حمله موشکی به اهداف بغداد غنی منطقه سبز

دو فروند از راکت ها در داخل پایتخت عراق را به شدت غنی شده سبز منطقه صندلی از دولت عراق و سفارت آمریکا ارتش عراق در بیانیه ای گفت.

دو پرتابه زده در روز پنج شنبه در نزدیکی بغداد فرماندهی عملیات که مختصات عراق پلیس و نیروهای نظامی ،

بیشتر:

مرکز فرماندهی است که چند صد متر دورتر از سفارت آمریکا که به طور منظم هدف از حملات.

از آن خواهد شد اگر وجود دارد هر گونه تلفات.

در این بیانیه گفت: این فروند راکت از al-Nahda منطقه از بغداد. این آخرین حمله موشکی به هدف سبز منطقه پس از سه راکت در یک منطقه در نزدیکی سفارت سه شنبه گذشته.

یک منبع امنیتی عراق گفت: AFP news agency هدف در نظر گرفته شده به نظر می رسد برای سفارت آمریکا.

آخرین حمله 26th, از اواخر ماه اکتبر هدف قرار دادن تاسیسات که در آن نیروهای خارجی و یا دیپلمات های مستقر در سراسر عراق است.

این حملات آمده به عنوان ائتلاف به رهبری ایالات متحده اعلام کرد قصد دارد به منظور جلب کردن حضور خود را از پایگاه های خود در سراسر عراق و تحکیم در بغداد و العین al-Asad در غرب عراق است. این طرح در آثار از اواخر سال گذشته ارشد ائتلاف نظامی رسمی در هفته گذشته گفت: صحبت خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

نیروهای نظامی در حال حاضر کشیده از al-Qaim در مرز با سوریه است.

فرانسه روز چهارشنبه اعلام کرد که آن را به بیرون کشیدن نیروهای نظامی خود را از عراق با اشاره به نیاز به نیروهای فرانسوی برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>