موشک ره بیش از تجاوز نظامی عربستان به جیزان: رسانه های دولتی

موشک های بالستیک بودند ره در روز شنبه در آسمان بالاتر از عربستان سعودی در ریاض پایتخت و جنوب شهر, Jizan, دولت, رسانه ها گزارش با استناد به منابع خود و ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در جنگ یمن است.

ساکنان در ریاض گزارش داد حداقل سه انفجار در اطراف 23:20 (20:20 به وقت تهران) به دنبال وسیله نقلیه اورژانس آژیر در برخی از مناطق شمالی.

بیشتر:

“یک موشک بالستیک ره بود و تخریب بیش از ریاض” دولت-اجرای Al Ekhbariya تلویزیون گزارش با استناد به عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی مبارزه با شورشیان یمن. آن را می گویند نیست که مسئول و وجود دارد هیچ ادعای فوری مسئولیت.

عربستان متعلق به تابناک تلویزیون گفت: دو موشک شدند ره بیش از ریاض در حالی که یک سوم موشک به ضرب گلوله کشته شد بیش از Jizan.

آن اضافه شده است که ما دفاع موشکی پاتریوت سیستم های مورد استفاده در رهگیری.

یمن و ایران-تراز وسط قرار دارد, مبارزه با داعش ائتلاف به رهبری عربستان سعودی راه اندازی صدها موشک و هواپیماهای بدون سرنشین در سراسر مرز عمدتا در نزدیکی نظامی و غیر نظامی اهداف بلکه در ریاض.

این شهر در حدود 1000 کیلومتر (620 مایل) در شمال مرز با یمن. گذشته اقدام به حمله در پایتخت در ماه ژوئن سال 2018 است.

عربستان سعودی مقصر ایران برای یک ماه سپتامبر سال 2019 هواپیماهای بدون سرنشین و موشک حمله در دو تاسیسات نفت که در ابتدا نصف عربستان تولید نفت حتی پس از حوثی ها در یمن مسئولیت. تهران با رد دخالت.

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی مداخله در یمن جنگ داخلی در سال 2015 به تلاش برای بازگرداندن سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت از رئیس جمهور عبد Rabbu منصور هادی سرنگون توسط حوثیها در سال 2014.

فراخوان برای آتش بس جهانی

آخرین حمله موشکی می آید پس از همه طرف ها در یمن را جنگ ارائه پشتیبانی در روز پنج شنبه از سازمان ملل متحد خواهان آتش بس برای حفاظت از غیرنظامیان از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

عربستان سعودی و دولت یمن و شورشیان همه استقبال درخواست از دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای یک “فوری جهانی آتش بس” برای کمک به جلوگیری از فاجعه برای مردم آسیب پذیر در مناطق جنگی.

تماس همزمان با پنجمین سالگرد دخالت نظامی عربستان در یمن جنگ داخلی در راس یک ائتلاف نظامی حمایت بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت در برابر شورشیان.

این جنگ به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر توسط عربستان در حملات هوایی به رهبری. این جنگ همچنین ایجاد بدترین بحران انسانی ترک میلیون ها نفر مبتلا به مواد غذایی و پزشکی کمبود.

با تشدید جنگ در یمن بیش از 40 ، 000 نفر آواره شده اند از ژانویه اضافه کردن به حدود 3.6 میلیون که فرار کرده اند خانه های خود را پس از جنگ آغاز شد.

تعدادی از کسانی که در حال فرار در هفته های اخیر از جمله زنان و کودکان فرار با پای پیاده برای روز بدون آب و غذا در بیابان با توجه به بیانیه اخیر سازمان ملل متحد.

یمن را شکسته و سیستم بهداشت و درمان است که تا کنون ثبت شده یک مورد از COVID-19 بیماری اما به کمک گروه هشدار داده اند که هنگامی که آن را ضربه, تاثیر فاجعه بار خواهد بود که در یک کشور در حال حاضر به عنوان رو به بدترین بحران انسانی.

عربستان سعودی در تلاش برای محدود کردن گسترش این بیماری در خانه. پادشاهی را به وزارت بهداشت گزارش 1,203 coronavirus عفونت و چهار مرگ و میر ناشی از این بیماری تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>