVID-19 عفونت از سه شنبه. ایالت وجود داشته است تنها 212 مورد و از این هفته وایومینگ است گذشته در کشور بدون یک گزارش COVID-19-مربوط به مرگ است.

اما در حالی که قرار گرفتن در معرض سطوح در Sublette شهرستان شده اند کم اگر شیوع بود را نگه دارید عواقب برای ساکنان آن می تواند وخیم. این شهرستان دارای یک مرکز بهداشت و یک درمانگاه روستایی, اما هیچ بیمارستان یا تخت. نزدیکترین ICU است که در شهرستان جکسون 124km (77 مایل) در سراسر گراس Ventre رشته کوه به شمال. جکسون Teton County, اما, ثبت دومین-بیشترین تعداد coronavirus موارد در دولت و در خدمت 24,000 ساکنان از جمله Grand Teton و یلوستون پارک ملی است که می بینیم میلیون ها بازدید کننده در سال است.

“[جوامع] لزوما در معرض خطر بیشتری به دلیل آن است که بسیار ساده تر به لحاظ اجتماعی فاصله خودمان را نسبت به یک فرد در یک شهر پس ما شانس قرار گرفتن در معرض بسیار پایین است گفت:” امیلی ری از Sublette شهرستان بهداشت و درمان روستایی منطقه. “اما یکی دیگر از جنبه است که ما تنها شهرستان در کشور بدون یک بیمارستان است. اگر تمام دیگر اطراف بیمارستان پر و یا قادر به گرفتن یک بیمار نیازمند از بیمارستان برای یک دوره طولانی از زمان, ما می توانیم نگه داشتن آنها را در اینجا و ارائه مراقبت های مناسب است که آنها نیاز به زنده ماندن.”

در مارس سال 2018 این شهرستان تکذیب شد a $28m وام توسط وزارت کشاورزی توسعه روستایی بخش برای ساخت یک انتقادی دسترسی بیمارستان در Pinedale با آژانس با استناد به محدوده پروژه به عنوان بیش از حد بزرگ است.

برخی از بیمارستان های روستایی نیز به طور ناگهانی بسته درهای خود را در ماه های اخیر با استناد به مشکلات مالی و عدم حمایت توسط جامعه پزشکی است.

Rural hospitals

به تازگی بسته Pickens County مرکز پزشکی در Carrollton, آلاباما [جی ریوز/AP Photo]

دیگران اما فنر اقدام به پیش بینی یک بحران ممکن است در جوامع خود. Sublette شهرستان پولد آن بهداشت عمومی مدیریت اضطراری و کلانتر, منابع دو ماه قبل از آن COVID-19 مورد به آماده خود را برای پاسخ. جی می گوید: داوطلبان از جامعه رفته اند “بالاتر و فراتر از آن” در کمک به سلامت کارگران و سالمندان ساکن. و در حالی که در سراسر کشور وجود دارد در مورد 46,500 پزشکی ICU تخت تعداد مشابه می تواند مستقر در یک وضعیت اضطراری برای یک تخت برای هر 3,660 ساکنان.

بدترین و در عین حال به آمده

کارشناسان می گویند که بدترین و در عین حال آمده برای مناطق روستایی است.

تجزیه و تحلیل فعالیت های ردیابی مردم از طریق گوشی های تلفن همراه توسط Unacast یک محل داده ها پلت فرم نشان می دهد که وایومینگ ساکنان انجام شده است به خصوص ضعیف در اجتماعی, فاصله, آینده در گذشته از تمام 50 ایالت آمریکا به طور متوسط در تحرک یا فاصله رانندگی و سایر شاخص های کلیدی.

مردم در مونتانا و آیداهو نیز آهسته به محدود کردن حرکات خود را. میسوری دیده می شود به عنوان یکی از کشورهای کمترین واکنش به بحران تنها دستور ایالت اقامت در خانه سفارش در روز جمعه آغاز شده است که در این هفته. میسوری بیش از 2,800 coronavirus موارد و 65 مرگ و میر.

“باید وجود داشته باشد برخی از برنامه ریزی متمرکز” گفت: Ziller “به مطمئن شوید که مکان روستایی هستند نادیده گرفته و یا محروم در توزیع منابع ضروری مانند PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] تست لوازم و هواکش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>