Robert E. Lee را از نوادگان می گوید: مصرف پایین مؤتلفه نمادهای یک بدون ذهن و بسیار خوشحال’

کشیش رابرت لی IV می گوید: مصرف پایین این نمادها یک “فرصت.”

کشیش رابرت لی IV the great-great-great-برادرزاده مؤتلفه General Robert E. Lee, و او می گوید که مصرف پایین مؤتلفه نمادها در فضاهای عمومی است “بدون ذهن و بسیار خوشحال.”

“من آنها را به عنوان idolatries… آنها ایجاد شده اند به بت سفید برتری و نژادپرستی” لی گفت: ABC News.

“این است که هیچ ذهن و بسیار خوشحال. این یک موضوع عدالت و صلح” او گفت:. “[اگر] ما می خواهیم صلح در زمان ما و توانایی [باید] برابری … ما باید انجام دهیم این است که با پرداختن به این آثار نه تنها در سنگ و برنز در, اما در جاهای دیگر نیز هست.”

لی صحبت به ABC News در پی نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن racetracks در اوایل این ماه و چند مؤتلفه مجسمه های گرفته شده پایین است. سه شنبه شب در می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز رسما حذف مؤتلفه نبرد نشان از این دولت پرچم.

“من نمی بینم این اتفاق می افتد در طول عمر من است. این یک فرصت باور نکردنی به دنبال عدالت را امتحان کنید به حق اشتباهات گذشته به دنبال رستگاری و کفاره برای همه این چیزها بوده که اشتباه” لی گفت. “این اولین بار است که یکی از بسیاری از dominos به سقوط است که واقعا می تواند شکل راه ما آینده ما است.”

لی گفت: او با پرچم حلق آویز در اتاق خواب خود را.

“من جشن این واقعیت است که من مربوط به مردی بود که حامل استاندارد که برای پرچم,” او گفت:. “اما به عنوان من رشد کرده ام, من آموخته ام که وجود دارد اهمیت به آدرس آنچه در حال حاضر و آن را برای آنچه در آن است — سفید برتری و نژاد پرستی شده است پایه ای برای تجلیل از آن پرچم برای یک مدت زمان طولانی است.”

او اعتبار یک زن به نام برتا همیلتون با مشاوره او را قبل از او یک کشیش.

“[او] گفت: “مامانی من می دانم که شما در حال رفتن به به نام به وزارت … اما اگر شما می خواهید به نام به وزارت, شما نمی توانید آن پرچم در اتاق خود را,” او گفت:. “من احساس کردم که بعد… من نمی تواند به نماد تفرقه در اتاق من — در اتاق خواب — یک محل که در آن من بقیه سر من.”

او می گوید: از بین بردن مؤتلفه نمادها تبدیل به یک “مسئله شخصی.” او می خواهد برای رسیدگی به موضوع “نه تنها برای من اسم خاطر, بلکه [به دلیل] این واقعیت است که این مورد بیشتر از من.”

مورخان توجه داشته باشید که لی جد درخشان به طور کلی. اما چه بخش هایی از تاریخ خود باید افتخار?

“Robert E. Lee به معنای زیادی به من … وجود دارد برخی از حس بودن افتخار می Lee,” او گفت:.

او گفت که او در نهایت به این باور است که “هیچ تمایز بین مبارزه برای خانه خود دولت بود که در نهایت برای دولت حق به بردگی مردم است.”

“حتی اگر او در جنگ به خانه اش در ایالت ویرجینیا او مبارزه برای ادامه اسارت از مردم سیاه و سفید,” او گفت:. “که من فقط چیزی نیست که ما می توانیم در شهر ما مربع است که چیزی است که ما می توانیم در مدارس ما که چیزی است که ما می توانیم جشن می گیرند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>