جوامع روستایی’ دیجیتال بیابان فلج tele-آموزش و پرورش در طول شیوع کروناویروس

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر کشور و کسب و کار و مدارس و گروه ها عنوان حاضر به ماندن مولد.

جوامع روستایی با فقیر به پهنای باند دسترسی به اینترنت هستند که در گیر دیجیتال بیابان با هیچ راهی برای سوار کردن این وضعیت با توجه به دیجیتال دسترسی فعالان.

تیم Marema سردبیر روزانه ان وبلاگ را پوشش می دهد که مسائل مختلف در مناطق روستایی آمریکا از جمله دسترسی به اینترنت گفت: سال عقب پهنای باند زیرساخت های ساخت و ساز در مکان هایی مانند آپالاچیا آن را سخت تر به آمده تا با راه حل های برای آن دسته از موانع در طول شیوع بیماری است.

“شما نمی تواند شکاف دیجیتال در چند ماه” Marema گفت: ABC News.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • در حالی که کمیسیون ارتباطات فدرال و ارائه دهندگان اینترنت قرار داده اند در موقت رفع مانند از بین بردن اطلاعات, کلاه های تلفن همراه افزایش محدوده برج و دسترسی رایگان به کم درآمد کاربران Marema و دیگر فعالان می گویند که این راه حل نمی خواهد به اندازه کافی در چند هفته آینده.

  مرکز تحقیقات پیو گزارش داد که در سال 2019 حدود 73 درصد از بزرگسالان آمریکایی تا به حال یک خانه اتصال باند پهن. حدود 63 درصد از روستایی آمریکایی که دسترسی به اینترنت پهن باند است که 12 درصد کمتر شهری آمریکایی و 16 درصد زیر حومه آمریکایی بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده در سال گذشته توسط Pew.

  کسانی 12 – و 16 – درصد-نقطه تفاوت ترجمه به مایل و مایل از جوامع روستایی تحت پوشش نیست. Marema زندگی می کند که در روستایی در ایالت تنسی آمریکا گفت: بزرگترین عامل عدم سرعت بالا کابل شبکه و تلفن همراه دسترسی در آن جوامع است. او گفت آن بوده است بسیار بد در محله خود است که دانش آموزان به خصوص کسانی که در دانشگاه باید از طریق پرتال تخصصی اولی بیشتر به تکالیف خود به پایان رسید.

  “در طول روز شکرگزاری استراحت دانش آموزان را به درایو به شهر و رفتن به مک دونالد پارکینگ به فایل مشق شب” او گفت:.

  Marema گفت که دسترسی به تله و تصویری-خدمات آموزش و پرورش بزرگترین نگرانی در میان جوامع روستایی از ساکنان که در بیشتر قسمت ها در کارهایی که نمی قرض خود را به راه دور مانند خرده فروشی و تولید و کشاورزی است.

  ایرما Munoz این افسر ارشد عامل از ایده عمومی, مدارس, مدرسه منشور است که 96 دانشگاه در سراسر تگزاس و لوئیزیانا گفت: 35 درصد از 53,000 بدن دانش آموز هیچ قابل اعتماد در اینترنت و یا کامپیوتر دسترسی در صفحه اصلی. مدرسه ارائه خواهد شد بیش از 15000 لپ تاپ و تبلت خود را به خانواده های رایگان, و آنها را به همراه کانون از MiFi در, دستگاه, اما Munoz گفت: او هنوز نگران کلاس خود را.

  “وجود دارد مقدار زیادی از [دانش آموزان] که در [] ایالات متحده و مکزیک مرز است که باید به اینترنت اما آن را محدود,” او گفت: ABC News. “و MiFi همیشه تضمین شده نیست به کار می کنند.”

  Chris Lewis, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت دانش عمومی غیر انتفاعی tech, حمایت, گروه, گفت, اینترنت بیابان در مناطق روستایی آمریکا آن را سخت تر برای مردم در این جوامع به خوبی خدمات درمانی است. برخی از کسانی که در مناطق روستایی باید کمبود بیمارستان ها و مراکز پزشکی و عدم دسترسی به پزشکی از راه دور. بدون دسترسی به اطلاعات دقیق و به روز رسانی بر روی این ویروس از محلی خود را در بخش بهداشت و درمان روستایی ساکنان می تواند با تکیه بر اطلاعات غلط می افزاید: Lewis.

  “این همه نگرانی ما شده اند که برای بالا بردن طول سال اما از آن است که در حال حاضر در اوج همه گیری,” او گفت: ABC News.

  دولت فدرال و ارائه دهندگان خدمات اینترنت Isp ها باید اذعان کرد شکاف دیجیتال در طول بحران و ساخته شده برنامه ای برای اصلاح این موضوع است. در اوایل این ماه Isp و تلفن همراه و ارائه دهندگان خدمات از جمله ورایزون و AT&T امضا تعهد صادر شده توسط FCC رئیس Ajit Pai که آنها را صرف هزینه های اواخر و ارائه دسترسی بیشتر به نقاط فای بیش از 60 روز است.

  برخی از Isp ها مانند Cox, Comcast و AT&T در حال از بین بردن اطلاعات خود را کلاه محدودیت. ارائه دهندگان اینترنت طیف و TDS که پوشش مناطق در کانزاس و ویسکانسین در حال ارائه پهنای باند رایگان برای دسترسی به, pre-K, دستور زبان دبیرستان و دانشجویان در طول این بیماری همه گیر.

  مت مندل معاون دولت و امور عمومی به صورت بی سیم زیرساخت های انجمن که نشان دهنده Isp ها و زیرساخت های دیجیتال ارائه دهندگان گفت: این شرکت آماده است به مطمئن شوید که همه متصل است.

  “هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد اما حامل در حال انجام آنچه آنها می گفت:” ABC News.

  لوئیس گفت: این وعده ها هیچ تضمینی وجود ندارد که ارائه دهندگان خواهد شد نگه داشتن مداوم اتصال از راه دور-ساکنان منطقه و از همه مهمتر هیچ چیز به گسترش زیرساخت برای اتصال به مردم در چند هفته آینده.

  “هیچ یک از این کمک می کند تا کسانی که دسترسی به پهنای باند در وهله اول,” او گفت:. “ما واقعا نیاز به یک حس فوریت از سیاستگذاران برای بستن شکاف دیجیتال.”

  در کوتاه مدت لوئیس گفت: این شرکت می تواند با در نظر گرفتن نورد خود را از اینترنت تلفن همراه واحد که معمولا اعزام به مناطق فاجعه مانند پورتو ریکو پس از طوفان است.

  “اگر کسانی که در دسترس هستند در مناطق روستایی, فوق العاده, قرار دادن کسانی که در” او گفت:.

  در دراز مدت طرفداران آنها گفت: امیدواریم مقامات منتخب و دیگر سیاستگذاران مطالعه مسائل رو شکاف دیجیتال و فشار به صورت فوری بانکها و روستایی شبکه های.

  Marema اشاره کرد که Jackson County, Kentucky, ساخته شده از فیبر نوری پهنای باند شبکه با پول از 2009 محرک و شهرستان افزایش یافته و اقتصاد و دانشگاهیان با teleschool و از راه دور گزینه های.

  “آنها یک مثال از آنچه که ممکن است در جامعه ای که طرح می داند آنچه در آن می خواهد و می شود مقدار مناسب از هدفمند سرمایه گذاری از سوی دولت و شرکت های” او گفت:.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>