Robert Durst قتل محاکمه: سوزان برمن ‘می دانستم که او قاتل’ دادستان ها می گویند

Durst دوست سوزان برمن مرده پیدا شد در خانه اش در سال 2000.

لس آنجلس دادستان در حال انتظار برای تماس بیش از 100 شهود ثابت کند که نیویورک املاک و مستغلات وارث Robert Durst خود را به قتل از دوستان نزدیک سوزان برمن در خون سرد.

برمن بدن داشت در خانه اش در دسامبر. 24, 2000. او به ضرب گلوله کشته شده بود, اعدام به سبک در پشت سر.

“شواهد در حال رفتن به نشان می دهد سوزان می دانستم که او قاتل است و او آزادانه و به طور داوطلبانه پذیرفته شده این فرد را به خانه او” معاون دادستان منطقه جان Lewin گفت: در طول باز کردن اظهارات روز شنبه.

Lewin در نظر دارد تا ثابت کند که برمن بود “نترس” از قاتل او بود و او را به عقب تبدیل زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد به مرگ است.

Durst دستگیر شد برمن قتل در سال 2015 — یک روز قبل از آخرین قسمت از سری HBO “The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst” پخش شد. 2010 مصاحبه با Durst استفاده می شد که در شش قسمت سری بازی های برگزار شده در طول باز کردن اظهارات.

دادستان ادعا Robert Durst می خواستم به سکوت برمن در مورد 1982 ناپدید شدن از همسر اول خود کاتلین Durst.

76 سال تا به حال یک “نابرابر” ارتباط با کاتلین Durst بود و بارها و بارها باید امور Lewin گفت. Robert Durst گفت: در مصاحبه برای HBO نشان می دهد که او آن را “یک بودجه کوچک” اما زمانی که او تصمیم گرفت برای رفتن به دانشکده پزشکی او را بریده و او را مجبور به گرفتن وام.

Robert Durst مورد بررسی قرار گرفت اما هرگز متهم شده است. بدن همسرش هرگز یافت نشد.

برمن — یک دوست نزدیک از Durst را پس از خود UCLA روز — ادعا کمک Durst با بهانه پس از کاتلین Durst از بین رفت.

برمن بود در مورد دیدار با محققان درباره کاتلین Durst مورد زمانی که او کشته شد در خانه اش در بورلی هیلز. وحشتناک عکس برمن بدن تخمگذار چهره در چه Lewin به عنوان کوچک “استخر خون” نشان داده شد به هیئت منصفه.

“یکی از چیزهایی که تبدیل خواهد شد بسیار روشن است که بسیاری از آسیب رساندن به شواهد خواهد آمد از آقای Durst خود دهان” گفت: Lewin به عنوان یک ژولیده Robert Durst شنبه در دفاع از جدول و fiddled با شنیدن مشاور در گوش راست او.

Robert Durst وکلا ادعا می کنند او را بکشند برمن و نمی دانند که.

Lewin داد منصفه یک جدول زمانی از Robert Durst را “من می توانم هر چه می خواهم” نگرش از جمله ورود به ثبت نام و استفاده از مواد غذایی.

یکی دیگر از قطعه ای از شواهد و مدارک نشان داد در “Jinx” یک نامه تولید کنندگان دریافتند که Durst یک بار نوشت: به برمن که در “بورلی هیلز” به اشتباه به عنوان “بورلی.” پلیس منجر شد به کشف برمن بدن در سال 2000 به دلیل توجه داشته باشید با برمن آدرس و کلمه “جسد” در آن است. توجه داشته باشید که به پلیس همان “بورلی” غلط املایی و هر دو یادداشت به حال تقریبا یکسان دست خط.

این نخواهد بود Durst اولین بار در دادگاه.

Durst متهم شد در سال 2001 قتل همسایه موریس در گالوستون تگزاس اما Durst ادعا کرد او را به ضرب گلوله در دفاع از خود و پیدا شد گناه نیست.

Durst بستری برای سفت کردن سیاه و سفید بدن و دفع قطعات در دریا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>