حمله موشکی بازدید شمال عراق پایگاه های میزبانی وب ما نیروهای

یک موشک حمله به ناودان به عراق پایه در کنترل از راه دور استان کرکوک که در آن نیروهای نظامی آمریکا مستقر هستند, منابع امنیتی گفت.

وجود دارد هیچ فوری گزارش ها از تلفات, AFP news agency استناد به عراق و ما منابع امنیتی گزارش شده در روز پنج شنبه.

سه جداگانه در عراق منابع امنیتی به خبرگزاری فرانسه گفت که این موشک کاتیوشا آمار K1 پایه در حدود 8:45pm به وقت محلی (1745 GMT) و هواپیماهای نظامی ایالات متحده بلافاصله شروع به پرواز کم و بیش این منطقه است.

این اولین حمله در K1 پایه از دسامبر 27, هنگامی که یک دروازه از حدود 30 موشک به کشته شدن ما پیمانکار وجود دارد که واشنگتن مقصر Kataib حزب الله عراق نظامی جناح نزدیک به ایران است.

آمریکا پس از آن انجام حملات تلافی جویانه که به کشته شدن 25 Kataib جنگجویان حزب الله.

روز بعد یکی دیگر از اعتصاب کشته سر از ایران نخبگان پاسداران انقلاب اسلامی سپاه قدس نیروی ژنرال قاسم سلیمانی و Kataib مؤسسین حزب الله ابو مهدی Muhandis.

گزارش از بغداد الجزیره سیمونا Foltyn گفت: حمله آمد و در پایان 40 روز عزاداری در ایران بیش سلیمانی مرگ است.

“این امکان وجود دارد که این است که با پایان 40 روز سوگواری برای قاسم سلیمانی امروز,” او گفت:, و اضافه کرد که این حمله می تواند دوباره تنش ها در منطقه است.

“وجود ترس است که از جمله حملات باعث خواهد شد یک پاسخ منجر خواهد شد که یک بار دیگر به تشدید در یک بحران است که تنها به تازگی آرام” Foltyn گفت.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>