راجر سنگ درام وارد قانون نهایی آن پنج شنبه در صدور حکم

پس از کیفرخواست خود را در ماه ژانویه 2019 راجر سنگ مسیر پنجشنبه صدور حکم شنوایی شده است چیزی جز عادی است. اما با توجه به سابقه طولانی به عنوان یک سیاسی کثیف و شیاد شاید آن را باید به عنوان جای شگفتی نیست که قانونی خود گلایه کرده اند به دنبال به همان اندازه غیر معمول مسیر.

جانباز جمهوری خواه عمل شد گناه در ماه نوامبر از مانع عدالت شاهد دستکاری و پنج فقره از دروغ گفتن به کنگره است. او قبل از دادگاه رسیدگی شد و تا حد زیادی مشخص شده توسط خود را خارج از دادگاه اظهارات تحریک به تدریج تنگ تر تهوع سفارشات. دادگاه ویژه شهادت از یک کمدین که بارها و بارها با استناد شخصیت های The Godfather: Part II.

اما کمتر از دو هفته قبل از صدور حکم از مهم ترین پیچ: یک اختلاف نظر بین خط دادستان و وزارت دادگستری و رهبری سیاسی بیش از سنگ را از صدور توصیه های خرید اینترنتی که از آن همچنان به طنین در سراسر واشنگتن است. و بلندی بیش از آن همه ؟ ممکن است عفو از او دوست دیرین رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در روز سه شنبه دوباره ابراز همدردی برای سنگ.

دو بازگشت دهه و در دادگاه خود را در اواخر سال گذشته دادستان متصل سنگ جرایم با تلاش برای حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن. سنگ 67 است که قبلا گرفته شده و اعتباری برای قانع کردن رئیس جمهور به سیاست و هنگامی که در خدمت به عنوان یک مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری است.

پس از به طور رسمی ترک کمپین در اواخر 2015, سنگ باقی مانده در تماس با چند عضو ارشد مشاوران به مغلوب ساختن پیشی جستن-و تهمت خود را. با توجه به شهادت و شواهد ارائه شده در دادگاه, سنگ, شد, کمپین رسمی نقطه فرد در همه چیز ویکی لیکس — یک رابطه است که بیمه نهفته است او در نهایت گفت: در طول سوگند شهادت قبل از خانه هوش کمیته در سپتامبر 2017. سنگ به اعدام محکوم شد گمراه کننده این کمیته در چند عناصر کلیدی خود را در اعتراض به دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات از جمله ارتباطات او با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مورد بحث در ویکی لیکس انتشار مخرب اسناد و مدارک به سرقت رفته از دموکرات ها در طول مبارزات انتخاباتی.

سنگ دستگیر شد قبل از سحر FBI حمله در خانه فلوریدا در Jan. 25, 2019. در 10 ماه منتهی به محاکمه او سنگ بارها و بارها ساخته شده التهابی نظرات در مورد نظارت قاضی پرونده او و دادستان آورده است که اتهامات عنوان شده علیه. پس از ارسال یک تصویر به رسانه های اجتماعی با ایالات متحده قاضی امی برمن جکسون ظاهرا نشان داده شده در تیررس اسلحه گرم در محدوده او صادر تهوع منظور جلوگیری از او و تیم حقوقی خود را از صحبت کردن علنی در مورد این مورد.

در دادگاه در ماه نوامبر منصفه او را گناهکار در تمام هفت فقره است. اما در هفته منتهی به صدور حکم شنیدن سنگ وکلا دو بار ساخته شده اخرین تلاش برای دریافت یک محاکمه جدید با افزایش مسائل با حداقل دو منصفه.

هفته گذشته unsealed اسناد دادگاه نشان داد که قاضی جکسون محروم قبلی مهر و موم شده حرکت برای یک محاکمه جدید ثبت شده توسط سنگ دفاع تیم در اوایل این ماه مربوط به یک پست-دادگاه با اعتراض به یکی از هیئت منصفه. فرد فاش طول داوران انتخاب فرایند است که آنها تا به حال یک پس زمینه حقوقی و کار کرده برای IRS. دوم مهر و موم شده حرکت برای یک محاکمه جدید ثبت شده توسط سنگ وکلای جمعه گذشته با استناد به گفته داوران در آوریم. جزئیات هر دو درخواست وزارت دادگستری پس از آن مخالفت خود را حرکت عمدتا ناشناخته در حالی که تحت مهر و موم.

در یک کنفرانس تلفنی با سنگ دفاع از خود تیم و دو DOJ دادستان در شنبه جکسون گفت که او تصمیم گرفته است برای به تاخیر انداختن سنگ صدور حکم در دفاع از آخرین پیشنهاد برای یک محاکمه جدید. اما جکسون گفت: در تماس با “من اطمینان خواهد داد که اجرای حکم و مهلت برای پر کردن از اطلاع از درخواست تجدید نظر خواهد شد معوق به اطمینان حاصل شود که متهم است به نفع حاکم بر حرکت قبل از پر کردن هر گونه اطلاع از تجدید نظر شود.”

پس از اعتقاد خود را به منافع ملی در سنگ قانونی و اقبال مشکلاتی روبرو کرده است. اما این تغییر در اوایل این ماه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور غیر منتظره وزن در یک محکومیت توصیه ظ توسط چهار وزارت دادگستری دادستان در حال اجرا سنگ مورد. هفته گذشته کسانی که دادستان به دادگاه گفت که سنگ جنایات و خود را خارج از دادگاه انجام موجه حبس از هفت تا نه سال.

در عرض چند ساعت پر کردن آنها است که صدور حکم توصیه در 1:48 صبح یک پیام به نظر می رسد رئیس جمهور توییتر خوراک: “این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت است.”

روز بعد یکی از مقامات ارشد وزارت دادگستری رسمی به خبرنگاران گفت که “بخش شوکه شده بود به صدور حکم توصیه” و “بخش روشن خواهد شد و موقعیت خود را بعد از امروز در دادگاه است.”

بیانیه ای که باعث شد تمام چهار وزارت دادگستری دادستان که امضا بر روی تفاهم نامه صدور حکم به برداشت از سنگ مورد اعتراض. یکی از کسانی که دادستان استعفا از این بخش به طور کامل.

بعد از آن روز یک دادستان جدید در مورد ظ اصلاح شده تفاهم نامه با این استدلال که توصیه های قبلی از هفت تا نه سال “مناسب نخواهد بود” — و به جای آن “به عهده دادگاه به آنچه به عنوان حکم خاص مناسب است” اما التماس جکسون به در نظر گرفتن سنگ “سن پیشرفته, سلامت, شرایط شخصی و فقدان سابقه کیفری در ساختن یک جمله مناسب.”

پس از صدور حکم جنجال دادستان کل ویلیام Barr گفت: ABC اخبار رئیس دادگستری خبرنگار Pierre توماس که مغلوب ساختن پیشی جستن “هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” اما او باید به tweeting در مورد خاص وزارت دادگستری موارد است.

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر گفت و اضافه کرد که توییت “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

در روز سه شنبه شبکه خبری ABC گزارش داد که بر گفته افراد نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن است که او با توجه به استعفا بیش از توییت.

صرف نظر از حکم قاضی جکسون تحمیل می کند در سنگ وحشی-کارت عامل می تواند ارائه نظر بی اهمیت: عفو از مغلوب ساختن پیشی جستن — که او آن را رد نکرده. در روز سه شنبه رئیس جمهور ابراز همدردی دیرین خود را محرم و عنوان سنگ نقش در مبارزات انتخاباتی خود.

“من فکر می کنم راجر سنگ ناعادلانه رفتار شده است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پرسید که آیا او معتقد است سنگ سزاوار به خدمت در زندان مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “شما در حال رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>