موشک ره بیش از تجاوز نظامی عربستان به Jazan: رسانه های دولتی

موشک های بالستیک بودند ره در روز شنبه در آسمان بالاتر از عربستان سعودی در ریاض پایتخت و جنوب شهر Jazan, دولت, رسانه ها گزارش با استناد به منابع خود و ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در جنگ یمن است.

ساکنان در ریاض گزارش داد چندین انفجار در اطراف 2320 (20:20 به وقت تهران) به دنبال وسیله نقلیه اورژانس آژیر در برخی از مناطق شمالی.

منبع پرتابه مشخص نیست و هیچ ادعای فوری مسئولیت.

یمن و ایران-تراز وسط قرار دارد, مبارزه با داعش ائتلاف به رهبری عربستان سعودی راه اندازی صدها موشک و هواپیماهای بدون سرنشین در سراسر مرز عمدتا در نزدیکی نظامی و غیر نظامی اهداف بلکه در ریاض.

گذشته اقدام به اعتصاب در پایتخت در ماه ژوئن سال 2018 است.

عربستان سعودی مقصر ایران برای یک ماه سپتامبر سال 2019 هواپیماهای بدون سرنشین و موشک حمله در دو تاسیسات نفت که در ابتدا نصف عربستان تولید نفت حتی پس از حوثی ها در یمن مسئولیت. تهران با رد دخالت.

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی مداخله در یمن جنگ داخلی در سال 2015 به تلاش برای بازگرداندن سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و دولت از رئیس جمهور عبد Rabbu منصور هادی سرنگون توسط حوثیها در سال 2014.

دهها هزار نفر از مردم کشته شده در این درگیری که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک جنگ نیابتی بین عربستان سعودی و ایران است.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>