رومانیایی farmworkers گیر در آلمان در طول همه گیر

چند برداشت دست از رومانی می تواند به سمت چپ رشته در آلمان پس از مزرعه آنها مشغول به کار بودند برای رفت و ورشکسته. آنها پرداخت نشده است, صحبت می کنند, محدود, آلمانی — و می ترسم از بودن قادر به رفتن به خانه.

Anca یک زن 39 ساله که نمی خواهند به عکس و یا استفاده از نام واقعی او را برای انتشار شده است انتظار برای پرداخت بدهی به او و دیگر کارگران فصلی از رومانی که تا به حال برداشت توت فرنگی و مارچوبه را در یک مزرعه که رفته ورشکسته در در شهر برنهایم در نزدیکی غرب آلمان در شهر بن. در حال حاضر یک راه حل به نظر می رسد در چشم. رومانیایی کنسول صحبت کرده با کارگران با توجه به آنها غذا و پول — و از همه مهمتر وعده داده شده برای کمک به. “او گفت که ما باید به او اعتماد” او گفت: “نمی شود و بنابراین نگران است.”

این سه شنبه که Anca در بر داشت که در رومانیایی کنسول آماده بود تا حمایت خود را. او و همکارانش در حال صرف چندین نامشخص روز. آنها نشان داده شده در مرکز شهر بن با اعضای رایگان اتحادیه کارگران. این anarcho-syndicalist سازمان کار و دیگر دلسوز آلمانی طرفه با کارگران رومانیایی. روزنامه نگاران را فشار می آوردند به مزرعه نگران همسایگان به دنبال در و جریان اصلی اتحادیه در حال بررسی وضعیت گیج کننده.

کارگران تا به حال به کار گرفته شده توسط مزرعه در طول فصل گذشته: Anca گفت: صاحب همیشه نگاه کرد و بعد آنها را به خوبی. اما در این سال همه چیز تغییر کرده است. این مزرعه در حال حاضر تحت نظارت متولی است. “ما نمی دانیم که این شرکت ورشکسته وقتی ما آمد” Anca گفت. کارکنان سفر به مزرعه و نامیده می شدند به کار برای اطمینان از برداشت خوب برای هر سرمایه گذار بالقوه است.

ادامه مطلب: جنگل زدایی دو برابر طول همه گیر WWF گزارش

اما این بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید این مشکلات است. رستوران ها و هتل ها ماند بسته به این معنی است که تقاضا برای مارچوبه به طور چشمگیری کاهش یافته است. مزرعه طلبکاران تصمیم به متوقف کردن مارچوبه برداشت در حالی که چیدن توت فرنگی کاهش یافت — همراه با تعداد کارگران.

Bornheim worker lodging (DW/S. Höppner)

کارگران می گویند پول بیشتر از حد انتظار بود کسر از حقوق خود را برای خوابیدن

عواقب دراماتیک

حتی اگر او تا به حال آمده از رومانی در یک قرارداد برای سه ماه شروع در آغاز ماه مارس Anca یکی از کارگران قطع شده است. او و دیگر کارگران فصلی در مزرعه می گویند که آنها دریافت نکرده اند پرداخت کامل برای کار خود را تا کنون. “من هنوز در مورد €1,200 ($1,315),” او گفت:. دیگران باید به او گفت که آنها تنها با دریافت €150 — و یا در برخی موارد €5 — برای یک ماه تمام کار. تا همه چیز را بدتر کارفرمایان کسر پول بیشتر از حد انتظار برای محل اقامت و غذا و کارگران می گویند.

“برنج هنوز نیمه منجمد و پخته شده را از طریق” Dna گفت. “برخی از کالباس برای صبحانه بود. ما اجازه نداشتند به خوردن باقی مانده در آشپزخانه وجود دارد همیشه فقط یک بخش برای هر فرد است.” آن را دشوار است برای کارگران به انجام خرید خود: آنها قرار دارد در وسط هیچ جا — در نزدیکی تصفيه خانه فاضلاب و دور از هر سوپر مارکت. او گفت: پیش ساخته کلبه که کارفرما به حال ارائه شده قابل قبول بودند اگر کمی قدیمی است. “آن را مانند صفحه اصلی,” او گفت:. بالا و انبوه زباله های انباشته شده در خارج از کلبه های ساخته شده است که روشن است.

ادامه مطلب: 5 میلیون coronavirus موارد در سراسر جهان ثبت شده توسط مارس 21

کارگران باید هر پنی آنها درآمد. “بسیاری از ما خانواده, کودکان, بدهی” Anca گفت. او دارای چهار فرزند و دیگر اعضای خانواده خود برای ارائه.

بسیاری از نداشتن پول سفر به خانه. رومانیایی کار وزیر ویولتا Alexandru که به آلمان آمد و به دیدن این وضعیت برای خودش در چهارشنبه وعده داده است برای کمک به. که کمک می تواند به اثبات فوری: روشن نیست که چگونه زمانی که کارگران را مجاز به اقامت در مسافرخانه های ارائه شده برای آنها توسط مزرعه. شایعاتی وجود دارد که آب و برق به زودی به زور قطع کردن دست برداشت که هیچ جای دیگری برای رفتن اما دیگر به کار.

ادامه مطلب: هیچ دست به برداشت توت فرنگی در اسپانیا coronavirus مستند

سخت به تحقیق

DW نمی تواند به طور مستقل تایید کارگران حساب از شرایط خود و یا کل مقدار باقی مانده از پول را به آنها بدهکار. منطقه ای که آنها زندگی می کنند مهر و موم شده است و ماموران امنیتی سازمان دیده بان بیش از که می رود. ورشکستگی متولی نظر در دسترس نیست. بن روزانه General-Anzeiger روزنامه گزارش داد که متولی صحبت از یک “پیش پرداخت” را به کارگران با باقی مانده پول پرداخت می شود و پس از قرارداد خاتمه یافته بود.

ادامه مطلب: همه گیر میریزد نور بر اهمیت تنوع زیستی

هارالد Schaum معاون رئیس BAU, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده کشاورزی, محیط زیست و سازه های کارگران گفت: سندیکا در تلاش بود برای دریافت اطلاعات بیشتر از امانت. او گفت که این وضعیت “نه یک حادثه جدا شده.” رسانه ها بارها و بارها در گزارش های غیرقابل دفاع دولت از امور در مارچوبه مزارع در آلمان است. آن است که یک مشکل جدید اما یکی است که به طور فزاینده ای به نمایش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که محدودیت بودند کاسته اجازه می دهد تا برای کارگران خارجی برای سفر به آلمان, جایی که آنها در حال پرداخت عام و دستمزد است که باعث می شود آن را دشوار برای جذب نیروی کار داخلی.

“ما اغلب به کشف کنند که طیف وسیعی از روش های مختلف استفاده می شود برای تضعیف حقوقی, حداقل دستمزد” Schaum گفت. “مردم هستند یا پرداخت یک قطعه دستمزد یا قرارداد جداگانه ساخته شده است با هزینه های بالا برای هیئت مدیره و مسافرخانه — همه به طور کامل در برابر قوانین.”

به طور معمول یک ساعتی دستمزد مورد نیاز است مگر اینکه دیگر روشن کار توافق شده است. “اما متاسفانه مانع زبان است و گاهی اوقات نیز بهره برداری” Schaum گفت: “با کارفرمایان انجام کاری کاملا متفاوت از آنچه که انتظار می رود توسط کارگران بوده یا ابلاغ به آنها.”

ادامه مطلب: چین یک coronavirus دوست در نیاز است, اما آن یک دوست در واقع?

Anca گفت که او با دریافت یک قرارداد در هر دو آلمانی و رومانیایی. “اگر شما می توانید بخوانید و سپس شما می توانید آن را بخوانید” او گفت:. اما برخی از کارگران فصلی صحبت نمی کنم رومانیایی اما Romani, زبان مردم رم. چه تر است, برخی نمی توانند به عنوان خوانده شده — به خصوص زبان های اداری استفاده می شود در قرارداد.

این روش برای برخورد با کارگران دستمزد هنگامی که یک شرکت یا مزرعه مانند یک در برنهایم می رود ورشکسته ساده نیست. Schaum گفت: معلوم بود که آیا کارگران فصلی بودند واجد شرایط برای بیکاری غرامت پرداخت شده به کارکنان ورشکست شرکت در آلمان. این امر به ویژه در مورد او گفت: “زمانی که strawmen مانند عوامل و صندوق پستی شرکت از خارج از کشور درگیر هستند” گفت: با اشاره به سازمان ها و افرادی که استخدام کارگران برای مزارع.

با وجود داشتن زحمت کشیده برای ماه کارگران می تواند در نهایت با هیچ چیز. Schaum گفت: بسیاری از می تواند به سادگی به دنبال یک بیشتر قابل اعتماد کشاورزی نگرانی به طوری که آنها دریافت حداقل برخی از پول است.

معلوم نیست که آیا Anca دریافت پول بدهکار به او. اما با وجود این راه او کارفرما درمان او در نظر دارد به بازگشت به سال آینده — هر چند به کار با یک مزرعه. او گفت: این امر می تواند سخت به اعتماد مردم دوباره آن زبان باقی می ماند و مانع “اما ما نمی دانیم چگونه کار می کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>