روحانی خواستار همکاری به عنوان منتخب مجلس برگزار

ایران برگزار شد در این جلسه افتتاحیه پارلمان جدید آن تحت سخت سلامت از پروتکل های بیش از سه ماه پس از انتخابات در ماه فوریه بود جاروب شده توسط نامزدهای محافظه کار.

در اولین جلسه از 290 عضو بدن در یکشنبه جدید نمایندگان مجلس نشسته بودند در یک فاصله امن با پوشیدن ماسک صورت در خط با فاصله فیزیکی اعمال قوانین برای محدود کردن گسترش coronavirus در یکی از کشورهای خاورمیانه در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

بیشتر:

رئیس جمهور حسن روحانیاست که در فینال سال دوم و نهایی اصطلاح, نام نمایندگان مجلس به جای “منافع ملی بالاتر از منافع خاص”, “حزب منافع” یا “حوزه منافع”.

“من امیدوارم که در این سال باقی می ماند که برای این دولت ما خواهد بود قادر به همکاری با هم,” او گفت: در یک آدرس قبل از تازگی تشکیل پارلمان و یا مجلس شورای اسلامی در پایتخت, تهران.

فراخوان همکاری به عنوان قبلی مجلس سعی 10 بار به استیضاح وزیران از کابینه روحانی – و موفق شد در سه نوبت.

جدید قانونی که قبلا توسط روحانی اصلاح طلب-متوسط اردوگاه در حال حاضر متشکل از اکثریت 220 سیاستمداران محافظه کار از جمله بیش از 50 که متحدان سابق hard-خط رئیس جمهور محمود احمدی نژاد.

نیز وجود دارد که 38 مستقل قانونگذاران و 18 طرفدار اصلاحات و میانه رو از 136 در گذشته ، تعدادی از نمایندگان مجلس می ایستد در 16 در مقایسه با 17 قبل از.

تا کنون 278 از 290 کرسی رقابت در فوریه 21 رای تصمیم گرفته شده اند با نوشته های باقی مانده به خود اختصاص داده در انتخابات سال آینده است. دو تا از انتخاب قانونگذاران باید پس از درگذشت با توجه به کروناویروس که بیمار در حدود 140,000 نفر و باعث بیش از 7,500 مرگ و میر به گفته مقامات بهداشتی.

در خط با سنت ارشد MP – در این مورد رضا تقوی – گرفته شده نقش موقت مجلس قبل از رأی گیری هفته آینده تعیین خواهد کرد که جایگزینی دائمی از وقت علی Ranjani.

نارضایتی عمومی

تنها 42.5 درصد از رای دهندگان ثبت شده بازیگران برگه های رای در ماه فوریه رای پایین ترین میزان مشارکت در چهار دهه سابقه جمهوری اسلامی و آشکار شاخص افزایش سطح نارضایتی عمومی در درک دولت سوء مدیریت و فساد در میان بدتر شدن شرایط اقتصادی است.

رای اولین انتخابات پارلمانی پس از ایالات متحده خارج از برجسته هسته ای بین ایران و قدرت های جهانی در سال 2018 و reimposed فلج کننده تحریم های اقتصادی علیه تهران از جمله در آن نفت و بخش بانکداری.

این نظرسنجی همچنین آمده تنها چند هفته پس از سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری بود که به طور تصادفی توسط سپاه کشتن تمام 176 مسافر و خدمه در هیئت مدیره. ژانویه 8 تیراندازی صورت گرفت در زمان افزایش تنش ها با آمریکا پس از ترور ژنرال قاسم سلیمانی در ژانویه 3 ما حمله هوایی در عراق.

تراژدی همراه با درک عدم شفافیت موجب شده موجی از ناآرامی ها به ویژه در تهران بیشتر تشدید حس بی اعتمادی نسبت به مقامات.

هفته قبل از انتخابات, شورای نگهبان بدن است که دامپزشکان قانون و انتخاباتی نامزدهای رد صلاحیت شده از این مسابقه بیش از یک سوم از 14,500 نامزدها بیشتر میانه رو و اصلاح طلبان از جمله بیش از 80 اصلاح طلب قانونگذاران.

به گفته منتقدان این حرکت نسخ فرصتی برای رقابتی انتخابات هموار راه را برای پیروزی از اردوگاه محافظه کار.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>