مناطق روستایی و قبیله ای سرزمین سخت ترین ضربه سرشماری وقفه

اورلاندو فلوریدا. — حتی اگر آنها در حال همسایه, دو, New Mexico شهرستان نمی تواند بیشتر از هم جدا در رای از مردم در پاسخ به این سرشماری سال 2020.

لوس آلاموس شهرستان که در آن بمب اتمی متولد شد و بسیاری از افراد بسیار تحصیل کرده است یکی از این کشور بالاترین نرخ پاسخ در 79%. Rio Arriba شهرستان که در آن یک زبان دیگر غیر از فارسی سخن گفته است در بیش از نیمی از خانه ها در پایین در 9٪.

دلیل تفاوت ؟ خانواده ها در ریو ارریبا و روستایی دیگر استان ها در سراسر ایالات متحده با تکیه بر آمار کارگران به رها کردن پرسشنامه های خود را که در انتظار برای یک ماه و نیم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که اداره آمار ایالات متحده است که شروع مجدد که کار رهبران در مناطق روستایی آمریکا نگران آن خواهد بود دشوار است برای گرفتن در جوامع است که در حال حاضر در میان سخت ترین به دفعات مشاهده شده است. در نهایت, آن می تواند هزینه آنها کنگره صندلی و بودجه فدرال برای بزرگراه ها و مدارس و مراقبت های بهداشتی است که پس از یک دهه تعداد divvies ،

“ما در طول تاریخ شده است کمتر در گذشته و وجود تاسف سابقه نشان می دهد ما خواهد شد کمتر دوباره. این بیماری همه گیر باعث می شود آن را بیشتر به چالش کشیدن” گفت: Javier Sanchez شهردار Espanola, شهر 10,000 در ریو ارریبا شهرستان است. “من فکر می کنم ما در حال مبارزه مانند هر دیگر جامعه روستایی و انجام بهترین ما می توانیم در میان این مشکلات که بسیار در خطر است در 10 سال آینده.”

نورد سرشماری تعداد نشان می دهد که کشورهای با جمعیت روستایی در حال عقب بقیه ملت در پاسخ به این سال 2020 بود. آنها بزرگترین غلظت از خانواده های وابسته به دریافت فرم از سرشماری کارگران در بهار.

حدود 5 درصد از خانواده های ایالات متحده به سقوط به رده که اما حساب آن را برای هر نقطه از حدود 17 درصد به تقریبا 30 درصد از خانه ها در آلاسکا, West Virginia, New Mexico, وایومینگ, مین, ورمونت و مونتانا.

این مکان که در آن خانه ها از هم جدا گسترش هستند و اغلب از جاده های اصلی. دسترسی به اینترنت ضعیف است و این اولین سرشماری است که بسیاری از مردم را تشویق به پاسخ آنلاین.

بسیاری از مردم فاقد سنتی شهر-سبک آدرس خود را ایمیل توسط P. O. box یا زندگی در مناطق با غلظت های بالا خالی فصلی مسکن. در حالی که آنها صبر کنید برای نسخه های سخت از سرشماری کارگران بقیه ایالات متحده بیشتر تماس با ایمیل یا با دعوت به پاسخ آنلاین و یا با یک فرم مقاله است.

دو ماه پس از اکثر ساکنان ایالات متحده می تواند شروع به پاسخگویی 2020 سرشماری نرخ پاسخ در کشورهای که بسیاری از خانواده ها بدون سیتی-سبک آدرس رویداد در محدوده زمانی از 40 درصد به 50 درصد است. نرخ ملی است که 59 درصد از اواسط ماه مه.

خانواده ها بدون سنتی, آدرس شایع به خصوص در سرزمین های قبیله ای که سابقه بودن undercounted.

در ریو ارریبا شهرستان بیش از 16 درصد از ساکنان بومی آمریکا در مقایسه با بیش از 1% در کشور همسایه لوس آلاموس شهرستان است. دومی به آزمایشگاه ملی لوس آلاموس و تقریبا نیمی از ساکنان آن دارای مدرک لیسانس یا بالاتر در مقایسه با 15% در روستایی بیشتر Rio Arriba شهرستان است.

“آن را مانند انتقاد از کسی که برای رای دادن نیست زمانی که شما هرگز دست آنها را در یک رای گیری گفت:” خوزه Viramontes سخنگوی من تعداد نانومتر است که منجر سرشماری تلاش های امداد رسانی در نیومکزیکو.

برای شهردار Schell, James شرق هلن, مونتانا, نادرست تعداد می تواند به خطر اندازد بالقوه برای دیگر نماینده ایالات متحده فشار برای بودجه فدرال برای ارتقاء جاده ها و زیرساخت های فاضلاب.

“با داشتن اضافی که نمایندگی بیشتر پول می تواند معرفی شده برای جاده ها و آب و فاضلاب” Schell گفت.

اداره آمار را “کاملا” قادر به گرفتن تا با روستایی تعداد گفت: تیم اولسون دانشیار مدیر حوزه عملیات. هنگامی که کار به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس تنها حدود 10 درصد از خانوارها بدون سیتی-سبک آدرس دریافت کرده بود تکميل کردند. در حال حاضر آن را در 30% از دو هفته به شروع مجدد درب-به-درب کار در برخی از مکان های, او گفت:.

“این رفتن بسیار خوب” اولسون گفت.

اما در برخی از مناطق قبیله ای نرخ پاسخ بودند کمتر از 15% از اواسط ماه مه.

“آن را به دنبال مانند وجود یک امکان واقعی از یک undercount با توجه به موانع مواجه هستیم” Ta’jin پرز مدیر برنامه های غربی مادری صدای یک گروه مدافع در مونتانا.

در آخرین سرشماری در سال 2010 سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا زندگی در رزرو شد undercounted توسط 4.9% با توجه به سرشماری تا کنون بالاترین undercount از هر گروه.

اولسون اذعان کرد که برخی از قبایل سرزمین بسته اند خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس و سرشماری کارگران نخواهد بود قادر به رها کردن پرسشنامه ها تا زمانی که آنها بازگشایی شده است.

“ممکن است برخی از جیب که بیشتر به تاخیر افتاد” او گفت:.

این بیماری همه گیر را مجبور به اداره آمار به عقب راندن آن مهلت برای اتمام این تعداد از پایان ماه ژوئیه به پایان ماه اکتبر.

آژانس می گوید آن را راه اندازی مجدد عملیات این هفته در پورتوریکو که در آن سرشماری فرم های مورد نیاز برای کاهش یافته است در خانه به دلیل خرابی از طوفان ماریا در سال 2017. این جزیره بسیار کم پاسخ دهی از اواسط ماه مه — بیش از 8 درصد.

در غرب ویرجینیا تقریبا 30 درصد از خانواده ها ندارد, سنتی, آدرس و دولت پاسخ دهی است که 47 درصد.

در حالی که دولت از برگشت به هل دادن ساکنان روستایی به پر کردن سرشماری توقف کار بر روی زمین در ماه مارس بود که بازی ballgame “با سه بازیکن خارج از زمین گفت:” اندی Malinoski سخنگوی West Virginia وزارت بازرگانی است.

دنبال مایک اشنایدر در http://twitter.com/MikeSchneiderAP.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>