خطرات پیچیده reopenings به عنوان هشدار در 1st موج بیش نیست

بانکوک — خطرات ناشی از reigniting coronavirus شیوع بیماری پیچیده تلاش برای دفع بیشتر بدبختی برای بسیاری از میلیون ها نفر که شغل از دست داده اند با یک متخصص بهداشت هشدار داد که جهان هنوز هم در میان یک “موج اول” از این بیماری همه گیر.

“در حال حاضر ما در موج دوم. ما درست در وسط موج اول در سطح جهان گفت:” دکتر مایک رایان یک سازمان جهانی بهداشت, مدیر اجرایی.

“ما هنوز هم بسیار در یک مرحله که در آن بیماری است که در واقع در راه” رایان خبرنگاران با اشاره به آمریکای جنوبی و جنوب آسیا و مناطق دیگر که در آن تعدادی از عفونت است که هنوز هم در حال افزایش است.

متوجه خطرات آمریکایی ها برای حل و فصل کوچک کروبی و آنلاین مراسم تجلیل به جای راهپیمایی جمعه به عنوان آنها را مشاهده یادبود روز در سایه این بیماری همه گیر.

ایالات متحده سفر بان کی مون به علت اثر را روز شنبه برای خارجی ها که از برزیل که در آن ویروس است مواج از طریق جوامع با هیچ نشانه ای از فروکش. این ممنوعیت در اصل اثر را به پنج شنبه منتقل شد ، آن را نمی شود به شهروندان ایالات متحده.

تأکید چالش حاوی شیوع یک ویروس است و هنوز واکسن یا اثبات شده درمان هند گزارش داد یک رکورد تک-بعد پرش در موارد جدید برای هفتم راست بعد. کشور گزارش 6,535 عفونت های جدید در روز سه شنبه افزایش مجموع آن به 145,380 از جمله 4,167 مرگ و میر.

بسیاری از هند موارد متمرکز در کشورهای غربی ماهاراشترا های مالی hub بمبئی و گجرات. اعداد نیز صعود در برخی از هند فقیرترین متحده در شرق به عنوان کارگران مهاجر رشته مستندات بازگشته اند به روستاهای بومی خود از هند بزرگترین شهرستانها.

هند با اینحال شده است کاهش محدودیت. پروازهای داخلی از سر گرفته شد روز دوشنبه و پس از دو ماه وقفه هر چند در تنها کسری از ترافیک عادی سطح.

استرالیا نخست وزیر گفت که مسافرت های بین المللی می تواند رزومه با نیوزیلند قبل از استرالیایی ها مجاز به پرواز ایالتی اگر محتاط رهبران دولت حاضر به بازگشایی مرزهای خود را.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: او سخن گفت با او نیوزیلند همتای Jacinda protocol wine studio روز سه شنبه در مورد از سرگیری سفر منظم بین نزدیک به همسایگان که به اشتراک گذاشته اند موفقیت های مشابه در کاهش coronavirus گسترش هر چند نه حذف موارد جدید در دسترس نباشد.

آزمون توسط ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت Novavax آغاز کرده است در استرالیا با امید انتشار یک ثابت واکسن این سال است. یک Novavax اجرایی گفت: 131 داوطلب شدن بودند تزریق در فاز اول آزمایشی برای تست این واکسن ایمنی و اثربخشی.

Novovax انتظار نتایج استرالیایی محاکمه می شود شناخته شده در ماه جولای.

حدود ده آزمايش واکسن در مراحل اولیه تست و یا آماده برای شروع و آن را روشن نیست که آیا هر یک را به اثبات بی خطر و موثر است. اما آنها با استفاده از روش های مختلف و فن آوری های, افزایش شانس که ممکن است موفق شوند.

“ما در موازات ساخت دوز ساخت واکسن در پیش بینی که ما قادر خواهید بود برای نشان دادن آن کار می کند و قادر به شروع استقرار آن تا پایان سال جاری” Novovax پژوهش رئیس دکتر گرگوری گلن گفت: مجازی کنفرانس خبری در ملبورن استرالیا از دفتر مرکزی این شرکت در ایالت مریلند.

برخی از محدودیت در گردهمایی ساعت کوتاه تر برای بسیاری از کسب و کار و دیگر اقدامات هنوز در محل در بسیاری از کشورها.

کره جنوبی روز سه شنبه آغاز شد و نیاز مردم به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی و در حالی که با استفاده از تاکسی. این کشور یک بار عمده کانون شیوع بیماری است ردیابی ده ها تن از عفونت های مرتبط به کاباره ها و دیگر مکانهای تفریحی و آن را به عنوان آماده برای 2.4 میلیون دانش آموز به بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه.

مردم در کره جنوبی بود و در بسیاری از آسیا و به طور کلی شده است با پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی به هر حال بدون گزارش از هر گونه اختلالات عمده.

سری لنکایی, پلیس هشدار داد که کسانی که عدم احترام اجتماعی فاصله دستورالعمل دستگیر خواهد شد از شنبه به مقامات کاسته 24 ساعت منع رفت و آمد در دو ولسوالی از جمله پایتخت کلمبو. در سراسر کشور حکومت نظامی باقی مانده در اثر از 10 شب تا 4 صبح

با وجود امیدوار است که به اصطلاح “موج اول” از همه گیر ممکن است پایانی رایان که رسمی هشدار داد که آینده “خوشه” از شیوع بیماری ممکن است به معنی موج اول نشده است.

با عفونت های فزاینده در جنوب امریکا هشدار داد که برزیل رهبران در برابر بازگشایی اقتصاد خود را قبل از آن را می توانید انجام دهید به اندازه کافی تست برای کنترل گسترش این بیماری همه گیر.

“شدید” نرخ انتقال معنی برزیل باید حفظ برخی از ماندن در خانه و اقدامات با وجود مشکلات اقتصادی رایان به خبرنگاران گفت:.

“در این نوع از شرایط ممکن است هیچ جایگزین,” او گفت:. “شما باید همچنان به انجام همه چیز شما می توانید.”

کوچکتر بیشتر مقهور روز یادبود مراسم در آمریکا افتخار ملت نظامی کشته و همچنین به یاد کسانی که به این ویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته یک تاج گل در آرامگاه سرباز گمنام در ویرجینیا در حالی که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن با پوشیدن یک ماسک سیاه و سفید ساخته شده اولین حضور عمومی خود را در دو ماه به ذخیره کردن یک تاج گل در گورستان در نزدیکی خانه اش.

در آخر هفته مارک غیر رسمی شروع تابستان مقامات هشدار داد مردم از رفتن به سواحل پارک یا حیاط خلوت کباب به توجه اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از ظهور مجدد بیماری است که آلوده به 5.4 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 345,000 از جمله نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جانبازان همراه با ساکنان خانه سالمندان ساخته اند تا بخش قابل توجهی از کسانی که در ایالات متحده شیوع و روز یادبود بزرگداشت لغو شد یا باب روز پایین در سراسر کشور است.

“این است که ما آزادی است. این است که تاریخ ما. آن چیزی است که آنها جنگیدند گفت:” فرانک Groblebe به عنوان او و همسرش قرار می گیرد یاس چندین گور در Mountview گورستان در بیلینگز. آنها شامل گورهای خود را از مادر و پدرش که خدمت در فیلیپین به عنوان یک نیروی دریایی Seabee در طول جنگ جهانی دوم است.

“هر چیزی که نشان می دهد احترام به آن است که همه حق با من” Groblebe گفت: مبارزه با اشک است.

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>