Roller-coaster هفته به پایان می رسد با بازده اوراق قرضه و سهام و غرق شدن

نیویورک — سرگیجه آور وحشیانه, هفته معاملات کاهش یافته است یکی از آخرین دور دلخراش نوسانات در سرمایه گذاران جمعه.

پس از لغزیدن به شدت از طریق روز به عنوان ترس زد بازارهای تند قطره برای سهام و اوراق قرضه به طور ناگهانی کاسته تا در ساعت گذشته. در پایان معاملات شاخص S&P 500 به حال بیش از نصف آن از دست دادن روز به 1.7 درصد و حتی قفل در آورید برای این هفته است.

این آخرین تلو تلو خوردن در یک سوار وحشی که فرستاده است سهام کوه در می رم بین سود و زیان — عمدتا زیان دو هفته گذشته. سرمایه گذاران در حال تلاش برای حدس می زنم چقدر خسارت اقتصادی coronavirus در نهایت تحمیل و آنها در حال تغییر لحظه به لحظه به تعداد عفونت های جدید شمع تا از یک طرف و بانک مرکزی و دولت ارائه محرک های اقتصادی از سوی دیگر است.

همه عدم قطعیت را ترک کرده است بازارهای گردونه.

“آن کسی حدس می زنم در این نقطه به همین دلیل آن را پیدا کردند و به نزدیک” آدم Taback مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ولز فارگو بانک های خصوصی گفت: از ساعت گذشته از روز جمعه تجاری.

قبلا در این روز شاخص S&P 500 شده بود پایین 4 درصد. حتی بیشتر نگران کننده دیگری بود نفس رها در خزانه بازده به پایین ترین سطح خود ،

10 سال عملکرد وزارت خزانه داری می افتد زمانی که سرمایه گذاران نگران ضعف اقتصاد و تورم و غرق شد در زیر 0.70% در یک نقطه. در اوایل این هفته آن را به حال هرگز در تاریخ شده زیر 1 درصد. آن را در 1.90% در شروع سال قبل از این ویروس ترس در زمان نگه دارید.

حتی بهتر از حد انتظار اعلام گزارش مشاغل آمریکا به اندازه کافی به جلو و بازار از undertow. معمولا پیش بینی ترین قطعه از داده های اقتصادی در هر ماه اما سرمایه گذاران نگاه گذشته فوریه جامد استخدام اعداد چرا که آنها از قبل از coronavirus پخش شد به سرعت در سراسر کشور است.

“بازار اوراق قرضه می گوید هیولا زیر تخت است بسیار بزرگتر و ترسناکتر از هر کسی انتظار دارد که در حال حاضر” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی.

در قلب قطره ترس از ناشناخته ها. این ویروس معمولا باعث می شود تنها خفيف علائم. اما به دلیل آن جدید و کارشناسان مطمئن نیستند که تا چه حد آن را گسترش و چقدر آسیب های آن در نهایت آیا هر دو به سلامت و اقتصاد است.

تعدادی از عفونت را در صدر 100,000 در سراسر جهان و کسب و کار گزارش بازدید به درآمد خود را. خطر برای شرکت هایی است که از دو طرف. در طرف عرضه برای مثال اپل گفته slowdowns در تولید اپل در چین صدمه دیده خواهد شد و فروش آن بالغ. در طرف تقاضا هواپیمایی صنعت گروه می گوید شیوع بیماری می تواند به اندازه از دست دادن $113 میلیارد دلار در سال درآمد به مردم لغو سفر.

روز جمعه افت برای شاخص S&P 500 بود آخرین نوسان قابل ملاحظه ای آشفته هفته. آن آغاز شده با 4.6% پرش در روز دوشنبه و سپس کاهش یافت و در رقم 2.8% افزایش 4.2 درصد و کاهش 3.4%.

“در این نقطه هیچ کس واقعا می تواند توضیح دهد که چرا رفتار بازار راه آنها و آنچه ممکن است در آینده گفت:” Ipek Ozkardeskaya یک تحلیلگر ارشد در Swissquote Bank. “تنها چیزی که می توان گفت این است که این نوسانات بالا بد است.”

آن را تنها دو هفته پیش که شاخص S&P 500 با تنظیم یک رکورد بالا در فوریه. 19. آن را از دست داده 12.2% پس از آن.

بازار اوراق قرضه صدا زنگ در اثر این ویروس مدتها قبل از بازار سهام و بازده کاهش یافت و بیشتر جمعه.

فدرال رزرو تعجب بازار در اوایل این هفته با کاهش نرخ بهره نیم درصد است. سرمایه گذاران انتظار دارند که بانک های مرکزی در سراسر جهان به دنبال کت و شلوار به امید حمایت از بازار.

اریک Rosengren رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو بوستون گفت: جمعه فدرال رزرو می تواند شروع به استفاده از ابزارهای جدید برای مبارزه با رکود مانند خرید یک محدوده وسیع تری از دارایی های مالی.

در همان زمان شک و تردید در بالا در مورد چه مقدار از اثر کاهش نرخ می تواند داشته باشد. وام های ارزان تر ممکن است تشویق مردم و کسب و کار به خرید های بزرگ, اما آنها نمی توانند کارگران را به کارخانه ها اگر آنها را در قرنطینه.

افزایش سهام در آمد در اوایل این هفته پس از کنگره توافق کردند $8.3 میلیارد دلار در لایحه برای مبارزه با کروناویروس که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جمعه. اما سرمایه گذاران می گویند رکود در اقتصاد اجتناب ناپذیر به نظر می رسد و بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند بازار را نوسانات شدید برای ادامه تا زمانی که تعداد موارد جدید شتاب.

“به عنوان بازار تلاش می کند برای پیدا کردن پایین آن, آن را به بالا و پایین رفتن بالا و پایین تا زمانی که آن را به یک دلیل به طور پیوسته تغییر در یک جهت و یا دیگر” گفت: Taback از ولز فارگو بانک های خصوصی است.

بازار خلاصه:

S&P 500 با کاهش 51.57 یا 1.7% به 2,972.37. آن 0.6% برای هفته.

میانگین صنعتی داو جونز از دست 256.50 یا 1% به 25,864.78. نزدک کاهش یافت 162.98 یا 1.9% به 8,575.62.

عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافته و به 0.77% از 0.92% اواخر پنج شنبه. این بسیج از به عنوان کم به عنوان 0.66% پیش از آن در روز با توجه به Tradweb.

معیار خام ایالات متحده سقوط $4.62 یا 10.1% به حل و فصل در $41.28 در هر بشکه رسید. این بدترین روز برای نفت در بیش از پنج سال است. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافته است $4.72 یا 9.4% به $45.27.

در اروپا شاخص کک 40 در فرانسه کاهش یافته است 4.1% و شاخص DAX در آلمان از دست 3.4%. FTSE 100 لندن کاهش یافت 3.6%.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 2.7% کره جنوبی را Kospi از دست 2.2 درصد و سهام در شانگهای کاهش یافته است 1.2%.

طلا افزایش یافت $4.40 به حل و فصل در $1,672.40 در هر اونس رسید. نقره با 13 سنت کاهش یافت و به $17.26 هر اونس مس تضعیف 1 درصد به $2.56 یک پوند.

عمده فروشی بنزین کاهش یافت و 13 سنت افزایش به $1.39 یک گالن نفت گرمایشی 10 سنت کاهش یافت و به $1.39 یک گالن و گاز از دست داده و 6 سنت افزایش به $1.71 در هر 1000 فوت مکعب رسید.

AP اقتصاد نویسندگان Christoper Rugaber و پل وایزمن و AP کسب و کار نویسندگان Damian J. Troise و یوری Kageyama کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>