خطر شدید COVID-19 افزایش می دهد با هر دهه از سن

ABC News Corona Virus Health and Science

سن یک عامل خطر کلیدی برای coronavirus محققان دریافتند.

به عنوان رمان coronavirus شیوع قوی هستند محققان در حال یادگیری بیشتر در مورد که افراد در معرض خطر بودن به شدت بیمار — و یا در حال مرگ-از این بیماری است.

یک مطالعه منتشر شده در این هفته در مجله لانست مورد بررسی قرار داده و از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در 38 کشور و دریافتند که خطر مرگ ناشی از این بیماری افزایش یافت با هر دهه از سن.

میزان مرگ و میر در میان کسانی بودند که بیمار با این بیماری شد و در حدود 0.03% مردم در 20s; 0.08% برای مردم در 30s خود را; 0.16% برای مردم در 40s خود را; 0.6% برای مردم در 50s; 1.9% برای مردم در 60s; 4.3 درصد مردم در 70s خود; و 7.8% برای افراد 80 سال به بالا محققان دریافتند.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • کسانی که در بالاترین خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ شد مردم بیش از سن 80 بود که شرایط اساسی از جمله فشار خون بالا و دیابت و بیماری های قلبی عروقی و بیماری های مزمن تنفسی و سرطان است.

  بسیاری از کشورها تلاش کرده اند به طور موثر تست شهروندان خود را برای کوروناویروس. اکثر افرادی که قرارداد COVID-19 خفیف علائم یا بدون علائم در همه ساختن آن دشوار برای دانشمندان به ارزیابی این بیماری را از مرگ و مير و بدون آنها تست شده است.

  با توجه به مطالعه جدید محققان’ بهترین برآورد برای مرگ و میر در میان افرادی که بیمار توسط COVID-19 در چین بود 1.4 درصد است که به طور قابل توجهی پایین تر از 3.4% مرگ و میر مطالعات قبلی یافت.

  متوسط زمان بین شروع COVID-19 علائم و مرگ حدود 18 روز در حالی که متوسط زمان بين شروع علائم و ترخيص از بيمارستان شد و در حدود 25 روز.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>