راکی کسب و کار راه اندازی مجدد و فریبنده ارائه برای MLB

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات پنج شنبه مربوط به ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

————————

درباره: رستوران و حرفه ای ورزش و سینما در حال تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند اما تلاش به انجام این کار شده اند و توقف در بهترین حالت.

— MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی است و سفت کردن آن محدودیت برای مشتریان خواهد شد و در حال حاضر نیاز به ماسک برای تمام مهمانان و بازدید کنندگان در داخل قمار و دیگر فضاهای عمومی در همه از خواص آن است. این شرکت تا به حال شده است که نیاز به تنها کارکنان خود را به استفاده از ماسک است. مشتریان خواسته شد تنها به رعایت مقررات محلی.

— دیزنی لند به عقب رانده بازگشایی آن پارک در کالیفرنیا به دلیل تایید دولت نمی خواهد در زمان می رسند. آن را در حال برنامه ریزی برای باز کردن دروازه در ژوئیه 17. این شرکت گفت: دولت نمی خواهد موضوع دستورالعمل تا بعد از 4 جولای تا زمان به اندازه کافی برای باز کردن در عرض دو هفته. دیزنی هنوز برنامه ای برای بازگشایی رستوران ها و مغازه ها در مرکز شهر دیزنی منطقه در جولای 9 از آنجا که دولت با صدور دستورالعمل برای این نوع از کسب و کار.

دیزنی هنوز برنامه ای برای باز کردن آن پارک در فلوریدا در ماه آینده. کالیفرنیا و فلوریدا در میان معدود کشورهایی است که تجربه کرده اند افزایش عفونت.

— Darden رستوران — صاحب زیتون, باغ, Longhorn Steakhouse و دیگر زنجیر — گزارش خرید و فروش کاهش یافته و از 43 درصد به $1.27 میلیارد دلار در آن مالی سه ماهه چهارم. این شرکت می گوید: 91 درصد از آن اتاق ناهارخوری در حال حاضر باز حداقل به صورت محدود و فروش در حال بهبود است. در سه ماهه جاری را انتظار دارد فروش به 70 درصد از سال پیش سطح.

صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین?: بازار املاک و مستغلات شده است طرح میتوانست به دلیل اجتماعی فاصله و عدم اطمینان در مورد امنیت شغلی است. هنوز وجود دارد برخی از نشانه هایی از ثبات رانده کم سابقه نرخ وام مسکن.

— تعداد روز که در خانه بودند در بازار غرق به پایین ترین سطح پس از COVID-19 شیوع این هفته با توجه به آخرین داده ها از realtor.com. فروش خانه سه روز سریع تر از هفته گذشته به طور متوسط به عنوان پناهگاه در محل سفارشات برداشته می شوند. اما لیست جدید را 19 درصد و کل موجودی پایین و 29 درصد به طور بالقوه به معنی بیشتر مناقصه جنگ برای کسانی که در حال ورود به بازار است.

“بعید است خواهیم دید ملی با سرعت از فروش به حالت عادی بازگشت اما ما باید خانه بسته شدن تسریع در هفته های آینده — و اوج بعد از حد معمول این تابستان” خاویر ویوس مدیر تحقیقات اقتصادی برای realtor.com گفت.

دولت & مرکزی بانک: COVID-19 شیوع همچنان به نیروی تصمیم گیری های دشوار توسط دولت به عنوان اقتصاد های در حال تعطیل و مردم از دست دادن شغل.

— برج ایفل بازگشایی به بازدید کنندگان پنج شنبه پس از آن که طولانی ترین-همیشه بسته شدن در صلح زمان: 104 روز است. دیگر معروف پاریس, نشانه بسته باقی می ماند.

— یونان خواهد بازگشایی 24 فرودگاه منطقه ای در سراسر کشور در تاریخ 1 ژوئیه برای اولین بار پس از ملی مستند آغاز شد. مسافران اجازه داده شده در یونان پس از ژوئن 15, اما تنها می تواند پرواز به آتن و شمال شهر تسالونیکی. بازدید کنندگان به موضوع تصادفی coronavirus آزمون.

محل کار: شرکت های ملی و یا جهانی عملیات در حال تلاش برای احیای کسب و کار حتی به عنوان عفونت خروش در خانه و خارج از کشور.

— مدیر عامل شرکت فورد جیم هاکت گفت: این شرکت روش های ایمنی نگه داشته اند اکثر کارگران به عنوان امن کارخانه را بازگشایی شد اما او نمی داند که چگونه به مطمئن شوید که کارکنان ایمن ماندن در خارج از محل کار در کشورهای که در آن عفونت صعودی.

تست های مورد نیاز ساخته شده اند فورد کارخانه امن تر از جهان خارج هاکت گفت: “این چیزی است که مردم انجام می دهند زمانی که آنها در محل کار و آنها را به ماسک خود را خاموش و آنها را تر اقدام نمایند.”

هاکت گفت که او تلاش کرده است با آنچه در نقش فورد را باید در صحبت کردن به کارگران در مورد خود خاموش-ساعت. ایالات خودرو اتحادیه کارگران که نشان دهنده در مورد 55,000 فورد کارگران کارخانه و حدود 150000 خودرو کارخانه و کارگران در سراسر کشور می خواهد شرکت ها برای تست کارگران برای این ویروس هر روز یک بار این تکنولوژی در دسترس است.

— چیکو را FAS خواهد بازگرداندن کامل پرداخت به کارگران در ماه ژوئیه پس از 5 خرده فروش کاهش پرداخت 50 درصد به عنوان فروشگاه بسته در سراسر کشور. آن furloughed دیگران است. چیکو را نیز احیا پایه حقوق از آن زمان ماموران اجرایی خود را به سطح قبلی است.

— هدف این است که اضافه کردن صدها نفر از تازه و منجمد اقلام مواد غذایی به آن فروشگاه وانت و رانندگی خدمات. خدمات در دسترس خواهد بود در بیش از 400 فروشگاه در پایان ماه و رسیدن به بیش از 1500 از آن 1,800 فروشگاه ها در زمان برای تعطیلات زمستانی.

برنامه سفر: AAA می گوید سفر تابستانی رها خواهد شد در این سال برای اولین بار از سال 2009 است. خودرو باشگاه پیش بینی آمریکایی ها را 700 میلیون سفر از ماه جولای تا سپتامبر 15 درصد کاهش از تابستان گذشته. AAA می گوید سفرهای ماشین را رها 3%, در حالی که سفر هواپیمایی سقوط خواهد کرد 74% و کروز و گشت و گذار راه آهن سقوط خواهد کرد 86 درصد است.

— مدیر عامل شرکت Delta Air Lines با تاکید بر اهمیت پوشیدن ماسک و آزمایش مردم برای COVID-19 به عنوان عوامل ساخت مسافرت ایمن طی این بیماری همه گیر. اد Bastian گفت: در یک یادداشت به کارکنان است که او شده است “چندین بار” خواهد بود و آزمایش دوباره پنج شنبه در آتلانتا. شرکت هواپیمایی آغاز شده است تست کارکنان در مینیاپولیس و آتلانتا و انتظار دارد به گسترش است که به نیویورک و دیترویت هفته آینده. حدود 500 دلتا کارکنان باید آزمایش مثبت و 10 فوت کرده اند.

بازار: شاخص سهام بودند را در وال استریت پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن مخلوط دسته ای از گزارش های اقتصادی برجسته آسیب است که coronavirus مستندات تحمیل کرده اند در اقتصاد است.

مسابقه بوکس: ورزش حرفه ای در حال تلاش برای باز گشت حتی بدون جمعیت است که ممنوع شده است به دلیل اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. انواع کارتن بسته بندی شرکت DS اسمیت ارائه شده است برای پر کردن آن صندلی — با طرفداران مد از بازیافت مقوا. پس از ارائه این سرویس در استادیوم در انگلستان شرکت می خواهد به صحبت می کنند با لیگ اصلی بیس بال است که در نظر دارد برای شروع فصل آن در اواخر جولای NBA و لیگ برتر فوتبال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>