موشک حمله در نزدیکی سفارت آمریکا در عراق هیچ تلفات گزارش شده

چندین راکت نزدیک سفارت ایالات متحده در عراق, پایتخت اوایل روز یکشنبه در ایالات متحده و سخنگوی ارتش عراق گفت: در آخرین سری از حملات در برابر دارایی های آمریکا در این کشور است.

راکت زده عراق پایه میزبانی نیروهای آمریکایی و دیگر نیروهای ائتلاف در بغداد را به شدت غنی شده سبز منطقه یک منطقه است که به سفارتخانه های خارجی و ادارات دولتی.

بیشتر:

به گفته سرهنگ Myles B Caggins III یک سخنگوی ارتش آمریکا در عملیات های عراق, حمله – صورت گرفت که فقط قبل از 3:30در (00:30 به وقت تهران) – باعث تلفات و تنها آسیب جزئی.

هیچ فوری ادعای مسئولیت این حمله است.

نظامی عراق گفت: سه راکت کاتیوشا در داخل منطقه سبز در حالی که یک چهارم آمار محله های مختلف و قابل توجه تدارکات پایه عمل Hashd al-Shaabi یا محبوب بسیج نیروهای نظامی شبکه رسمی گنجانیده شده به دولت عراق.

حملات مکرر

حملات راکتی که ما را مقصر می داند در ایران مورد حمایت نظامیان در Hashd al-Shaabi اند اغلب فرود آمد نزدیک و گاهی اوقات در سفارت ایالات متحده آمریکا است که در آینده به پایه.

روز یکشنبه حمله آمد تنها چند ساعت پس از یکی از Hashd ایران-حمایت جناح Harakat al-Nujaba اعلام کرد یک “شمارش معکوس” برای بیرون کشیدن نیروهای آمریکایی از این کشور است.

جناح رهبر اکرم (ص) al-Kaabi توییتی یک عکس از آنچه او ادعا کرد یک نظامی آمریکایی خودرو اضافه کرد: “ما در حال نزدیک تر از شما فکر می کنم.”

این حمله آخرین در مجموعه ای جدید از موشک و خمپاره حمله به عراق پایگاه های مسکن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا. روز پنج شنبه یک فروند خمپاره منفجر شد و در K1 هوایی ارتش عراق در استان کرکوک در شمال عراق است. هیچ تلفات شد گزارش امنیتی عراق, مقامات گفت.

ماه گذشته پارلمان عراق در تصویب قطعنامه ای خواستار پایان دادن به حضور نیروهای خارجی وابسته به اتحاد به رهبری ایالات متحده در مبارزه با داعش (ISIS) در کشور است. وجود دارد در حال حاضر حدود 5000 نیروهای نظامی آمریکا مستقر در عراق است.

این قطعنامه پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در بغداد منجر به کشته شدن بالا ايراني, فرمانده, ژنرال قاسم سلیمانی; بعد آن را وادار ایران حملات موشکی علیه عراق پایگاه های نظامی مسکن ما پرسنل. ده ها تن از پرسنل نظامی ایالات متحده زخمی شدند در این حملات است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>